Kafijas vakars ar NLP (Rīga, 2007. gada 8. janvāris) - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Kad tu izdari izvēli, tu izmaini nākotni. Dīpaks Čopra

Kafijas vakars ar NLP (Rīga, 2007. gada 8. janvāris)

Kafijas vakars ar NLP
Rīga, 2007. gada 8. janvāris

Personības pilnveidošanas centra darbībā jauns pavērsiens! 8. janvārī norisinājās ikmēneša kafijas vakars ar NLP. Taču tas atšķīrās no iepriekšējiem... Viens no Personības pilnveidošanas centra mērķiem ir veidot pozitīvi domājošu NLP sabiedrību, kas palīdzētu popularizēt ekoloģisku un ētisku NLP. Tas dotu iespēju vēl lielākai sabiedrības daļai uzlabot savas dzīves kvalitāti, padarot to aizraujošāku, interesantāku un veiksmīgāku.
Lai šādu mērķi sasniegtu, nepieciešami pēc iespējas vairāk cilvēku, kuri mācētu NLP paņēmienus pielietot savā dzīvē un prastu to pastāstīt citiem. Tieši tāpēc šoreiz nodarbību vadīja Laima Sirmā, kas pati vēl mācās NLP meistara kursos!!! Šāda ideja ir lieliska iespēja parādīt to, cik liela izaugsme iegūta gan mācoties Personības pilnveidošanas centrā, gan šo mācību apgūstot patstāvīgi. Arī centra pasniedzēji, varēja iejusties klausītāju lomā, un vērot kā Laima veiksmīgi vada nodarbību un aizrauj klausītājus.
Kā atzina pati Laima, satraukums pirms neparastās nodarbības bijis gan, tomēr pēc nodarbības, ar smaidu uz lūpām, Laima sacīja: „Ir gandarījums par padarīto un bija vērts veselu nedēļu gatavoties šai 3 stundu garajai nodarbībai!”
Šoreiz Laima kafijas vakarā mums mācīja, kā viegli un ātri uzveikt problēmas, izmantojot „Risinājuma rāmi”, astoņas minūtes runājām ar savu iekšējo balsi, rakstījām Jaunā gada sapņus un solījām tos sasniegt!
Arī turpmāk aicinām aktīvus klausītājus vadīt kādu „kafijas vakaru ar NLP”, un iepazīstināt ar idejām un paņēmieniem, kas šķituši noderīgi. Tas ļautu vēl vairāk pilnveidot savas spējas uzstāties publikas priekšā un paust savas idejas. Iespējams, ka arī tu vari spert līdzīgu soli - parādīt, ka esi uz veiksmes ceļa.

Mūsu klienti