Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Tava attieksme, nevis apdāvinātība, noteiks, cik tālu tiksi. Zigs Ziglars

"Mērķu meistarklase" - treniņseminārs 2018. gada 2. martā

Pasniedzēja - Indra Melbārde

Vēstule no dalībnieka par sasniegumiem un pozitīviem rezultātiem pēdējo divu gadu laikā pēc treniņsemināra "Mērķu meistarklase", kas norisinājās 2018. gada 2. martā.


"Labdien Indra!

  Mani sauc Andris, mērķu meistarklasi apmeklēju no 2018. gada 12. janvāra līdz 2018. gada 2. martam. Tobrīd man vēl bija 17 gadu un biju visjaunākais no tās grupas. Vislabāk no semināra atceros Birutu(skolotāja), kurai šis bija otrais šāda tipa seminārs pie jums. Bet es saprotu, ka varbūt jūs neatcerēsieties par mani. 

  Vēlējos pastāstīt, kā tad man ir gājis pa šiem diviem gadiem. Biju pirms gada iedomājies, ka būtu jāuzraksta, bet esmu novilcis vēl gadu un beidzot šajā karantīnas laikā varu pastāstīt mazliet par sevi, kā ir mainījusies 17 gadīga pūša dzīve! Tagad man ir 19 gadu. 

  Laiks paskrējis nemanot un tiešām šie divi gadi ir mainījuši mani. Ja 17 gados es sapņoju par kaut ko un nezināju kā sākt, tad šobrīd esmu jau vidusceļā. Draugi un vecāki saka, ka esmu jau sasniedzis to ko esmu vienmēr gribējis, bet es vēlos azartu un veidot jaunus uzņēmumus un dibināt jaunus sakarus ar cilvēkiem! 

  Pa šiem diviem gadiem esmu atvēris 2 uzņēmumus, šomēnes trešo uzņēmumu apstiprināja inkubātorā un sāks darbību vasarā. Kā arī Latvijā veidoju sakarus ar citu valstu jauniešiem saistībā ar inteneta mārketingu un veicu sadarbību starp visiem jauniešiem, kuriem ir interese interneta mārketingā, šobrīd ir vairāki simti jauniešu no valstīm: Latvija, Lietuva, Igaunija, Norvēģija, Zviedrija, Somija, Šveice, Austrija, Vācija un šobrīd dibinam jaunus sakarus ar Indiju. Katram jaunietim ir iespēja dibināt sakarus un iemācīties no manis piedāvātajiem produktiem saistībā ar inteneta mārketingu. (Varu precīzi aprakstīt katru no uzņēmumiem un projektiem atsevišķā e-pastā) 

  Tā kā ir daudz ko darīt un protams esmu ļoti priecīgs, ka spēju arī atpūsties cik vien ilgi es vēlos un arī veltīt laiku savai draudzenei, kura ir atbalstījusi mani jau pirms mērķu auditorijas. 

  Esmu ļoti priecīgs par visu sasniegto, jo spēju balansēt ar katru no uzņēmumiem un projektiem ko vadu. Jo man ir iespēja ceļot kur vien vēlos un strādāt tikai caur telefonu un datoru, jebkurā pasaules malā! 

  Fantastiska sajūta ir ārpus darba, kad es neizlecu starp apkārtējiem, vienmēr paturu savu viedokli pie sevis un esmu kluss ikdienā, tas man veido mazu atpūtu, jo tad man nepievērš uzmanību un es varu dzīvot mierīgāk. 

  Vēl joprojām nodarbojos ar peldēšanu, jo tas man ļoti aizvien patīk un tiešām priecājos ar to nodarboties. Ja kādreiz es gribēju sasniegt visu ar smagu darbu, tad šobrīd es to daru priekš sevis, savai veselībai, jo maizi nenopelnīšu vairs ar peldēšanu. 

  Vēlos jums pateikties par pavadīto laiku treniņseminārā “Mērķu meistarklase”, jo mazliet padomājot un atpūšoties, esmu sasniedzis, to ko pirms 2 gadiem es tikai sapņoju. Bet es neapstājos un turpinu iet uz priekšu, jo dzīves LIELIE mērķi man vēl ir tikai priekšā! Un to visu ir ļoti forši apzināties, ka esmu to sasniedzis visu bez jebkādām kredītu saistībām.

  Esmu priecīgs, ka spēju atļauties dzīvokli, ļoti skaistā vietā un kas ir ļoti moderns. Esmu nopircis automašīnu Mercedes, kura dažus gadus atpakaļ man bija sapņu automašīna. Pagājušajā gadā ar draudzeni bijām uz Vāciju, Austriju, Šveici, Londonu(UK), Spānijā uz Kanāriju salām. Un nekad nebiju ticējis, ka vispār varētu kādreiz kaut ko tādu pats atļauties, bez vecāku naudas. 

  Paldies par jūsu treniņsemināriem un es esmu pateicīgs jums par doto pieredzi! 

  Novēlu jums veselību šajā laikā un paliekam uz sakariem! 

  Jauku dienu"
 

Mūsu klienti