Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ceļu tu iepazīsi daudz labāk, ja iesi pa to, nekā tad, ja pētīsi vislabāko karti pasaulē. Brauna

Atsauksmes par treniņsemināru „Kā būt laimīgai attiecībās”

Pasniedzēja - Sarmīte Šmite
 

Mans lielākais ieguvums pēc kursa „Kā būt laimīgai attiecībās” ir iespēja pazīt Sarmīti – zinošu, harmonisku, suģestējošu, sievišķīgu, ar dzīvi apmierinātu, iedvesmojošu būtni, kura man ir devusi tik daudz zināšanu par dzīvi, par Visuma un lietu kārtību, kura dalās ar savu dzīves pieredzi, viņa ir tas spēks, bez kura mana dzīve būtu tukšāka.
Mēs kursā bijām sešas meitenes, kuras ātri kļuvām par „savējām”, bija iespēja no sirds dalīties savā pieredzē, kāda tā patiesībā arī ir, bija ... Sarmīte no tā visa spēja savērpt stāstu, balstītu zināšanās un pieredzē, kas, šķiet, uzrunāja ikvienu no dalībniecēm un noderēja tālākā pieredzē. Galvenais, ko Sarmīte vienmēr uzsvēra – katra mēs sadzirdam to, kas tajā brīdī ir vajadzīgais! Un tā arī ir.
Mans atklājums nodarbībās bija meditācija. Par to biju tikai lasījusi, dzirdējusi, bet priecājos, ka mana pirmā saskarsme ar meditāciju realitātē bija tieši pie Sarmītes Ik pēc laika joprojām man ir iekšēja nepieciešamība pēc viņas vadītajām meditācijām. Balss, spēja „ievest stāstā”, izsaukt emocijas, atstāt spilgtu iespaidu – tas ir Sarmītes talants un mans ieguvums.
Mana prakse, ko cenšos ik pa laikam cītīgi izpildīt, ir pateicību rakstīšana. Vēl nesen izlasīju, ka par dzīves jomu, kurā neveicas, ir par maz pateicību. Tad rakstu, rakstu, un lietas tiešām sakārtojas. Pēc Sarmītes ieteikuma esmu gan iekārtojusi Pateicību klades, gan īpašo jautājumu lādīti Visumam. Galvenā atklāsme – tas viss patiešām strādā!
Sarmīte vienmēr mācīja „iet ar sirdi”, kad tajā ieklausos, tad arī saņemu pareizās atbildes. Arī tās, kuras nepatīk, neapmierina, bet tās ir īstās. Ar vislielāko nopietnību pievērsos vingrinājumam „Piedošana (izklanīšanās) mammai” – tā bija man vislielākā skola, mana pieaugšana, mans visgrūtākais uzdevums, bet lepojos, ka to paveicu.
Es ļoti iesaku šo programmu ikvienai sievietei, es iegūtās zināšanas nododu savām meitām, jo pati patiesi esmu kļuvusi laimīgāka attiecībās tieši pati ar sevi, jo no sirds mācījos, ka mīlestība ir klusa un mierīga, jo iemācījos sev atzīt, ka esmu atkarīga no attiecībām, esmu ieguvusi jaunu kvalitāti attiecībām ar jebkuru cilvēku, bet galvenais, ka joprojām esmu ceļā.

I.

 

Sarmīte, es esmu ļoti laimīga un pateicīga, ka biju Tavā kursā. Tas man bija (un joprojām ir) bezgalīgi noderīgs. Savā patiesumā un vienkāršība. Jo citreiz nevajag zināšanas no augstajiem plauktiem, bet gan ar sirdi dzirdīgus biedrus sev līdzās. Es patiešām esmu laimīga arvien vairākās attiecībās ar cilvēkiem sev apkārt. Jo es esmu kļuvusi godīgāka pret sevi. Nekādā gadījumā ne pilnība, bet ceļā uz to. Un tās reizes, kad tomēr saņemos un esmu godīga, tās ir kā sprādziens manā pasaulē un attiecībās ar citiem. Sprādziens, kas sagrauj tos vecos un slimos mūrus, kas sacelti starp mums cilvēkiem. Sprādziens, kas rada jaunu kosmosu, jaunu pasauli. Es joprojām esmu ceļā. Joprojām sirsnīgi pateicīga Tev un pārējām meitenēm, ar kurām bija tā laime kādu brīdi iet kopā.
Paldies!

