Oksana Pisecka - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Cilvēks ir veidots no uzskatiem. Kam viņš tic, tas viņš ir. Johans Volfgangs fon Gēte

Raksti un intervijas ar pasniedzēju

Oksana Pisecka

 

 

 

 

 

 

 

Meklējiet patiesību un nepielūdziet tos, kuri to atklāja.
Buda

Sertificēta NLP un Eneagrammas trenere (ICTA) un transformācijas koučs.

Esmu sertificēta NLP trenere un transformācijas koučs, jeb kā rakstīts Labklājības Ministrijas profesiju klasifikatorā - izaugsmes veicinātāja. Tā ir mana aizraušanās un dzīves izaicinājums.

Ar Eneagrammu tuvāk iepazinos Personības pilnveidošanas centrā pirms vairākiem gadiem kursos „Eneagrammas praktiķis”. Aktīvi sāku piedalīties kursos Rīgā: „Eneagrammas Meistars”, „Eneagramma attiecībās”, „Eneagramma un bērni”, „Eneagramma pārdošanā”. Daudz esmu mācījusies arī ārpus Latvijas: „Architecture of flourishing: 9 principles of effective leadership”, „Deep connections of the Enneagram”. Atkārtoti apguvu eneagrammas pamatzināšanas  pie citiem treneriem ārpus Latvijas kursos „Enneagramm Practitioner” un „Enneagramm Master”. Kad uzkrātā zināšanu bāze bija pietiekmi liela un papildināta vēl ar izlasītām dažādu autoru grāmatām,  nolēmu sākt dalīties ar tām. 2015. gadā dibināju pirmo Eneagrammas klubu Latvijā. Kluba mērķis ir apvienot līdzīgi domājošos un izveidot vidi, kur dalīties savā Eneagrammas pieredzē un pilnveidoties kopā.

Pēc dabas esmu zinātkāra un labprāt paplašinu savas zināšanas un prasmes. Es eju ar plaši atvērtam acīm pa dzīvi. Mana zinātkāre un zināšanas par Eneagrammu palīdz man pētīt un izzināt pasauli vēl labāk. Es ticu, ka katrs cilvēks ir unikāls un katram ir savs talants. Ar interesi es vēroju cilvēkus, un redzu, ka daži jau ir atklājuši savus talantus un sāk tos realizēt savā dzīvē. Un citi cilvēki vēl ir ceļa sākumā un meklē savu iekšējo dzirkstelīti, savu aicinājumu.

Ceļš uz sava talanta un potenciāla realizēšanu mēdz būt dažāds. Dažreiz viss izdodas ar pirmo reizi un mēs ceļamies augstāk, bet dažreiz ieguldām savu enerģiju, laiku un rezultātu nav. Un tad ir sajūta, ka krītam un mums nolaižas rokas. Mans dzīves aicinājums ir atbalstīt cilvēkus sevis realizēšanas ceļā un izaicinājuma brīžos vairot  ticību sev un saviem spēkiem.

Savu brīvo laiku labprāt pavadu ar ģimeni. Un kā labāko veidu enerģijas atgūšanai uzskatu pastaigas dabā. Viena no mīļākajām vietām ir Amatas pastaigu taka. Labprāt dodos ceļojumos, un vēl nezināmās vietās pirmkārt apskatu dabas objektus. No spilgtākiem atmiņā paliekošiem notikumiem ir uzkāpšana El Teide virsotnē un būt virs mākoņiem 3718 metru augstumā. Otrajā vietā man ir darbojošais vulkāns Etna ar nežēlīgo vēju 3350 metru augstumā. Un kā trešo gribu pieminēt Lielo Kanjonu kalnu upi Kassibile, kas atrodas Sicīlijā un pat tad, kad ārā ir 30°, ūdens upē ir atsvaidzinošs. Daba ir ideāla! Kad redzu un baudu dabas skaistumu, piepildos ar enerģiju un jūtu saikni ar šo pasauli.

Mūsu klienti

@parent