PERSONĪBAS PILNVEIDOŠANAS CENTRS

Cilvēks ir veidots no uzskatiem. Kam viņš tic, tas viņš ir. Johans Volfgangs fon Gēte

Pasniedzēja profils

Artūrs Zeltiņš

SIA „Personības pilnveidošanas centrs” valdes loceklis, M.A. NLP, sertificēts NLP, koučinga un biznesa treneris, sertificēts koučs.

Telefons: +371 26520495
e-pasts: arturs.zeltins@nlpcentrs.lv
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/arturs-zeltins
Facebook: https://www.facebook.com/zeltins.arturs

Lai neiekristu viltīgās lamatās, par pusceļu vēlams uzskatīt brīdi,
kad esi veicis vismaz deviņdesmit procentus ceļa.

Paulu Koelju

Artūrs ir viens no vadošajiem SIA „Personības pilnveidošanas centrs” treneriem. Artūra dzīves moto – ja iet, tad iet līdz galam! Citādi nav jēgas vispār sākt! Ja dari, tad dari pa īstam! Ja dzīvo, tad dzīvo pa īstam!

Artūru vienmēr ir interesējis jautājums – kāpēc vieni cilvēki var visu un viņiem izdodas sasniegt lieliskus rezultātus, kurus citi nesasniedz. Atbilžu meklējumi uz šo jautājumu Artūru ir noveduši līdz nopietnai neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) apguvei. NLP Artūrs aktīvi apgūst kopš 2003. gada, uzsākot mācības Personības pilnveidošanas centrā. Šajā laikā ir bijusi iespēja mācīties dažādos pasaules vadošajos NLP attīstības centros pie tādiem izciliem NLP speciālistiem kā Roberts DiltsEntonijs RobinssMaikls HollsAndrejs PliginsValērijs SiņeļņikovsLukas Derks, u.c.

Plašāks pārskats par apgūtajām mācību programmām šeit.

Pasniedzēja pieredze atklāto un korporatīvo treniņsemināru vadīšanā ir vairāk kā 17 000 darba stundas. Kopš 2006. gada Artūrs treniņseminārus vada arī kopā ar Indru Melbārdi. Pasniedzējam īpašu gandarījumu dod iespēja strādāt ar saviem klientiem ilgstoši, vairāku mēnešu un pat gadu garumā. Tas ļauj reāli novērtēt kursu noderīgumu un efektivitāti un katra dalībnieka personīgo izaugsmi. Artūra pamatprincips nodarbībās ir – strādāt pēc būtības, nevis formāli.

Pieprasītākie semināri un treniņi pie pasniedzēja ir „Komunikācijas meistarība”, „NLP praktiķis”, „NLP meistars”, „Panākumu faktoru modelēšana”, „Efektīva laika plānošana”, „NLP biznesā” („Metaprogrammas personāla atlasei un motivēšanai”, „Veiksmīga prezentācija”, „Efektīva motivēšana, izmantojot NLP”, „Efektīvi mērķi. Personīgās vīzijas un misijas noteikšana.”), u.c. semināri pēc individuāli izstrādātām mācību programmām konkrēta uzņēmuma vajadzībām.

Artūra stiprās puses ir elastība, spēja pielāgoties dažādām situācijām un apstākļiem, pozitīvs skats uz dzīvi un cilvēkiem, pacietība un precizitāte.

Artūrs ir ekoloģiskā dzīvesveida piekritējs un atbalstītājs. Bērnību un skolas gadus pavadījis laukos biškopju ģimenē. Iespējams tieši tāpēc daba un viss dabiskais Artūram ir liela vērtība. Daba – tā ir vieta, kur var gūt enerģiju un atpūsties vislabāk.

Artūram ir sava vīzija par Latvijas valsti, kādā viņš gribētu dzīvot, un ar savu dzīvi un darbu viņš cenšas šo vīziju īstenot. Laikā, kad pasaule ir nonākusi bīstami tuvu lielai dabas kataklizmai, Artūra mērķis ir veicināt ekoloģiska dzīvesveida attīstību Latvijā.

Artūra hobiji ir dejošana, muzicēšana, fotografēšana, kokapstrāde un dārza veidošana pēc permakultūras principiem. Interesē jaunākie sasniegumi zinātnē, īpaši – kvantu fizika. Liela aizrautība ir pētījumi par cilvēka neizmantotajām iespējām un to potenciālu, kuru ikviens var iemācīties atraisīt.

Atsauksmes par pasniedzēju

Aktuālie kursi

Uz rezultātu vērsta komunikācija
11. decembrī – Tiešsaistē.

Par to, kā izteikties precīzāk un panākt, lai mūs sadzird; kā motivēt sevi un citus rīcībai; un kā mazināt pārpratumus ikdienas komunikācijā.

NLP – tavas efektivitātes psiholoģija – personībai un biznesam!
19. decembrī – Tiešsaistē.

Iepazīšanās meistarklase par to, kas ir neirolingvistiskā programmēšana (NLP) un kā to var izmantot savas dzīves kvalitātes pilnveidošanai.

Vēlmju piepildīšanas tehnoloģijas. Paškoučings (NLP praktiķis – kursu 2. daļa)
No 3. janvāra – Klātienē.

Mācoties NLP praktiķu kursu 2. daļā, Jūs radīsiet atbildes uz svarīgiem jautājumiem: „Ko es vēlos? Kas manā dzīvē ir vissvarīgākais? Kāpēc es esmu šajā pasaulē?

Metaprogrammu izmantošana ikdienā – komunikācijas meistarības pamats
No 6. janvāra – Klātienē.

Metaprogrammas ir kā atslēgas uz labu saprašanos ar jebkuru cilvēku. Konfliktē nevis cilvēki, bet viņu atšķirīgās metaprogrammas.

Komunikācijas meistarība (kursu NLP praktiķis 1. daļa)
No 9. janvāra – Tiešsaistē.

Prasme viegli saprasties ar citiem cilvēkiem nav tikai iedzimts talants, bet gan spēju kopums, kuru viegli var iemācīties jebkurš.

Raksti un intervijas ar pasniedzēju

Koučinga sesijas Individuālās konsultācijas Citi pasniedzēja pakalpojumi?? Te pasniedzēja izglītība - saite uz CV?