PERSONĪBAS PILNVEIDOŠANAS CENTRS

Neviens nevar likt tev justies mazvērtīgākam bez tavas līdzdalības. Eleonora Rūzvelta

Pasniedzēja profils

Indra Melbārde

SIA „Personības pilnveidošanas centrs” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja

Telefons: +371 29298246
e-pasts: indra.melbarde@nlpcentrs.lv
Facebook: http://www.facebook.com/indra.melbarde

Es nevaru mainīt vēja virzienu, bet es vienmēr varu kuģa buras
pagriezt tā, lai sasniegtu savu mērķi.

Oskars Vailds

Man patīk mans darbs. Dzīvoju mazliet izlaidīgu dzīvesveidu, jo katru dienu daru to, kas man ļoti patīk – eju uz darbu! Bieži vien arī brīvdienās un darba dienu vakaros. 

Ar neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) izpēti un mācīšanu nodarbojos kopš 2002. gada. Atklātajos un korporatīvajos treniņsemināros aizvadītas vairāk kā 14 000 stundas.

Neirolingvistiskā programmēšana man ir gan darbs, gan hobijs. Jaunapgūtās tehnikas un NLP modeļus vispirms pārbaudu praksē uz sevi, tad izmēģinu un slīpēju ar tuvākajiem kolēģiem, nereti, pilnveidojot un izstrādājot ko jaunu.

Pirms dažiem gadiem nejauši uzzināju, ka ir tāda smalka lietā kā koučings, kas izrādās tuvos rados ar NLP 🙂

Pārzinu un dalos savās zināšanās ar Eriksona hipnozi,  meditāciju. Mans mīļais kurss ir Mērķu meistarklase. Bet, neapšaubāmi, dziļākās zināšanas un prasmes mācu NLP praktiķa kursos un NLP meistaru kursos.

Kādreiz man šķita svarīgi šādā aprakstā par sevi norādīt visu savu izglītības bagāžu, bet mācību saraksts ir tik garš, ka kļūst garlaicīgi lasīt 🙂 Tāpēc īsajā variantā aprobežošos ar to, ka mani Skolotāji ar lielo burtu, pie kuriem klātienē esmu mācījusies, ir  Andrejs Pligins, Aleksandrs Gersaimovs, Viktors Strelkins, Mihails Ginzburgs, Jevgēņija Jakovļeva, Žans Bekio, Džons Grinders, Roberts Dilts, Maikls Holls, Lukas Derks, Deivids Gordons, … Sertifikātu oriģinālu kaudzīti var apskatīt Personības pilnveidošanas centrā. Nebaidos paust pārliecību, ka labāko izglītību un meistarību mēs iegūstam nevis augstskolā, bet pie Meistariem. Tad nu uzskatu, ka kādas divas Meistaru augstskolas esmu beigusi + vēl oficiālā pedagoģiskā izglītība.

Tāda ir mana Latvija.

Katru gadu novembrī aicinu visus līdzīgi domājošos uz Mīlestības meditāciju Latvijai. Man svarīga ir Latvijas ideja un esmu gandarīta, ka katru dienu ar savu darbu varu šo valsti pa kripatai pozitīvi ietekmēt. Un labas izmaiņas notiek! Varbūt to mēs nesaskatām tik daudz kopumā, bet cilvēki mainās – kļūst uzņēmīgāki, pozitīvāki, atvērtāki, veiksmīgāki, laimīgāki. Pārmaiņas sākas no katra personīgi un katrs personīgi var iemācīties dzīvot labāk. Un es māku iemācīt 🙂 Man patīk būt skolotājas lomā, kad iemācu kursantiem veidus, kā uzlabot savu dzīvi, man patiesu gandarījumu rada viņu veiksmes un uzvaras. Un nav svarīgi, vai šie panākumi ir saistīti ar bērnu audzināšanu vai biznesu; sportu vai valsts pārvaldi.

Brīvajā laikā piedalos orientēšanās sacensībās, sēņoju, izklaidējos Jokerklubā (tas, kurš ūdens relaksācijas centrs :)), puķu kastēs Rīgā uz balkona un palodzēm audzēju puķes un sapņoju par savu personīgo pļaviņu, kur plūkt jāņuzāles.

Vairāk par manu pasaules uzskatu, ikdienas domām un dzīves filozofiju var iepazīties manā facebuka un twittera kontā… Varam kādreiz padiskutēt!

Atsauksmes par pasniedzēju

Aktuālie kursi

Raksti un intervijas ar pasniedzēju

Koučinga sesijas Individuālās konsultācijas Citi pasniedzēja pakalpojumi?? Te pasniedzēja izglītība - saite uz CV?