PERSONĪBAS PILNVEIDOŠANAS CENTRS

Labākais veids kā pareģot nākotni, ir to radīt! Džeisons Kaufmans

Sākums » Resursi » Eriksona hipnoze » Kas ir Eriksona hipnoze

Kas ir Eriksona hipnoze

Šajā saspringtajā laikā ikvienam noder prasme atslābināties, lai pēc brīža ar jauniem spēkiem rastu jaunus risinājumus vissaspringtākajās situācijās. Lielisks instruments tam ir Eriksona hipnoze – patīkamākais un komfortablākais hipnoterapijas veids, kas ļauj cilvēkam ielūkoties sevī, sajūtot patīkamu atslābumu un mieru. Eriksona hipnoze, atšķirībā no autoritatīviem hipnozes veidiem, ļauj cilvēkam pašam noteikt, cik dziļi viņš vēlas iedziļināties savā iekšējā pasaulē, vienlaikus saglabājot realitātes sajūtu, apzinoties notiekošo. Atslābināšanās un transa stāvoklis ir noderīgs ikvienam cilvēkam. Ikviens var apgūt prasmi ieiet transā, lai risinātu sev aktuālus jautājumus. Jau gadu simtiem pasaule pazīst dažādas meditatīvās prakses. Arī meditācija ir transs, kurš ļauj veiksmīgi piekļūt zemapziņas resursiem un mobilizēt organismu gan ķermenisko, gan dvēselisko problēmu risināšanai. Tāpēc pamatzināšanas Eriksona hipnozē ir noderīgas ikvienam, īpaši tiem, kas ikdienu pavada saspringtā ritmā un stresā, tiem, kas daudz strādā un tiem, kam ir maz laika atpūtai.

Nosaukums „Eriksona hipnoze” radies, godājot tās atklājēju, psihiatru un psihoterapeitu Miltonu Eriksonu (ASV). Viņa sasniegumi hipnozes jomā bija tik lieliski, ka viņš pat izpelnījies titulu “Misters Hipnoze”.

M. Eriksona (1901. – 1980.) darba metodes un atklājumi pašos pamatos mainīja priekšstatu par hipnozi. M. Eriksons ir ārstējis slimniekus, kurus ārsti atzinuši par bezcerīgiem, turklāt viņam tas izdevās ļoti veiksmīgi un ar apbrīnojamu vieglumu.

Miltonam Eriksonam ir daudz sekotāju un viņa metodes plaši izmanto ārpus  klasiskās hipnoterapijas.

Eriksona hipnozes tehnikas ir lielisks instruments personīgo problēmu risināšanai un efektīvu risinājumu atrašanai, izmantojot zemapziņas bezgalīgo potenciālu. Zināšanas un prasmes noderēs gan aizņemtiem biznesa cilvēkiem, gan vecākiem, kas vēlas ierasto vakara pasaku savam mazulim padarīt vēl patīkamāku.

Citi raksti šajā sadaļā:
Sadaļa: Eriksona hipnoze

Saistītie kursi

Eriksona hipnoze. Pašhipnoze.
No 19. augusta – klatiene. Eriksona hipnozes tehnikas ir lielisks pašhipnozes instruments harmoniskas personības veidošanai, pašapziņas celšanai un efektīvu risinājumu atrašanai.