Emocionāla inteliģence komandā - Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Viss, kas tev jādara – jāzina, kurp tu ej. Atbildes īstajā laikā nāks pašas. Erls Naitingeils

Emocionāla inteliģence komandāInteraktīvs treniņseminārs vadītājiem

Kad?
 

No 27. oktobra (6 nodarbības otrdienās),

plkst. 14:00 – 17:00.

Vietu skaits grupā ierobežots - 15 dalībnieki. Jūsu vieta mācību grupā tiek rezervēta pēc reģistrācijas maksas veikšanas.

Bezmaksas iepazīšanās nodarbība  - 5.oktobrī  no plkst.18.00 - 20.00 Matīsa iela 103 B - pieteikties šeit

Par ko?
 

Emocionālās Inteliģences (EQ) kompetenču pārzināšana un izmantošana šobrīd ir efektīva vadītāja veiksmes nosacījums, lai nodrošinātu ne tikai biznesa ilgtspēju, bet arī attīstītu un pilnveidotu savu personību. Tā ir spēja palielināt komandas snieguma kvalitāti, ātrumu un apjomu.

***EQ (Emotional Intelligence) terminu 1964. gadā definēja Michael Beldoch, bet par EQ termina ieviesējs ir Daniel Goleman, jau 1995. gadā. Emocionālā inteliģence biznesā tiek uzskatītu par vienu no galvenajām veiksmīga vadītāja-līdera kompetencēm, atceļot gadsimtu ilgušas teorijas par Intelekta koeficenta (IQ) neapgāžamo nozīmi.

Mērķis
 

 • Iepazīstināt ar Emocionālas inteliģences (EQ) pamatprincipiem.
 • Apgūt EQ  kompetenču pielietojumu komandas vadībā 
 • Izprast līdzsvarotu cilvēku vadības principu – gan apzināties “Kas tas ir, kas šobrīd notiek?”, gan analizēt “Kā tas emocionāli ietekmē mūsu darba vidi?”. 
 • Mācēt izmantot EQ vadības principus un rīkus izmantošanai ikdienā, vadot augsta snieguma komandu.
 • Nodrošināt augustu emocionālā klimata indeksu (ECI) darba vidē.
 • Panākt savas komandas dalībnieku apzinātu apņemšanos (commitment), patiesu iesaistīšanos (engagement), izcilu izpildījumu (performance). 

 

Jūs iegūsiet
 

 • Mācību kursā tiks iegūta izpratne par to, kas ir emocionālā inteliģence, un kādas kompetences to veido, un kāpēc tas ir svarīgi komandas vadībā.
 • Tiks izskaidrota atšķirība starp EQ un IQ, kas veicinās semināra dalībnieku apzinātu domāšanu, sapratni par faktu un sajūtu ietekmi uz sev un apkārtējiem, kā arī tiks identificēti slēptās rezistences cēloņi. 
 • Tajā skaitā detalizēti izskatīsim, kādi parametri nosaka vai jums patiešām ir komanda, ko darīt, ja tā nav un vai vienmēr komanda ir labākais risinājums.
   

Dalībnieki
 

Vadītāji, līderi, biznesa īpašnieki, pārdevēji, klientu konsultanti – individuālās un komandas Emocionālās Inteliģences kompetenču izpratnei, apguvei. Apzinātai, uz rezultātu vērstas, cilvēku vadības un pozitīvas saskarsmes veicināšanai.
 

Piesakies!

Samaksa
 

450 EUR ( 6 nodarbības)

AGRĀ PIETEIKŠANĀS! Piesakoties un veicot samaksu līdz 5.oktobrim, dalības maksa - € 290.  

Reģistrācijas un samaksas noteikumi

Mūsu rekvizīti

Uzdāviniet iespēju mācīties! Dāvanu kartes.

Dalība kursos iespējama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos internetā vai zvanot pa tālr. 28336927.

Programma


Pamatu pamats – OK princips. Pieņēmumi un uzskati. Vērtības. Ietekmes zonas. Ko darīt, kad neko vairs nevar darīt?

 1. Neirolīderība kā zinātniski pamatota pieeja cilvēku vadībā. Cilvēka 3 uztveres kanāli un to nozīme saskarsmē. SCARF modelis – instruments individuālai pieejai un komunikācijai komandas vadībā.
 2. Sajūtu tests, vai tas ir iespējams? Emocionālās inteliģences sešu kompetenču modelis. Kā to visu izmērīt? Kas nosaka iesaisti, ieinteresētību, motivāciju un lojalitāti? Vai es atpazīstu savas emocijas un to sekas? Kā es tās vadu? Kas man ir jādara, lai attīstītu EQ kompetences?
 3. Komandas attīstības stadijas un emocionālā klimata indekss (ECI). Kā veidot pozitīvu darba vidi, labvēlīgu iekšējo klimatu un nodrošināt darbinieku labklājību (wellbeing), maksimāli reducējot stresu un izdegšanu? Vērtību stāsti un Misijas apgalvojuma – “muļķības” vai obligātais minimums.
 4. Zelta Aplis. Ar ko emocionāli inteliģenta komandas vadība tā atšķiras no līderības “parastās”? Neirolīderība kā holistiska pieeja. FEAR pieeja komandas vadībā. STOP Emotion metode - reakcija uz sliktām ziņām, stresa preventīvas novēršanas ātrā palīdzība.
 5. Emocionāli inteliģenta vadības principu un rīku izmantošana ikdienā:
             5.1. Koučinga līderības pieeja (Coaching leadership style) komunikācijā. Jautājumu māksla.
             5.2. Emocionāli inteliģenta atgriezeniskā saite saskarsmē. Kas man ir jādara, lai attīstītu EQ kompetences?

 

Pasniedzēja līdzīga satura mācības ir  vadījusi dažādos vidējā un augstākā līmeņa vadītāju izaugsmes kursu ietvaros. Lielākie no tiem: Baltic Sotheby's International Realty, Augstsprieguma tīkls AS, Jūrmalas Dome, Privatizācijas aģentūra, Ieslodzījuma vietu pārvalde, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts Sociālās Apdrošināšanas Aģentūra, Ferratum Bank p.l.c., Kvadra Pak AS, Jensen Metal SIA, C.T.Co., Citrus Solutions. Docētāja augstskolā Turība, vieslektore Valsts administrācijas skolā.

 

Elita Ernestīne Kazaine
 

Personāla vadība un Atlase
Talantu novērtēšana un Apmācības

Vadītāju un komandu koučs, biznesa trenere
Emocionālās Inteliģences & Eneagrammas praktiķis

https://www.WellZone.lv

https://www.facebook.com/WellZone.lv/

https://www.linkedin.com/in/elita-kazaine-182b257b/

 

Piesakies!

 

Mūsu klienti