Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Bez noformulētas misijas, Tu vari uzkāpt pa kāpnēm līdz pašai augšai un tad apjaust, ka tās pieslietas pie nepareizās ēkas. Deivs Remsijs

Atsauksmes par NLP praktiķa kursu – 2017/2018 (9. jūnijs)

Pasniedzēji – Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš
 

  • Kā īstenojušies kursu sākumā izvirzītie mērķi? Vai cerības attaisnojušās? Galvenie ieguvumi.
  • Kāpēc NLP praktiķu kursi ir noderīgi?

 

Apskatot mērķu sarakstu, saprotu, ka katrs no mērķiem lielākā vai mazākā mērā ir realizēts. Par cik mērķi ir saistīti ar sevis pilnveidošanu, emociju atpazīšanu, komunikāciju, resursu iegūšanu, tad tos vienmēr var censties pilnveidot, bet tiešām esmu patīkami pārsteigta, ka visi mērķi ir ceļā uz pozitīvu rezultātu.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi tādēļ, ka ļauj “salikt dzīvi pa plauktiņiem”. Ļauj paskatīties uz sevi no malas, ieraudzīt līdzcilvēkus citā gaismā, pieņemt dažādas situācijas ar pozitīvu attieksmi. Kursi ļauj sakārtot savu iekšējo pasauli un sniedz ieskatu dažādu instrumentu izmantošanā, kas palīdz uzlabot vispārējo dzīves kvalitāti. Un, protams, kuros ir lieliska iespēja satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, iepazīt viņus un dalīties pieredzēs. Ļoti draudzīgā gaisotnē pavadīts laiks un pozitīvas emocijas.

Madara Jeroščeva,
personāla speciāliste

 

Daļa izvirzītie mērķi ir īstenojušies 100%, daļa ir procesā, daļai saprotu, ka tie nav mani mērķi, bet gan vēlme izpatikt/izdabāt kādam, nebija ekoloģiski. Cerības ir attaisnojušās. Galvenie ieguvumi – mērķis “Būt savas dzīves noteicējai” ir piepildījies 100% un noskriets pusmaratons. ? (kam pati neticēju, ka varu un daži citi arī nē :)).
NLP praktiķu kursi palīdz savu mērķu lietderību un ekoloģiju. Palīdz kļūt pārliecinātam par sevi un būt pašam par savas dzīves noteicēju. Iemāca pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Palīdz sasniegt mērķus un izvirzīt arvien jaunus.

Ginta Bērziņa,
loģistika, digitālais mārketings

 

Mērķis bija saprast, kas ir NLP un kā veicināt savu personīgo izaugsmi. Uzskatu, ka mērķis ir sasniegts.
Ja cilvēks grib saprast un iemācīties strādāt ar sevi, tad NLP kursi var palīdzēt. Tāpat NLP ļauj labāk izprast citu rīcību, paskatoties no viņu skatpunkta.

Artūrs Sproģis,
programmēšana


Mērķis
– jauns ES, domāju sasniegts!
-    Dzīvot bez Nē, domāju sasniegts!
-    Dzīvot bez Nevaru, domāju sasniegts!
-    Komunikācija, domāju sasniegts!
-    Sevis izzināšana + pilnveidošana!

NLP praktiķu kursi ir noderīgi, tāpēc, ka pēc kursu beigšanas, tu nekādīgi nevari palikt tāds pats kāds tu biji pirms!!! Esi +++
P.s. Lai kā tu pretotos.

Raimonds Kalējs,
pasažieru pārvadājumi

 


1. Visi kursa sākumā izvirzītie mērķi ir realizējušies vai realizācijas procesā.
2. Viss, ko esmu apguvis šeit apzināti vai neapzināti darbojas manā dzīvē.
3. Galvenie ieguvumi – tehnikas un reprezentatīvās sistēmas.
Praktiķu kursi ir noderīgi, lai uzlabotu komunikāciju ar citiem (apkārtējiem) cilvēkiem, lai ieraudzītu dzīvi un visu, kas ir apkārt no cita skatpunkta, lai bagātinātu savu dzīves pieredzi, lai veiksmīgāk virzītos uz panākumiem un formulētu pozitīvu mērķi, lai tas notiktu un arī daudzu citu iemeslu dēļ.

Viestards Pālens,
skolēns

 

Mērķi daļēji īstenojušies – lielie gan vēl procesā (mājas būve, darba nomaiņa). Es patiešām šeit atrodu to, ko meklēju – dziļāku izpratni pati par sevi un miera sajūtu. Ārkārtīgi būtiski, ka iemācījos saskatīt pasaules un cilvēku daudzveidību to pozitīvajā izpausmē.
Kursi nav tikai papļāpāšana un teoriju bīdīšana mākoņos, prātuļošana par tēmu – kā būtu, ja būtu, kā jābūt, bet žēl, ka nav. Tas ir darbs. Darbs ar sevi. Tas ir fantastisks darbarīku komplekts, kas reāli un praktiski izmantojams. Visaugstāk novērtēju, ka ir ļoti daudz praktisku uzdevumu. Pamatīgi un nopietni.
Ja vēlies izprast sevi un apkārtējās pasaules reakciju uz sevi un savu reakciju uz apkārtējo – šis kurss domāts tev. Ja vēlies dzīvot ar vieglumu un esot tas, kas esi – te šo var atrast.

