PERSONĪBAS PILNVEIDOŠANAS CENTRS

Labiem aktieriem nav sliktu lomu. Frīdrihs Šillers

Sākums » Resursi » Eriksona hipnoze » Pašterapijas un Eriksona hipnozes priekšrocības

Pašterapijas un Eriksona hipnozes priekšrocības

Ikviens cilvēks var sev palīdzēt pats. Protams, sarežģītos gadījumos vajadzīga speciālista konsultācija un ārstēšana. Taču, ja dažādas problēmas nav ilgstoši nerisinātas, tad ikviens savus dzīves uzdevumus var risināt pats – gan ar Eriksona hipnozes, gan NLP metodēm.

Psihosomatisku slimību gadījumā, terapeits parasti izraksta zāles, kas atbrīvo no simptoma, bet ne cēloņa. Ikdienā nodarbojoties ar pašhipnozi un dažādām transa tehnikām, mēs varam novērst dažādu slimību rašanos to sākotnējā posmā.

Ikviens cilvēks vēlas atbrīvoties no savām problēmām, tomēr jāapzinās arī sekundārā izdevīguma esamība. Pašterapija, pašhipnoze ļauj ikvienam savas problēmas risināt uzreiz, negaidot vizīti pie ārsta. Tas aizņem ievērojami mazāk laika. Pašterapijas priekšrocība ir arī tā, ka tā ir iespēja ietaupīt līdzekļus. Psihologa un psihoterapeita, nemaz nerunājot par psihoanalītiķiem, pakalpojumi kļūst arvien dārgāki. Konfidencialitāte ir vēl viena pašterapijas priekšrocība.

Pašterapija ļauj sevī mērķtiecīgi ieaudzināt noderīgas rakstura īpašības, jaunas kvalitātes, tādējādi, nodarbojoties ar pašterapiju, iespējams mērķtiecīgi attīstīt sevī jaunas rakstura iezīmes.

Citi raksti šajā sadaļā:
Sadaļa: Eriksona hipnoze

Saistītie kursi

Eriksona hipnoze. Pašhipnoze.
No 19. augusta – klatiene. Eriksona hipnozes tehnikas ir lielisks pašhipnozes instruments harmoniskas personības veidošanai, pašapziņas celšanai un efektīvu risinājumu atrašanai.