Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Uzvarētāji nekad nepamet nepadarītu, tie, kuri pamet nepadarītu nekad neuzvar. Vincs Lombardi

"Meditācijas skola iesācējiem" - kursi 2020. gada 22. maijā TIEŠSAISTĒ

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Kāpēc, Tavuprāt, ir noderīgi šajā laikā tiešsaistē meditācijas mākslas pamatiemaņas apgūt Personības pilnveidošanas centrā? Vai Tu ieteiktu šos kursus citiem cilvēkiem? Kam tie būtu piemēroti?

***

Kursi ir piemēroti visiem, kuri vēlas vairāk apzināties sevi, būt laimīgi, tādēļ arī noderīgi.

***

Ir svarīgi pārslēgt savas domas no ikdienas dzīves, atrast veidus kā sevi sakārtot, nomierināt, iedvesmot. Šeit ir doti reāli paņēmieni/tehnikas, kā to izdarīt. Ieteiktu cilvēkiem, kuriem ir grūtības savaldīt savas emocijas un kuru dienas ritms ir ātrs.

***

Kursi ir piemēroti tiem, kuriem meditācija ir kas pilnīgi jauns! Meditācijas kursi ir ļoti noderīgi jebkuram, jo, manuprāt, meditācija ir cilvēka pamatuzdevums šajā pasaulē! Savādāk sanāk tāda skriešana pakaļ kaut kam, ko uzstāda “pareizie dzīves noteikumi”. Ne visiem der standarta uzstādījumi. Meditācija palīdz katram individuāli nonākt pie sevis paša, savā ritmā un pēc savām iespējām.

***

Mācīšanas stils ir ļoti labs un uzdevumi saprotami. Jā, ieteiktu, piemērots tiem, kuri vēlas iegūt lielāku kontroli pār savu prātu un emocijām

***

Nu kur tad vēl citur? :) Palīdz sakārtot domas un koncentrēties uz pozitīvo, kas šajā laikā ir ļoti būtiski. Kursus ieteiktu un esmu jau ieteikusi. Piemēroti it īpaši tiem, kas dzīvo tālāk no centra (pārējiem labāk tomēr derētu klātienes variants).

Mūsu klienti