Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Lielas lietas nekad nav paveiktas bez entuziasma. Ralfs Valdo Emersons

"Pavasara meditācija" - 2020. gada aprīlī TIEŠSAISTĒ

Pasniedzēja - Indra Melbārde

***

Paldies! Rodas apņemšanās arī patstāvīgi meditēt, taču ik pa laikam šāds pasākums varētu būt ļoti labs atgādinājums, ja nu gadījumā apņemšanās pamazām izplēn. :)

***

Liels, liels zeltaini silts, mirdzoši čabošs un rožaini sārts paldies! Tur bija labi.. viegli un balti.. un stabili. Paldies!

***

Paldies, Indra! Dziļa, spēcīga meditācija. Tava balss meditācijā mani mierina un stiprina. Enkurs!:)

***

Viss bija labi. Lielākā atbildība ir katram dalībniekam par sevi. Es biju pie jūras Liepājā, redzēju zaļu zāli dīgstam. Tas bija fantastiski! Sajutos ļoti atslābusi un ar lielāku iedvesmu un ticību tam, ka viss apkārt notiekošais ir paveicams, pievarams un ka manī ir spēks to piedzīvot. Paldies un uz tikšanos citās meditācijās. 

***

Paldies, Indra. Man patika, sanāca ļoti iegremdēties meditācijas stāstījumā un "aizlidot" savā "lidojumā". Dzirdamība bija laba, mūzika un fonā tahometrs ļoti palīdzēja It īpaši tahometrs. Ieved transa stāvoklī. Patiks Tava balss meditācijas laikā. Paldies!

***

Ļoti jaudīgi, tagad nepieciešams pabūt ar sevi. Ļauties procesiem un pieņemt domas un sajūtas. Redzēs ko nesīs rīts. Paldies. 

***

Paldies, Indra, par meditāciju, par iespēju Tevi atkal dzirdēt. Atrados iekšējā diezgan haotiskā stāvoklī. Negaidīju tādas asaras no sevis šīs meditācijas laikā.. Jāatgriežas pie sevis! Paldies Tev!

***

Paldies, Indra!!! Tev ir talants! Ļoti labi teksti, viegli uztverami. Šī bija lieliska pieredze. Labprāt piedalītos turpmāk. Domāju rudenī, pēc meistariem un treneriem!

***

Es varēju labāk noskaņoties, domas vilināja prom, bet biju ilgāk kopā ar Tevi. Vērtīgi bija dzirdēt atkārtojumu par enerģijas balansu. Kā tas ir, ka zināmas lietas aizmirstas? Laikam tādās situācijās ir jāizspēlē "Jauns uzvedības ģenerators", lai nostabilizējas uz mirkli apgūtais... Sapratu, ka tas, ko mācos, "pieaug" tikai tad, kad pietiekami daudz laika veltu vingrinājumiem. Paldies par šo meditāciju! Tas ir viens no lieliskajiem veidiem kā pabūt kopā ar sevi un dot nepieciešamo spēku un iedvesmu. 

***

Paldies, Indra! Pašlaik ir daudz jāpārdomā. Pavisam noteikti meditācija atkal īstajā vietā un laikā. Vērtīga šķita arī 'lekcija' sākumā. Pieskatīt enerģiju - to ieviesīšu ikdienā kā pateicības vingrinājumu. Esmu pateicīga par šādu iespēju piedalīties vadītā meditācijā un atkārtošos, bet patiešām tā uzskatu, ka tu un viss PPC dariet lielisku darbu. Paldies!

***

Mūsu klienti