Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ir dzīve un, ir mūsu stāsts par to. Ja tu gribi būt laimīgs, stāsti laimīgus stāstus. Sūzena Grega

"Efektīva laika plānošana" - kursi 2020. gada 7. maija TIEŠSAISTĒ

Pasniedzējs - Artūrs Zeltiņš

Atsauksmes, viedoklis un galvenie ieguvumi no treniņsemināra.

***

Jau sen gribēju šo kursu, beidzot, pateicoties attālinātajam darbam - savam un citu - tas kļuva iespējams! :) Jēgpilni, praktiski, perfekti atbilstoši nosaukumam. Runa par EFEKTIVITĀTI un tad par laika plānošanu. Katra personīgu efektivitāti, kas nevar būt apejot merķus, vērtības utl. lietas. Lieliski!
Galvenie ieguvumi - jaunu ieradumu ieviešana, sevis pieskatīšana! Atklāsme par saviem jaunajiem niķiem un uzreiz arī instrumenti, kā darīt labāk un efektīvāk! :)

***

Vērtīgi pavadīts laiks, profesionālā līmenī pasniegta teorija un sabalansēts laiks praktizēšanai. Priecājos, ka izmantoju šo iespēju
Galvenie ieguvumi - praktiskas tehnikas kā uzlabot savu laika plānošanu, padziļināju izpratni par sevi, savu uzvedību, atklāju stipros un vājos punktus. Lēmumu pieņemšanas tehnika, T.O.T.E., Eizenhauera matrica.

***

Vērtīga informācija, kvalitatīvs vadības stils - iespēja izteikt viedokli, ieinteresētība un atbalstoši komentāri. Motivējoši, uz personīgo izaugsmi vērsti. 
Galvenie ieguvumi - izveidota "ceļa karte" turpmākam darbam ar sevi. Ir rīki ar kuriem strādāt un kuri ir viegli lietojami un saprotami, piem., bagāts konteksts. Visus ieguvumus varēšu novērtēt pēc kāda laika.

***

Ļoti vērtīgi. Lektors ar lielu zināšanu apjomu un saprotamu vienkāršu stāstījumu.
Galvenie ieguvumi - Pirms kursiem nebija laika paskatīties uz sevi no malas. Personīgais ieguvums nenovērtējams, gan darbam ar sevi un sevis pilnveidošanu, gan efektīvāku laika plānošanu. Labi apzināties, ka ir kur augt un attīstīties. Ir apskatīts plašs klāsts ar metodēm un noteikti esmu atradusi savas. Ļoti patika pozitīvā grupa un atklātība. Radīja pārliecību, ka ir normāli, ka neesam visi vienādi un ir normāli, ka nedaru kā dara citi.

 

Mūsu klienti