4. eneatips – Individuālists - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Labākais veids, kā uzlabot sev garastāvokli, ir uzlabot garastāvokli citiem. Marks Tvens

4. eneatips – Individuālists

Domāšana un uzvedība

Emocionāls un visu uztver personīgi, garastāvoklis var mainīties vairākas reizes dienā. 4. eneatipa cilvēkiem ir dziļi iesakņojusies pamestības sajūta un viņi cieš no mazvērtības, ko izsauc pārliecība, ka viņi nav tā vērti, lai ar viņiem būtu kopā. Viņiem ir pazīstama pilnīgas laimes un dziļu skumju sajūtas. Viņi bieži pievērš uzmanību tam, kas trūkst pašam un citiem. 4. eneatips mīl dziļas un tuvas attiecības, viņiem patīk personīga pieeja visā, ar ko viņi nodarbojas.

Iespējams Jūs piederat 4. eneatipam, ja šie apgalvojumi attiecas uz Jums:

  • Jums ir nosliece skumt un sapņot par to, kas pēc Jūsu domām šobrīd pietrūkst.
  • Jums ir lieliska gaume, Jums patīk būt ekstraordināram un izcelties starp pārējiem.
  • Jūs bieži prātojat par to, ko par Jums domā citi un “lasiet” citu domas par Jums.
  • Jūs tiecaties pēc tā, kā trūkst palīgā ņemot spēcīgus pārdzīvojumus un radošumu.
  • Jūs parasti cenšaties dažādot ikdienu un padarīt to daudz satrauktāku ar fantāzijas, radošuma palīdzību un dramatizējot iztēli.
  • Jūs dziļi iegrimstat emocionālos pārdzīvojumos un Jums ir spēja atbalstīt citus cilvēkus krīzes situācijās.
  • Jums bieži ir vēlēšanās kādās situācijās paiet malā un Jūs sajūtat, ka neiederaties cilvēku grupā.

Stresā

Ja Jūs esat zem spiediena un jūtaties nepārliecināti, Jūs sākat izpaust 2. eneatipa uzvedības stereotipus. Jūs zaudējat saikni ar savām emocijām un pārstājat būt pārliecināts par to, ko Jūs gribat. Jums kļūst vieglāk pievērst uzmanību citu cilvēku vajadzībām un Jūs sākat pamanīt, ka pielāgojieties citu cilvēku vēlmēm.

Komfortā

Atrodoties drošībā un resursu stāvoklī, Jūs sākat sevi izpaust kā 1. eneatipa pārstāvis. Jūs varat sakoncentrēties uz uzdevumu un aizmirst raizes par sevi un citu cilvēku viedokļus par sevi. Tagad Jūs visu uzmanību virziet uzdevuma izpildei. Jūs veltiet vairāk uzmanības detaļām un Jums patīk visu pilnveidot.

4. eneatipa attīstības ceļš pamatojas uz viņu īpašo spēju uztvert, ka viss visapkārt ir vienlīdz vērtīgs. Nepieciešams pievērst uzmanību tam, kas ir tagad un apzināties, ka tas ir tikpat vērtīgs un pievilcīgs kā tas, kā šobrīd pietrūkst. Tieši tādā veidā 4. eneatipa cilvēki sajūt, ka nav jāpārdzīvo un var sajust saikni ar visiem.

Mūsu klienti