Iepazīšanās nodarbība kursiem "Emocionālā inteliģence komandā" - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ja tev pajautās, kas ir derīgāks - saule vai mēness? - atbildi: mēness. Jo saule spīd dienā, kad tāpat ir gaišs, bet mēness - naktī. Kozjma Prutkovs

Iepazīšanās nodarbība kursiem "Emocionālā inteliģence komandā"Interaktīvs treniņseminārs vadītājiem

Kad?

5. oktobrī,

plkst. 18:00 – 20:00 +

 

Mērķis

Iepazīstināt ar kursa "Emocionālā inteliģence komandā" mērķi un programmu un kādus rīkus iegūsiet mācoties kursos, lai veidotu veiksmīgu uz attīstību vērtu komandu.

Jūs iegūsiet

Iepazīšanās nodarbībā tiks  iegūta izpratne par to, ko mācīs kursos, kas ir emocionālā inteliģence, un kādas kompetences to veido, un kāpēc tas ir svarīgi komandas vadībā.

Dalībnieki

Vadītāji, līderi, biznesa īpašnieki, pārdevēji, klientu konsultanti – individuālās un komandas Emocionālās Inteliģences kompetenču izpratnei, apguvei. Apzinātai, uz rezultātu vērstas, cilvēku vadības un pozitīvas saskarsmes veicināšanai.

Piesakies!

Samaksa

Bezmaksas

Dalība iepazīšanās nodarbībā iespējama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos internetā vai zvanot pa tālr. 28336927.

Pasniedzēja līdzīga satura mācības ir  vadījusi dažādos vidējā un augstākā līmeņa vadītāju izaugsmes kursu ietvaros. Lielākie no tiem: Baltic Sotheby's International Realty, Augstsprieguma tīkls AS, Jūrmalas Dome, Privatizācijas aģentūra, Ieslodzījuma vietu pārvalde, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts Sociālās Apdrošināšanas Aģentūra, Ferratum Bank p.l.c., Kvadra Pak AS, Jensen Metal SIA, C.T.Co., Citrus Solutions. Docētāja augstskolā Turība, vieslektore Valsts administrācijas skolā.

 

Elita Ernestīne Kazaine
 

Personāla vadība un Atlase
Talantu novērtēšana un Apmācības

Vadītāju un komandu koučs, biznesa trenere
Emocionālās Inteliģences & Eneagrammas praktiķis

https://www.WellZone.lv

https://www.facebook.com/WellZone.lv/

https://www.linkedin.com/in/elita-kazaine-182b257b/

 

Piesakies!

 

Mūsu klienti