„Eneagramma biznesā” - iepazīšanās nodarbība - Neirolingvistiskā programmēšana - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Brīvdienas ir kā varavīksne, tās izskatās labi no attāluma, bet pazūd, kad pietuvojaties tām. Džons Šairlījs

„Eneagramma biznesā” - iepazīšanās nodarbībaBezmaksas nodarbība

Kad?

17. septembrī, plkst. 18.30 - 20.00.
Aromātiska tējas un kafijas tase Jūs gaidīs no plkst. 18.00!

Piesakies!

Dalībnieki

Aicināti tie praktiskās personāla vadības jomas pārstāvji, kas jau ir pazīstami ar eneagrammu, bet vēlas to apgūt padziļināti, lai pielāgotu šīs zināšanas sava ikdienas darba vajadzībām.
Nodarbība būs īpaši noderīga tiem, kuri plāno mācīties kursā „Eneagramma biznesā”.

Šajā nodarbībā Jūs uzzināsiet, kā eneagrammas zināšanas pielieto biznesa pasaulē un kāda ir to pielietošanas pieredze Latvijā.

Nodarbības laikā ikvienam dalībniekam būs iespējams dalīties ar aktuālām problēmām darbā ar personālu un iegūt eneagrammas un HR eksperta komentāru.

Kur?

Rīgā, Matīsa ielā 103 b, 2. stāvā (pie durvīm spiest "3").
Kontakttālruņi - 28336927, 67292808.

Piesakies!

Samaksa

Bezmaksas.

Pasniedzējas

Elita Kazaine
Personāla vadības profesionālis, augstākā vadības līmeņa, biznesa un komandu koučs, biznesa treneris, institucionālās līderības eksperts, eneagrammas praktiķis (ICTA). Elita, savienojot teoriju ar praksi, uzņēmumu vadītājiem, personāla vadītājiem un komandu līderiem dod iespēju pašiem radīt savu maksimāli efektīvu komandu, ko veido maksimāli produktīvi darbinieki. Viņai ir ilggadēja praktiskā pieredze ar specializāciju: personāla un procesu vadība, atlase, pārmaiņas, krīzes menedžments, biznesa projektu vadība. Elita ir koučinga, konsultāciju un talantu vadības zīmola WellZone īpašniece.un sadarbojas uz līgumattiecību pamata ar uzņēmumiem, veicot personāla auditu, atlasi un nodrošina iekšējo talantu vadību.

Inta Santa
Pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība ir interesējusi jau kopš 1996. gada, kad uzsākusi psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojas kopš 2010. gada un ir nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju - ACC. Eneagrammu iepazinusi 2012. gadā un kopš tā laika to studē, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā ir pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri seko jaunākajai literatūrai un iepazīst šīs jomas profesionālu pētnieku darbus. Kopš 2014. gada ir starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere. Šobrīd studē Junga analītisko psiholoģiju un paralēli tam kārto nākamā līmeņa PCC kouču akreditāciju.

Mūsu klienti