“Ko darīt ar mana bērna (ne)veiksmēm?” - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Cilvēks ir veidots no uzskatiem. Kam viņš tic, tas viņš ir. Johans Volfgangs fon Gēte

“Ko darīt ar mana bērna (ne)veiksmēm?”Meistarklase

Kad?

13.oktobrī

plkst. 18.00 – 21.00.

Piesakies!

Par ko?

Ja vien dzīvojam sabiedrībā un “ejam cilvēkos”, katru dienu mūsu bērni saņem no ārpasaules vērtējumu. Un tie nav tikai plusiņi un mīnusiņi vai atzīmes skolā. Bērni saņem uzlavas un nopēlumu, saņem nosodošu acu skatu vai prieka, sirsnības pilnu skatienu,  saņem grūdienu no kāda tīšām vai netīšām, saņem vecāku atbalstu vai ignorēšanu, pāraprūpi vai vienaldzību un neapmierinātību, saņem draudzīgus vai ne tik draudzīgus žestus no klases biedriem, saņem sliktus un labus vārdus no svešiem cilvēkiem transportā, uz ielas, dzimšanas dienu ballītēs  un vēl un vēl! Tas viss  ietekmē bērna attieksmi pašam pret sevi, savu veikumu un uzskatiem par dzīvi kopumā. Tik daudz mazu ķiparu jau 8 gados ir pārliecināti, ka “noteikti nav pareizi”! Tik daudz bērnu audzē sirdīs aizvainojumu un  agresiju  tādēļ, ka pašā sirdī jūtas aizskarti, nejūtas pārliecināti par sevi, nespēj noticēt vienkāršai patiesībai, ka “Ar Tevi viss ir kārtībā! Un Tu vari visu, ko vien patiesi vēlies!” 

Šajā meistarklasē runāsim par vērtējuma jēgu un nozīmi, par tā interpretācijas ietekmi uz bērnu un to, kā mēs – pieaugušie – varam bērnam palīdzēt veidot bērnam veselīgu attieksmi pret apkārtējo izteiktu  vērtējumu. Mācīsimies palīdzēt bērnam uz kļūdām paskatīties nevis kā uz apgalvojumu un secinājumu par kāda fakta nepareizību, bet gan  kā uz "ceļa zīmi", kas parāda, kurā virzienā labāk doties.

Mērķis

Praktizējot NLP instrumentus, iepazīt no jauna savu bērnu un sevi attiecībās ar bērnu, mācēt vairot bērna pārliecību par sevi, un veidot prieka, sapratnes, viegluma pilnas attiecības ar bērniem.

Jūs iegūsiet atbildes uz šādiem jautājumiem:
 

  • Kā nesapīties “uzslavu liekulības tīklos” un palīdzēt bērnam uzklausīt nepatīkamo?
  • Kā palīdzēt bērnam pašam sevi vērtēt? 
  • Kā nepazaudēt gribu un rast motivāciju darīt labāk pārliecībā, ka jau “visu zini” ?
  • Kā virzīt sarunu, ļaujot bērnam pašam pieņemt lēmumus?
  • Ko iesākt ar bērna kļūdām?

Dalībnieki

Ikviens, kas interesējas par sevis izzināšanu un vēlas vingrinājumu rezultātā attīstīt un pilnveidot savas attiecības ar bērniem. Klausītājiem nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība.

Kur?

Rīgā, Matīsa ielā 103b, 2. stāvā (pie durvīm spiest "3").
Kontakttālruņi - 28336927, 67292808.

Piesakies!

40 € (ieskaitot PVN)

Reģistrācijas un samaksas noteikumi

Mūsu rekvizīti

NLP meistarklases vadītāja

NLP meistare, sākumskolas pedagogs Kadrija Beirote 

Mūsu klienti