Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Cilvēks, kurš neatlaidīgi kaut ko grib, liek liktenim padoties. Mihails Ļermontovs

"Meditācijas skola iesācējiem" - kursi 2020. gada 16. aprīlī TIEŠSAISTĒ

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Tavi galvenie ieguvumi kursos “Meditācijas skola iesācējiem”?
Kā piepildījušies kursu sākumā izvirzītie mērķi?

***

Miers, enerģijas palielināšanās. Mērķis nesatraukties par ikdienišķiem sīkumiem, pašlaik ir piepildījies. Esmu apguvusi nepiesavināties svešas problēmas/pārdzīvojumus.

***

Mans mērķis bija spēt vairāk ieklausīties sevī un vismaz nedaudz spēt kontrolēt savas domas. Tagad spēju kontrolēt un "izķert"nevajadzīgās domas un jau māku sarunāties pati ar sevi.

***

Pirms kursa sākšanas es taustījos un mēģināju saprast, kas ir meditācija. Kursi apstiprināja manus uzskatus (nereti jau vajag kāda cita pieredzējušāka cilvēka manu uzskatu vēlreizēja apstiprināšana). Es saku vienmēr tā - virziens ir uzņemts un tas jau ir mans paša darba, cik bieži es praktizēšu, cik ātri es atradīšu savu meditācijas veidu un spēšu ar to pārvaldīt savu ikdienu un tās notikumus

***

Pateicoties pirmajam mājasdarbam, ikrīta "elpas un domu vērošanas prakse" ir kļuvusi par labu paradumu. Tas arī bija galvenais mērķis šo kursu apmeklējumam, līdz ar to mērķis ir sasniegts :)

***

Esmu apguvusi mieru, spēju ātri savāk savas emocijas, esmu kļuvusi pieņēmošāka pret cilvēkiem un situācijām. Galvenais esmu sapratusi, ka meditēt ir viegli un tas man noder un palīdz ikdienā.

***

Mērķis bija iegūt resursus un prasmes negatīvu prāta stāvokļu deaktivizēšanai. Man raksturīgi depresīvi stāvokļi,no kuriem nemācēju izkļūt. Šobrīd ļoti laicīgi spēju atpazīt brīdi, kad varu ieslīdēt negatīvo domu virpulī un uzreiz apturēt negatīvo domu virpuli un atgriezties mierā. Mierīgāk skatos uz pasauli (arī,protams, NLP meistara kursa ietekme). Augstāks apzinātības līmenis, "šeit un tagad" sajūtas saasinājušās. Atklāju, ka vislabāk mani "pieslēdz" smaržas. Uz galda ceriņi, ievas, narcises. Eju dabā bez mūzikas ausīs, ostu un klausos.

***

Esmu "uztrenējusi" sevī empātiju, mieru stresa situācijās. Esmu pārliecinātāka par sevi. Spēju pamanīt to mazo brītiņu, kad stress varētu gūt virsroku, tādējādi spēju saglabāt mieru dažādās situācijās. Esmu iemācījusies dzīvot pēc motīva "šeit un tagad".

Mūsu klienti