Kafijas vakars ar NLP - II pozīcija (Rīga, 2006. gada 20. novembris) - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ikviens ir tik daudz vērts, cik vērts ir tas, ar ko viņš nodarbojas. Marks Aurēlijs

Kafijas vakars ar NLP - II pozīcija (Rīga, 2006. gada 20. novembris)

Kafijas vakars ar NLP
Rīga, 2006. gada 20. novembris

Kā tradīcija ir kļuvuši „Personības pilnveidošanas centra” organizētie kafijas vakari. Šajos vakaros tiekas visdažādākie cilvēki - tie, kas ar „Personības pilnveidošanas centru” ir draugos jau ilgu laiku, tie, kas vēlas atsvaidzināt vērtīgās zināšanas, kā arī tie, kas pat nenojauš kas ir NLP.
Katru mēnesi tiek rīkots kafijas vakars par kādu tēmu. „Prasme iejusties otrā cilvēkā” bija novembra temats. Mēs atklājām jaunu pasauli par to kā jūtas, kā domā un kā pasauli uzver apkārtējie. Nenoliedzami, katram ir jāsaprot, ka apkārtējie cilvēki - darba kolēģi, ģimene, draugi, visa sabiedrība ir neatņemama dzīves sastāvdaļa un veiksmīgs ir tas, kas prot saprast, cienīt un uzklausīt citus. Kafijas vakara laikā tika aplūkoti dažādi paņēmieni, kā ieklausīties citos, un citiem likt ieklausīties sevī.
Pēc apmeklētāju pieprasījuma šī tēma tiks turpināta arī decembra kafijas vakarā 11. decembrī. Šoreiz runāsim par to, kā ielūkoties acīs sarunu biedram, saprast acu zīlīšu kustību nozīmi un kā to veiksmīgi izmantot sarunas laikā. Aplūkosim konkrētus paņēmienus un metodes, kas palīdzēs ikvienam nodibināt ciešākas attiecības ar apkārtējiem.

Mūsu klienti