Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Viens vīrs, kurš uzlabo savu meistarību, ir daudz vērtīgāks nekā piecdesmit sprediķotāji par meistarību. Knuts Roke

2018.g. NLP meistaru atsauksmes par treneriem - Indru Melbārdi un Artūru Zeltiņu

NLP treneri - Indra un Artūrs
 

Artūrs – pozitīvs, patīk, kā izskaidro terminus vai risināmos jautājumus. Iemāca atbildes, it kā būtu atbildējis, bet dažreiz jautājumam paliekot galvā.
Indra – tas entuziasms uz tehnikām ir skaisti, tās arī vienmēr pašai pirms tam izstrādājot dod labu sajūtu par to, ko es te daru ar to tehniku. Interesanti uzklausīt pozitīvus ierobežojošus uzskatus. :)

Māris Labsvīrs,
Transportbūvju inženieris, projektu vadītājs

 


Artūrs ar Indru savas jomas eksperti. Artūrs, manuprāt, ir mana NLP staigājoša enciklopēdija. Indra, o, jā! Patīk man viņas iekšējā reference, vadot kursus, tas notur rāmjos, savādāk mēs izplūstu.
Visbeidzot, varu būt lepns, ka Jūs pazīstu un esmu mācījies un no Jums tik daudz ieguvis.

Ilmārs Svarinskis,
zvērināta advokāta palīgs

 


Praktisks paraugs tam, ka NLP nav tikai mācība, bet dzīves daļa. Pārsteidz mūsu treneru pašdisciplīna: neskatoties uz lielo pieredzi, katra nodarbība tiek rūpīgi tiek rūpīgi plānota, programmā iestrādātas arvien jaunas lietas. Indra bieži atnāk ar vārdiem – es šo tehniku vakar vēlreiz izstrādāju … skolotāja pieredze un mācekļu uzcītība.

Aija Ozola,
skolotāja

 

Treneri Indra un Artūrs labi pārzina savu jomu ir profesionāli treneri.

Edgars Svarinskis,
uzņēmējs


Treneri Indra un Artūrs – lielisks tandēms. :)
Indras sievišķīgums, šarmantā viltība un dzelžainā griba (kas paslēpta aiz mīļa smaida) perfekti sader ar Artūra nosvērtību, gudrību, stabilitāti un mazliet melno humoriņu.

Linda Jansone,
dokumentu pārvaldes vadītāja, biznesa trenere

 

Indra un Artūrs! Jūs esat tik dažādi un tik iedvesmojoši. No Jums abiem es esmu iedvesmojusies, mēģinu paņemt un ieviest kaut ko arī priekš sevis. Paldies!

Jana Kalēja


Indra un Artūr! Jūs esat izcilas personības. Viens otru papildiniet, katrs ar savu rozīnīti”. Paldies, ka ienācāt manā dzīves posmā, paldies Jums!

Brigita Bērziņa,
personāla speciāliste

    


Paldies, ka esat, par to, ka palīdzat saprast, kas es esmu un sevi pilnveidot. Paldies, par to, ka atnākot šeit ikdienā varu justies piederīga, par to, ka redzu ārpus centra Jūsu aktivitātes. Tā turpināt. Būt vēl atvērtākiem, draudzīgiem. Būt par draugiem!

Ilze Landmane,
apģērbu dizainere

 


Indra un Artūrs ir pāris, kas papildina viens otru. Ja Indra runā globāli, tad Artūra paskaidrojumi ir tieši laikā. Ļoti labi bija gūt pieredzi sākotnēji pie globalizēta trenera un tad detalizētā. Tas palīdzēja izprast šo metaprogrammu. Abi treneri ir zinoši, izpalīdzīgi, uzmundrinoši.

Dana Langenfelda,
bāriņtiesas sekretāre

 


Vieni no cilvēcīgākajiem pasniedzējiem manā dzīvē un paši sirsnīgākie līdz šim sastaptajiem. Paldies desmitkārtīgs par Jūsu ekoloģiskumu un kongruenci mūs “ārstējot”! :)

Oskars Prancītis,
Latvijas Mežu fonds

Mūsu klienti