Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Bez noformulētas misijas, Tu vari uzkāpt pa kāpnēm līdz pašai augšai un tad apjaust, ka tās pieslietas pie nepareizās ēkas. Deivs Remsijs

"Eriksona hipnoze. Pašhipnoze" - kursi 2019. gada 26. februārī

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Es neesmu hipnoterapeits, bet es mācījos Eriksona hinozi :)
Galvenie ieguvumi, mācoties Eriksona hipnozi.

Nācu uz Eriksona hipnozi, lai iegūtu vieglumu, lai iegūtu vieglu pieeju lēmumu pieņemšanai, izvēļu veikšanai, lai spētu vieglāk skatīties uz dzīves piedāvātām krustcelēm.
No nodarbībām ieguvu dziļāku izpratni par sevi, savas zemapziņas spēku un spējām. Eriksona hipnoze un pašhipnoze ir draudzīgs un viegls veids kā komunicēt ar savu iekšējo būtību un dzīvē pieņemt lēmumus, kas ir saskaņā ar sevi.
Laiks, ko pavadīju Eriksona hipnozes nodarbībās paskrēja nemanot un cilvēki, ar kuriem šeit iepazinos un darbojos, bija brīnišķīgi.
Paldies Indrai par devumu!

Līga, strādā mārketinga un reklāmas jomā

 

Mācoties Eriksona hipnozi, sapratu, ka zemapziņai ir ļoti liels spēks un mums ir iespēja to gudri izmantot savu mērķu sasniegšanai. NLP centrā ir ļoti laba atmosfēra un brīnišķīga kursu pasniedzēja Indra, kuras katrs vārds ir vērsts uz studentu izaugsmi.

Evelīna, apdrošināšanas risku parakstītāja

 

Eriksona hipnoze atļauj apzināti saprast cilvēku reakcijas, kuras biežāk ir neapzinātas, jeb automātiskas un veidot ar līdzcilvēkiem efektīvu komunikāciju. Man, kā drošības dienestā strādājošam, tas ir nepieciešami. Un esmu pārliecināts, ka Eriksona hipnoze lieliski var noderēt jebkuram, kurš strādā ar cilvēkiem.

Rolands

 

Eriksona hipnoze ļauj iepazīt sevi tuvāk. Atklāt mērķus, atsaukt atmiņā sen aizmirstus notikumus, kas bagāti ar pozitīvām emocijām, sajūtām. Šīs tehnikas ļauj strādāt pašam ar sevi, ar savām vajadzībām, mērķiem. Šīs tehnikas paver iespējas, atklāj iekšējos spēkus un potenciālu ar ko turpmāk strādāt. Tāpat šīs tehnikas var izmantot, lai palīdzētu sev tuvajiem cilvēkiem – dalīties šajā pieredzē.

Agija, spēļu zāles operators(online dīleris)

 


Galvenie ieguvumi mācoties Eriksona hipnozi bija iegūt reālas zināšanas par transa stāvokļiem, to veidiem un, kā tos attiecīgi pielietot praksē, lai palīdzētu sev un citiem:
-    Sev iegūt resursus no patīkamām pagātnes emocijām un atmiņām. Atcerēties un izvilkt no zemapziņas sen aizmirstas lietas.
-    Citiem – tuvākajiem arī palīdzēt iegūt resursus un arī izglītot par to, kāds tad tieši ir šis “zvērs” vārdā “hipnoze”, ka no tā nav jābaidās.
Veiksmi darbos un ikdienā!

Dainis, importa-eksporta speciālists, ofisa vadītājs

 

Ar Eriksona hipnozes apgūšanu es esmu atradis veiksmīgāku iespēju komunicēt ar savu iekšējo klusumu, ar savu esību. Labāk sajust arī ārējo dabas klusumu un būt saskaņā ar to.

Jānis Atis Krūmiņš, Rīgas Valdorfskolas skolotājs

 

Eriksona hipnoze palīdz pilnveidot valodu, pateikt vispārīgi konkrētas lietas. Te ir lieliska atmosfēra, draudzīga gaisotne, labas relaksācijas metodes. Interesanti no pirmās līdz pēdējai nodarbībai. Viss notiek viegli, bez piepūles.

Ingrīda, trenere sporta klubā


Galvenie ieguvumi:
1.    Turpinājums jaunības interesēm (beidzot varu atļauties sev).
2.    Sakārtot un novērtēt savu pieredzi, izmantojot ikdienā, kā izrādās, NLP un Eriksonu.
3.    Saprast, ko īsti gribu vēl man dotajā nākotnē.
Kompānija laba. Bija patīkami, ne reizi nevajadzēja sevi piespiest nākt.

Olga, vecmāte, ārsts-epidemiologs, docētājs koledžā

Mūsu klienti