"Miera meditācija" - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Līderība ir māksla panākt, lai kāds cits dara to, ko tu vēlies, jo viņš pats to vēlas darīt. Dvaits D. Eizenhauers

"Miera meditācija"Iepazīšanās nodarbība

Kad?

23. novembrī, plkst. 20.00 – 21.00+

 

Sakarā ar lielo interesi,  pieteikšanās uz "Miera meditāciju" tiek slēgta!

Aicinām sākt pieslēgties jau plkst. 19.45

 

Aicinām ikvienu pievienoties MIERA MEDITĀCIJĀ – lai atslābinātos, gūtu jaunu iekšējā miera pieredzi un sajustu savu patieso spēku. Lai meditācija būt Jums maksimāli noderīga, aicinām pirms tam padomāt, kura vieta šajā pasaulē ir Jūsu miera un spēka vieta.

Šī būs arī iepazīšanās meditācija tiem, kas plāno 30. novembrī uzsākt mācības kursos MEDITĀCIJAS SKOLA IESĀCĒJIEM. Pirms meditācijas pasniedzēja Indra Melbārde iepazīstinās ar savu pieredzi meditācijas pasaulē un pastāstīs par šiem kursiem, atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Kā pieslēgties tiešsaistes nodarbībai?

Lai piedalītos nodarbībā, ir vajadzīgs dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, kam ir uzstādīta ZOOM Cloud Meetings aplikācija.

Pirms nodarbības nosūtīsim Jums precīzu instrukciju un pieslēgšanās saiti, uz e-pastu, kas būs norādīts pieteikumā.

Kā uzstādīt ZOOM?

Dalībnieki

Mīļi aicināts piedalīties ikviens, kas interesējas par meditāciju, pozitīvu pasaules uztveri un vēlas vairot sevī harmoniju, aktivizēt enerģiju. Šajā meditācijā var piedalīties cilvēki ar un bez priekšzināšanām meditācijas mākslā. Meditēšanu apgūst meditējot.

Samaksa

Šis ir bezmaksas pasākums.

Būsim pateicīgi, ja pēc meditācijas dalīsieties ar saviem iespaidiem un ieteikumiem noslēguma aptaujā, veltot tam 1-2 minūtes.

 

 

 

Pasniedzēja

Mūsu klienti