Maruta Locika,
personāla vadītāja

 


Sākotnēji, kā svarīgāko izvirzīju emociju kontroli, ir gājis visādi, taču pamatā situācija mainās. Spēju sevi apstādināt un savaldīt. Esmu realizējusi atliktos mērķus, kas vilkās līdzi man. Apņēmīgāka jautājumus risināt un drosmes vairāk parādījies dažādus jautājumus risināt. Izsaku savu viedokli droši un argumentēti. Uzdodu tiešus jautājumus.
NLP praktiķu kursi palīdz pilnveidot sevi kā personību. Labāk saprast sevi, kādēļ vienā vai otrā situācijā izvēle ir rīkoties tieši šādi. Tiek iedotas tik daudz dažādas tehnikas, kas palīdz rast risinājumu vai atbildi uz jautājumu. Liek skatīties plašāk uz notiekošo.

Irīna Pudža,
personāla speciālists

 

Mani galvenie mērķi bija apzināties, ko vēlos, kādi ir mani mērķi un es kļūt pašpārliecinātāka. Cerības ir attaisnojušās. Runājot par mērķiem, tad tur daudz palīdzēja arī “Mērķu meistarklase”, bet droši vien tā nostrādāja tik labi, jo jau bija ielikts NLP zināšanu pamats. Es jūtos harmonijā ar saviem sapņiem, mērķiem, man beidzot ir tā apziņa, ka man ir plāns un, ka viss, ko daru, patiesībā ir pakārtots šim plānam. Tas dod vieglumu, mieru, entuziasmu, prieku un galvenais – pašpārliecinātību.
NLP kursi palīdz apzināties, kas tu esi. Tie palīdzēja man atrast ceļu pie sevis, saprast savas vērtības, savus ieradumus un paternus, izprast savu uzvedību dažādās situācijās. Rezultātā tas deva milzīgu vieglumu. NLP pamatpieņēmumi un to apzināšanās palīdz veidot cieņas pilnākas un patiesākas attiecības ar cilvēkiem apkārt – gan kolēģiem, gan ģimenes locekļiem, gan draugiem.
Izprotot savu uzvedību, esmu kļuvusi daudz organizētāka, disciplinētāka – esmu iemācījusies lietas un sarežģītas jautājumus risināt uzreiz. Tas ir uzlabojis manu dzīvi gan darbā, gan mājās. Apgūstot NLP, mēs izprotam daudzus procesus un tas atsaucās uz visu dzīvi kopumā.

Elvīra Laizāne,
projektu vadītāja

Cerības ir pārspētas. Ieguvumi ir daudz, bet ticu, ka tie vēl būs.
NLP praktiķu kursi, manuprāt, palīdz saprast līdzcilvēkus. Globāli liekas, ka problēmas jau visiem vienas, bet, ja par tām sāk runāt (ko parasti dara stipri cilvēki, vismaz tā man liekas), tās atrisinās un cilvēki kļūst labāki, atvērtāki, līdz ar to veiksmīgāki un laimīgāki. Ļoti iespējams, ka tas ir NLP tehniku nopelns! Tātad NLP nozīmē būt laimīgam! Paldies!!!

Jānis Bergs,
uzņēmējs-būvnieks


Esmu NLP ceļa sākumā, tagad ir jāpraktizē iegūtās zināšanas, pieredze, jaunās iemaņas.
Cerības ir attaisnojušās, jo saņēmu vairāk nekā gaidīju. Galvenie ieguvumi – tā kā esmu mācījusies savā laikā psiholoģiju, tad 1 gada laikā esmu saņēmusi vairāk nekā 4 gadi augstskolā. Šīs mācības ir kā ESENCE.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi lai pilnveidotu savas prasmes komunikācijā, saskarsmē ar citiem, mainīt sevi kā personību, strādāt ar nākotni un tagadni.

Mārīte Vanaga

 


Daļa no izvirzītajiem mērķiem ir īstenojušies, uz citiem joprojām tiek strādāts. Kursi attīstīja un pilnveidoja mērķu izvirzīšanu un pilnveidošanu, mērķi šķiet tuvāki un īstenojamāki un ar prieku turpināšu ar tiem strādāt, izmantojot NLP kursos iegūtās zināšanas.
NLP kursi ir vērtīgi personīgajai izaugsmei, attīstībai. Tie ir kā vajadzīgais grūdiens uz priekšu, lai piepildītu savus sapņus un mērķus. Šie kursi ir noderīgi ikvienam un esmu pateicīga, ka man bija šī iespēja šos kursus apgūt. Šie kursi palīdzēja vairāk iepazīt sevi un saprast citus cilvēkus.

