Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Cilvēks, kurš neatlaidīgi kaut ko grib, liek liktenim padoties. Mihails Ļermontovs

2019.g. NLP praktiķu atsauksmes par treneriem - Indru Melbārdi un Artūru Zeltiņu

NLP treneri - Indra un Artūrs
 

Indrai milzīgs personiskais Paldies! Kopš dienas, kad pirmo reizi satikāmies, no viņas mācos un bagātinos. Vienīgais “profesionālais” palīgs, kam es no sirds esmu uzticējusi savus mērķus un klupšanas akmeņus un noteikti turpināšu to darīt. Profesionālis.
Sūtu savu mīlestību, pateicību un labas domas viņai! Artūram arī paldies!

Arta L.,
uzņēmēja

 

Indra – katrā brīdī jūtama pārliecība un jūtams, ka NLP ir sirdslieta, šis centrs – Indras lolojums.

Kristīne A.,
pārdošanas vadītāja


Artūrs – ir labākais. Deva iedvesmu, cerību un pozitīvismu. Viņš ir lielisks.

Ināra B.,
strādā pasažieru pārvadājumu jomā

 

Indra, paldies!!!  Bez Indras nebūtu nekā no iepriekš minētā. Līdere, ar spēju vadīt, iedvesmot un lieliskām pedagoga prasmēm. Ļoti labu metodoloģiju. Cilvēks, kas iedvesmo un ir mainījis tik daudzu cilvēku dzīves … arī manējo. J

Elīna Drulle,
izstāžu kuratore

 

           

Indra, man Tevis jau nedaudz pietrūkst. Mani ļoti uzrunā tavs raksturs, spēka un sievišķības apvienojums. Es ļoti priecājos, ka mēs satikāmies. Tu ar savu NLP man ļoti palīdzēji, varbūt pat nedaudz izglābi. Paldies Tev!

Elīne R.,
arhitekta palīgs

 

 

Artūrs. Ļoti patika kārtība un struktūra, kādā tika pasniegta informācija. Ļoti patika analītiskā pieeja un precizitāte. Ļoti svarīgi bija arī, ka mums sakrita gaumes mūzikas un tehnikas jomās.

Edgars G.

 

 

Indra ir spilgta personība. Viņa ir īsta – tāda, kāda viņa ir un ar degsmi nodod sev vērtīgās zināšanas arī citiem. Esmu ļoti pateicīga, ka mācījos pie Indras. Paldies!

Agnese Ž.,
projektu vadītāja

 

 

Indra. Ļoti gādīga, pozitīva, atvērta. Interesanti māk pasniegt vielu. Ar varu neuzspiež darāmos darbus – katram ir izvēle tajā, ko dara, utt.

Sanda S.,
tirdzniecības mārketinga vadītāja

 

 

Artūrs ir treneris ar spēcīgu intuīciju un situācijas izjūtu. Vienmēr trāpa ar pareizajiem vārdiem, ieteikumiem, padomiem. Ļoti liela tolerance un profesionālisms, kā arī sapratne. Tieši tāds treneris, kādu vēlējos – nosvērts, zinošs, neuzbāzīgs, bet vienmēr tur, ja nepieciešama palīdzība vai padoms. Paldies Tev, Artūr!

Eva S.,
mārketinga speciāliste

 

 

Artūrs – izcila personība, kas jau pēc pirmajām nodarbībām, nostiprina pārliecību, ka ir personība, kurai gribas līdzināties.

Kristīne Z.

 

 

Artūrs – mierīgs un nosvērts. Ļoti tolerants un vienmēr izturas neitrāli. Rāda piemēru, bet nenosaka, kas ir pareizi. Motivē, nevis diktē noteikumus.

Valentīna A.,
uzņēmēja

Mūsu klienti