8. eneatips – Boss - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ja tici kādai lietai, tici tai līdz galam, nešaubīgi un neapstrīdami. Volts Disnejs

8. eneatips – Boss

Domāšana un uzvedība

Koncentrējies uz zibenīgu savu vajadzību apmierināšanu un uz taisnīgumu. Pieņems izaicinājumu, ja sajutīs netaisnīgumu. Viņi ir pilni ar dzīves spēku un enerģiju. Ja kaut kas notiek pretēji viņu vēlmēm, viņi var likties direktīvi. Zem spožajām 8. eneatipa bruņām ir paslēpusies liela sirds, viņi aizsargā citus un ir ļoti atbildīgi. Savu ievainojamo pusi, kuru visbiežāk aizsargā, viņi ir gatavi atvērt tikai tad, ja uzticēsies.

Iespējams Jūs piederat 8. eneatipam, ja šie apgalvojumi attiecas uz Jums:

  • Jums ir svarīgi just, ka Jūs kontrolējat savu apkārtni un visu, kas Jums pieder.
  • Jūs neizrādiet vājumu un varat izjust nicinājumu pret cilvēkiem, kuri īstenībā necenšas pārņemt kontroli pār savu dzīvi.
  • Jums ir tendence redzēt galējības situācijās: taisnīgi vai netaisnīgi; cilvēks ir vai nu stiprs, vai vājš, Jums nav vidus ceļa.
  • Jūs tērējat noteiktu daudzumu enerģijas palīdzot cilvēkiem un uzņemoties atbildību.
  • Jums patīk garšīgi paēst un iedzert; kad Jums rodas kāda vajadzība, Jūs vēlaties, lai tā tiktu acumirklī apmierināta.
  • Jūs ātri pieņemat lēmumus un varat uzņemties atbildību, ja to nav kam uzņemties.
  • Jūs izjūtat milzu atbildību un dažreiz Jums rodas sajūta, ka visa pasaule ir uz Jūsu pleciem.

Stresā

Kad Jūs atrodaties zem spiediena un jūtat, ka “esat nokodis vairāk, kā spēsiet sagremot”, Jūs sākat izpaust sevi kā 5. eneatipa pārstāvis – Jūs norobežojaties, pārdomājat jaunus veidus, kā rīkoties. Jūs norobežojaties no apkārtējiem un neiesaistiet viņus savās personīgajās problēmās un bēdās.

Komfortā

Kad Jūs esat drošībā un varat nolikt “ieročus”, Jūs sākat izpaust 2. eneatipa uzvedības modeli un vairāk vēršat uzmanību uz citu cilvēku vajadzībām. Tad Jūs esat ļoti vērīgi, labi rūpējaties par sev tuvajiem un tiem, kuriem tas ir nepieciešams.

8. eneatipa attīstības ceļš slēpjas tajā, lai veidotu saikni ar iekšējo ievainojamo pusi, kurā atrodas “maigās” emocijas. 8. eneatipam ir jāattīsta sevī spēja atrasties tagadnē, necensties ietekmēt situāciju, uzņemoties kontroli un atbildību.

Mūsu klienti