Madara Prancīte,
grāmatvede

 

Jā, cerības ir attaisnojušās vairāk kā gaidīts. Ir realizējies viens no lielajiem sākumā izvirzītajiem mērķiem – kļūt par saimnieci savās mājās => jauna māja ir iegādāta. :)
Emocionālie ieguvumi: vairāk miera, ticības saviem spēkiem, drosme uz pārmaiņām, vēriens sapņot.
Praktiskie ieguvumi: tehniku bagāža tālākam darbam ar sevi.
NLP praktiķu kursi palīdz atklāt sevī jaunus resursus. Uzzināt/iemācīties praktiskas, patstāvīgi pielietojamas tehnikas darbam ar sevi arī pēc kursu beigām. Kursi ir visaptveroši, tas it darbs ar sevi visdziļākajā līmenī(komunikācija ar savām daļām), tehnikas komunikācijas pilnveidošanai ar apkārtējiem līdz pat lielu mērķu n pārmaiņām dzīvē uzburšanai.

Ilze Gramste,
IT biznesa analītiķis

 

Pārlasot gada sākumā izvirzītos mērķus, varu teikt, ka tie ir īstenojušies. Šobrīd, atskatoties, varu teikt, ka vajadzēja sapņot plašāk un gribēt vairāk. Mērķi bija viegli sasniedzami, no šī brīža pat liekas, ka pārāk vienkārši. Galvenais ieguvums ir pārliecība un vēlme turpināt augt un attīstīties. Miers un harmonija gan domās, gan darbos. Zināšanu bāze par to, kā paveikt visu, ko vēlos. Prieks.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi, tāpēc, ka tajos apgūto var dzīvē izmantot jebkurš cilvēks. Tas ir kā “magic tool”, ar ko visu var panākt. Tas ļauj saprast sevi un pasauli sev apkārt. Tā ir viena no retajām dzīves jomām, kas pie mērķu sasniegšanas vienmēr līdzi velk ekoloģiju. Tā ir atbildības uzņemšanās. Tā ir dzīve, tie esam mēs.

Rinalda Liepa,
loģistikas speciālists

 

Daļa no kursu sākumā izvirzītajiem mērķiem bija saistīti ar manu emocionālo uzvedību un reakciju komunikācijā ar citiem. Kursu rezultātā esmu ieguvusi zināšanas par sevi un citu cilvēku rīcības izprašanu. Tas ir viens no lielākajiem ieguvumiem, jo esmu kļuvusi mierīgāka, skaidrāk spēju izprast un ietekmēt sevi, kā arī veiksmīgi komunicēt un uzturēt attiecības ar līdzcilvēkiem.
NLP praktiķu programmai vajadzētu būt pamatskolas izglītības programmas saturā. Ar šīm zināšanām ir jāsākas dzīves ceļam. Ko dod zināšanas par fiziku, ķīmiju utt., ja cilvēks nesaprot, neizprot pats sevi.

Anita Frišmute,
bankas darbinieks

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi ir transformējušies citā, daudz plašākā/lielākā mērķī vai arī sasniegti/izdzēsti. Galvenais ieguvums ir sevis apzināšanās, iespēja sev satikties ar sevi, saprast savas patiesās vēlmes un vajadzības. Atpazīt sev derīgo no nederīgā. Šie kursi bija kā trigers uz sevis mīlestību.
NLP praktiķu kursi ļauj apzināties, parāda ceļu uz savām patiesām iespējām. Liek domāt un rīkoties, lai iepazītu sevi un savu apkārtni to veidojot un izprotot. Kursu laikā notiek transformācija uz savu patieso es, bet līdz ar to arī apkārtne/darbības mainās līdzi. Konkrēti izproti savas spējas un sāc saprast savu būtību šai pasaulē. Tiek iepazīti cilvēki, kas ir ieinteresēti sevi pilnveidošanā, satiktas personības ar lieliem dzīves mērķiem un tiem, kas pados roku tad, jo tevi sapratīs, kad būs nepieciešama palīdzība kāda resursa stāvokļa uzlabošanā/izmantošanā.

Liene Irbe

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi īstenojušies – labāk protu komunicēt, labāk kontrolēt/valdīt pār emocijām, labāk izprast citu rīcību.
Sākot apmeklēt kursus, nebija patiesi saprotams rezultāts, bet tas pārspējis domāto. Lieliski.
NLP kursi ir īsts personības pilnveidošanas ceļš. Tie paver jaunus apvāršņus, iespējas, mēs kļūstam par citiem cilvēkiem, labākiem, pozitīvākiem, piepildīti ar zināšanām un daudz praktiskām iemaņām. Mēs nekad vairs nebūsim tādi, kādi bijām pirms NLP kursiem – Jaunais Es.

Gunta Tukāne,
finanšu eksperts

Mūsu klienti