I.P.

 

Kādu laiku atpakaļ izgāju kursu pie Sarmītes Šmites "Kā būt laimīgai attiecībās". Jau pēc pirmās nodarbības biju kā spārnos. Sajutu Sarmītes mīļumu un citu pieņemšanu, savā dzīvē nebiju sastapusi tādu cilvēku. Ar Sarmīti gribās runāt, gribās būt viņas sabiedrībā, gribās uz viņu skatīties, būt viņas uzmanībā un viņas enerģijas laukā, viņa ir ļoti patīkama. Kursa laikā grupā valdīja atbrīvota gaisotne, es iepazinos ar meitenēm, ar kurām kontaktus uzturam vēl joprojām. Pildot uzdevumus ar meitenēm, mēs nekautrējāmies skaļi izteikt savas domas un atklāsmes, dažkārt bija gan skumju, gan prieka asaras. Kursa laikā Sarmīte iedeva dažādus instrumentus kā atvērt savu sirdi un vairot pozitīvo savā dzīvē. Es cītīgi pildīju visus dotos uzdevumus un manā dzīvē sāka pārādīties brīnumi - mistiski vienā dienā pazuda vainas sajūta, bez kuras nevarēju dzīvot ne dienas, es uzplauku, man parādījās jaunas draudzenes, un beidzot saņēmos pārtraukt attiecības, kurās es nebiju laimīga. Atskatoties atpakaļ, es varu teikt, kā šīs nodarbības bija tas, kas man bija nepieciešams un mana dzīve un domāšana izmainījās.

A.

 

Sveika, Sarmīt!
Tev pateicos par to, ka Tu man biji grūtā dzīves posmā blakus, jo noķluvu pie tevis uz kursu "Kā būt laimīgai attiecībās". Dzīves steiga ir ļoti liela, cenšos apstāties un padomāt par lietām, ko esmu dzirdējusi Tavās lekcijās un praktizēju vēl joprojām pateicības, labo domu grāmatiņu, vēlēšanās piepildījuma karti un kastīti. Protams, strādāju ar sevi, lai sakārtotu sevi no iekśpuses, bet, tu jau zini, ka esmu emocionāla, un ar to man iet visgrūtāk, tās emocijas, kuras uzsūcu kā sūklis no apkārtējās vides, pat īpaši nenojaušot, kad tas notika. Tajā brīdī sev cenšos pateikt Stop un saprast, ka tās nav manas emocijas. Man tas nostrādā un ar izelpu izelpoju. Meditācijas man ļoti patīk. Ļoti patika Tavas meditācijas, kuras man pietrūkst!

Ar cieņu, Evita

 

Kursos "Kā būt laimīgai attiecībās" ļoti liels atklājums bija - kas ir vispārējā pieņemšana - ieguvu pamatu tam, kā pieņemt pasauli, notikumus, cilvēkus sev apkārt, un tomēr kā vēl un vēlreiz - pieņemt pašai sevi. Ieguvu pārliecību, ka esmu vērtība priekš sevis.
Kursos atmosfēra vienmēr ir brīnišķīga, pretimnākoša. Ieguvējas vairāk ir tās meitenes, kuras atveras un ļaujas tam, kas notiek. Arī, kad pilnībā ļaujies meditācijām - pēc tam liekas, ka esi izgājis cauri iekšējās attīrīšanās procesam.
Pēc šiem kursiem spēju ieskatīties iekšējās, tīri cilvēcīgās bailēs, kas ik pa laikam tomēr uzrodas un ieguvu konkrētus ieteikumus, kā ar tām tikt galā. Kursus izgāju divas reizes, ar divu gadu starpību. Sākuma punkts otreiz bija cits un līdz ar to otreiz ieguvu vēl un vēl. Pašam gan, protams, ir ar sevi jāpastrādā, bet tas ir aizraujošs piedzīvojums. Iedrošinot jaunās meitenes, vēlot teikt - ļaujieties un jūs piedzīvosiet ko brīnišķīgu.

