Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Mans ir tas, ko esmu paveicis. Johans Volfgangs Gēte

"Efektīva laika plānošana" - treniņseminārs 2020. gada 27. februārī

Pasniedzējs - Artūrs Zeltiņš

Kāpēc treniņseminārs  "Efektīva laika plānošana" bija noderīgs?

***

Vērtīgs kurss, kas iedvesmo tiekties uz saviem mērķiem, un piedāvā plašu dažādu rīku klāstu efektīvai ikdienas darbu plānošanai, kā arī darba - privātās dzīves balansa rašanai. Paldies!

***


Šie kursi man parādīja vīziju par to, kur paliek mans laiks. Sapratu,ka ieciklējos uz problēmu , bet kursi parādīja , kā mainīt kursu domāšanai, kā to efektivizēt, lai tiktu uz priekšu. Man noder ieteikumi par konkrētiem paradumiem, kas jāpielieto, lai tie aiziet rutīnā - autopilotā un nosēžas zemapziņā. Līdz šim ļoti daudz enerģijas paņēma krupji, kas jābučo un es tik daudz uz viņiem ilgi skatījos, iztērējot savu dārgo laiku. Onlaina režīmā bija pat zināmi ērtāk - jo kājas var likt kā grib, sēdēt ērtā pozā...…:)

***

Paldies par "Laika plānošanas kursu". Bija ļoti vērtīgi saprast un apjaust, vai protu izmantot savu laiku savā labā, vai notikumi kontrolē
mani, vai es tos. Instruments  "Bagātais konteksts" un steidzamo un svarīgo darbu saraksts bija jaudīgi. Online nobeigums ir ok. Visu redzēju un dzirdēju. Izcils tehniskais nodrošinājums. Paldies vēlreiz!

***

Iespēja apzināt sevi! NLP kursi palīdz sakārtot pa plauktiņiem savas darbības, ieradumus. Lieliski, mācību procesā, iegūtie rīki, kuri ļauj strādāt pastāvīgi arī uz priekšu. Online strādāt ir ērti un viegli. Labs rīks, pie esošās situācijas!  Milzum lielais Paldies!

Mūsu klienti