Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Vai gan nav labāk nomērķēt ar šķēpu uz mēnesi un trāpīt tikai ērglim, nekā nomērķēt ar šķēpu uz ērgli un trāpīt tikai klintij? Ogs Mandino

"Dzīvot viegli" - personīgās meistarības treniņš 2019. gada 5. aprīlī

Pasniedzēja - Indra Melbārde

Kādēļ es nācu mācīties dzīvot viegli?

Šie kursi mani pozitīvi noskaņoja, mainīja manu uztveri pret dzīvi. Esmu kļuvusi daudz harmoniskāka, ar sevi apmierināta, esmu kļuvusi pozitīvāka un atvērta citiem cilvēkiem. Esmu iemācījusies baudīt dzīvi, plānot savu laiku un pielietot to, ka darīt ir vieglāk nekā nedarīt.
Un pats galvenais, nemeklēt problēmas pagātnē, bet raudzīties uz priekšu, jo dzīve ir priekšā, nākotnē.

Marita, maketētāja

 

Kursi noderēja ļoti. Bez pārāk lielas iedziļināšanās teorijā, es iemācījos, sapratu diezgan daudzas lietas. Man ļoti patika, ka katras nodarbības beigās tika dots mājasdarbs un nākamo nodarbību vajadzēja sākt ar dalīšanos kā gāja. Tas ļāva praktizēties. Paldies!

Jekaterina M., finanšu vadītāja

 

 

Īsā atbilde – lai izprastu sevi. Garā atbilde – lai izprastu sevi. Tas viss ir atkarīgs no tā, kā katrs šos vārdus izprot. Cilvēks ar priekšzināšanām par NLP uz katru no tēmām skatīties no viena skatu punkta, savukārt, cilvēks pilnīgi bez jebkādām priekšzināšanām par NLP – pavisam savādāk. Un tie, kuri meklē kādu risinājumu, to, visticamāk arī atradīs, jo pasniedzēja Indra ir salikusi kopā visdažādāko un noteikti cilvēka attīstībai vajadzīgo tēmu kokteili.
Nākt šeit lai attīstītos, augtu, izzinātu sevi un pasauli.
Paldies pasniedzējai Indrai!

Lelde, strādā apkalpojošā sfērā

 

 

 

Ļoti labs, intensīvs kurss, kas sniedz ieskatu un zināšanu atkārtošanu par ļoti dažādām tēmām savas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Iedvesmojoši, pozitīvi, enerģiju dodoši kursi. Pēc vairākiem gadiem, kopš pabeigts NLP kurss, ļāva ieraudzīt savu progresu un ļāva ieraudzīt kādās jomās, kur es vēl varu pieslīpēt savas dzīves kvalitāti, savu efektivitāti.

Ilvija, ekonomiste, auditore

 


Šie kursi mainīja manu skatu uz dzīvi. Mainot dzīves uztveri, pamazām mainās arī mana dzīve. Es spēju saskatīt labās un skaistās lietas savā dzīvē un tās novērtēt. Šie kursi man lika saprast, ka es spēju daudz vairāk, nekā agrāk domāju.

Evija, zobārste

 

Kursos var iemācīties dzīvot vieglāk. Katrā nodarbībā jauna tēma, metodes, uzdevumi. Atradu sev noderīgo un sāku to praktizēt.

Ineta, IT

 

Iesaku šos kursus aizņemtiem un “nogruzītiem” cilvēkiem, jo tas patiesi palīdz dzīvot vieglāk, lēnāk un efektīvāk. Paradokss? Nē => kursi “Dzīvot viegli” :) Veiksmi!

Ilze, ģimene, 3 bērni un atbildīgs darbs

 

Kursos cilvēks gūst informāciju un praktisku pieredzi par dažādiem dzīves aspektiem. Katram ir iespēja pielāgot sev un savām vajadzībām atbilstošas tehnikas. Vieglumu dod sajūta, ka nekas nav “akmenī iecirsts”, ka problēmām, uzskatiem, domām, darbībām var pieiet elastīgi, pieskaņojot savai būtībai.
Kursi dod plašu ieskatu dažādām teorijām un tehnikām, tas dod brīvības sajūtu – izvēlēties sev atbilstošu un pieņemamu veidu to realizācijai. Ja rodas vēlme kādu no tēmām apgūt padziļināti, ir zināms ko un kur meklēt.

