Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Mēs nepārtraukti sastopamies ar lieliskām iespējām, izcili paslēptām aiz neatrisināmām problēmām. Lī Lokaka

Atsauksmes par NLP praktiķa kursu – 2018/2019 (15. jūnijs)

Pasniedzēji – Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš
 

  • Kāpēc NLP praktiķu kursi ir noderīgi?

 

NLP praktiķu kursā es iemācījos būt atklāta pret sevi, iemācījos būt es pati un apzinājos savu būtību. Es iemācījos vadīt savas domas, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Aiga P.,
projektu vadītāja

 

Man kursi ļāva paraudzīties uz sevi no malas, apjaust savas stiprās un vājās puses, tas ir liels darbs ar sevi, kurš dod iespēju iepazīt visas savas apzinātās un neapzinātās “daļiņas”.
Man tie palīdz sakārtot pamazām sevi, savas domas, savu dzīvi. Palīdz izdarīt izvēli, pieņemt lēmumus, raudzīties uz pasauli pozitīvāk.
Satiku jaunus, foršus cilvēkus.

Gunita V.,
medmāsa

 

NLP kursi ir noderīgi, jo tā ir lieliska iespēja satikties ar sevi, savām īstām vēlmēm, bailēm, mērķiem un, izmantojot ļoti saudzīgus paņēmienus pieskarties sāpīgajām vietām, atrast resursus (atcerēties vecos, piemeklēt jaunus) un sākt kustēties uz priekšu un uz augšu.

Edīte S.,
psihologs

 

NLP ir instruments, lai uzlabotu personīgās dzīves kvalitāti. Tas palīdz izprast cēloņus dažādiem personīgajiem ieradumiem, rīcības, uzvedības modeļiem. Tā rezultātā varu uzlabot savas attiecības. Tas palīdz salikt pa plauktiņiem savu dzīvi, vērtības, kas man pats svarīgākais.

Kristīne A,,
pārdošanas vadītāja

 

NLP kursi ļauj sevi izzināt un ieskatīties dziļi sevī. Tie palīdz labāk saprast sevi un citus. Pēc darba dienas lielākā laime ir satikt cilvēkus, kas ļauj Tev justies lieliski! Šie kursi ir vērtīgi tiem, kas vēlas jaunus izaicinājumus, pozitīvu enerģiju un dzīvot prieku!

Ināra B.,
strādā pasažieru pārvadājumu jomā

 

Šie kursi ir noderīgi, ja tu vēlies atrast savu patieso “es”, apzināties savu uzdevumu un uzņemties atbildību par sevi un arī apkārtējo izglītošanu un arī apkārtējo pasauli padarīt labāku, atsaucīgāku, cilvēcīgāku, atbalstošāku. Pēc šiem kursiem sāksi “lidot” un saprast, ka tikai tu nosaki to, kas ar tevi notiek. Ne Dievs, ne liktens, ne zvaigznes, bet Tu.

Lauris Z.,
biznesa datu analītikas nodaļas vadītājs

 

NLP kursi izmaina gan pašu, gan pasaules uztveri. Dzīvot kļūst viegli, sāk notikt brīnumi, piepildīties sapņi, sāc apzināties dzīves vērtību un dzīvot “šeit un tagad”. Saproti sevi, savas vērtības, sāc izvirzīt mērķus un dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlies. Sāc saprast gan sevi, gan arī apkārtējos. Saproti, kādēļ lietas notiek un kādēļ ne. Un, protams, iepazīsti dažādas interesantas būtnes, piemēram, baltās zosis, PVB urkšķēšanu, burvju cepures, lidojošo tomātu, kas domā, ka ir putns un daudzās daļiņas, kas ienāk parunāties uz plaukstas un vēl man labu! :)

Elīna D.,
izstāžu koratore

Mūsu klienti