Ingrīda Šersta, speciālais pedagogs

 

Laba tēmu izvēle, lai uzlabotu savu ikdienas dzīvi – pamanītu labo, izdzīvotu skaisto un plānotu to, ko ļoti gribas. Lai sakārtotu domas un veltītu laiku sev. Ļoti vērtīgi atkārtot to, kas jau bija apgūts citos kursos, taču paskatīties uz to jaunā gaismā, ar šodienas pieredzi. Patīk, ka Indra atbalsta ar padomu arī tad, ja jautājums iziet ārpus tēmas, kā arī vaļsirdīgi stāsta par savu pieredzi. Iesaku.

Elīna, zvērināta advokāte

 

Šos kursus noteikti iesaku apmeklēt, lai papildinātu savas zināšanas ar reāliem, praktiskiem piemēriem un vingrinājumiem, kas dod patieso vērtību. Kursi dod iespēju saprast, kurām jomām ir vērts pievērst uzmanību, lai savu ikdienu padarītu kvalitatīvāku un vērtīgāku. Ļoti lielu jēgu dzīvei var piešķirt caur attīstību!!!

Agnese

 

Ir vērts nākt, jo piektdienas vakars, kas parasti tiek ilgi gaidīts un ātri paskrien, šajos kursos ne tikai ļauj apstāties, apzināties, pavērtēt nedēļu, bet arī piešķir pavisam citu kvalitāti gan piektdienas vakaram, gan brīvdienām. Es beidzot atceros, ko darīju pagājušajā piektdienas vakarā, beidzot tie ir jēgpilni un apzināti.
Šie kursi man deva iespēju nostāties aci pret aci ar lietām sevī, ko vajag pilnveidot, nopucēt, sakārtot un iemīlēt. Krita priekškars, migla no acīm un hey – te nu es esmu. Bez maskas. Īstā es.
Meditācija “Bagātību okeāns” – vislabākā.

Laura Rāviņa, nekustamā īpašuma pārvaldīšanas nozare,
valdes biroja vadītāja vietniece

 

Es pierunāju sevi atnākt uz kursiem, jo bija apnicis dzīvot “vienā skriešanā”, pārdzīvojumos un gribēju kaut ko mainīt. Es gribēju dzīvot labāk, vieglāk, bet nezināju kā.
Un te es ieguvu gan zināšanas par to – kā tad sākt “dzīvot viegli”, gan varēju uzreiz arī izmēģināt piedāvātās tehnikas dzīvē.
Dzīve mainījās uz vieglo, pozitīvo pusi. Nu es zinu un varu būt atbildīga par savu ikdienu, savu laiku, savu attieksmi un uzskatiem, saviem mērķiem. Ir tik labi, ka vakaros varu būt pateicīga par pilnvērtīgu nodzīvoto dienu un ar mieru un prieku gaidīt nākošo rītu.

Evita, ārsts

 

Šāda veida kursi manā dzīvē bija pilnīgs jaunums, nekad nebiju domājis, ka kaut ko tādu es kādreiz darīšu. Vienkāršas lietas, kuras dzīvē ir nepieciešamas kā gaiss un ūdens, lai patiešām spētu dzīvot viegli. Kardināli mainīju uzskatus, pirmo reizi atslābu meditācijā. Jūtu, ka man pietrūks šādu piektdienas vakaru. Paldies, Indra!

Kalvis, elektroinženieris

 

Bija pašam prieks uz šiem kursiem atnākt un uzzināt kaut ko jaunu un pēc tam pielietot. Atnākt piektdienas vakaros un mierīgi parunāt ar jautriem un gudriem cilvēkiem. Kolektīvs bija ļoti draudzīgs. Bija labi, ka bija pārtraukumi, varēja padzertiem ūdeni, kaut ko apēst un pēc tam turpināt kursus.
Kursu laikā uzzināju diezgan daudz ko jaunu, bija arī uzdevumi, mājas darbi, kurus varēja pildīt.
Es iesaku cilvēkiem nākt uz šiem kursiem, kaut lai vienkārši pasēdētu vai iemācītos ko jaunu,
Dzīvot viegli, tas ir katra cilvēka kvēlākā vēlme!

Edvards Jansons, skolnieks

Mūsu klienti