Agita

 

Vēlos izteikt savas domas un sajūtas pēc nodarbībām pie Sarmītes. Es apmeklēju nodarbības 2016.gada rudenī. Esmu pateicīga, ka manā informatīvajā laukā nonāca ziņa par to, ka šādas nodarbības notiek. Tajā brīdī tas bija tieši man vajadzīgs. Nodarbībās visas dāmas sadraudzējāmies. Sarmīte caur personīgo pieredzi un zināšanām iedrošināja arī mūs visas atvērties, izrunāt savas sāpes, saņemt atbalstu un profesionālu palīdzību. Ļoti patika meditācijas. Sevišķi emocionāla un transformējoša izvērtās meditācija par vecākiem. Ļoti pateicos Sarmītei par to. Šī meditācija man ļāva iekšēji izlīgt ar saviem vecākiem, būt pateicīgai par to, ko viņi spējuši man dzīvē dot. Lai arī turpmāk Sarmītei izdodas iedvesmot sievietes!

Cieņā un mīlestībā, Līvija

 

Kursā "Kā būt  laimīgai attiecībās" nonācu 2015.gadā, jo dzīve man bija uzlikusi lielu pārbaudījumu, nesen biju izšķīrusies, arī māsa izšķīrās, mammai atklāja ļaundabīgu audzēju.Omīte, kura mani audzināja, bija uz gultas … tad vecmāmiņa aizgāja un man vairs nebija ar ko parunāties.
Man bija jāparūpējas par savu ģimeni, jākļūst par balstu tuviniekiem, ko arī darīju. Bet meklēju atbildes, kā to darīt, lai iekšēji iegūtu mieru.
Kursu laikā sapratu, ka savu dzīvi neesmu dzīvojusi kā pati vēlos, bet atļāvusi to noteikt citiem. Pati bijusi atkarīgās attiecībās. Nodarbībās atskārtu, ka manā dzīvē ir daudz laba, sāku apzināties sevi, kas es esmu. Man pieauga spārni! Iemācījos mainīt attieksmi pret lietām un tās ieraudzīt citā krāsā. Pabeidzu maģistra studijas.
Un dzīve pēc laika piedāvāja vīrieti ar trim bērniem. Pēc pusotra gada izšķīrāmies, biju pieķērusies viņa bērniem un tā iespējams bija mana kļūda.
Atcerējos Sarmītes vārdus, nekad nezinām cik ilgu laiku dots šis cilvēks dzīvē … ir jāizbauda ko dzīve sniedz un to arī darīju. Bija sāpīgi, bet nekas tāpat vien nenotiek. No šīm attiecībām ieguvu labu draudzeni.
Kādu dienu uz ielas satiku Sarmīti, parunājāmies, saņēmu sev atbildi. Un nolēmu kursu apmeklēt atkārtoti. Jau atkal aizejot uz iepazīšanās nodarbību uzrunāja doma, dzīvot šeit un tagad! Nez kādēļ to sajutu tagad. Un nav jāpierāda nevienam, kāpēc es to vai citu daru. Nekas tāpat vien nenotiek, jo daudz ko esmu iemācījusies transformēt mīlestībā un gaismā, to pierādīja kāds notikums, kad Līgo vakarā sadedzināju savu, ilgāku laiku rakstīto dienasgrāmatu.
Kursos viens no uzdevumiem bija rakstīt pateicības, to arī darīju un daudz kas mainījās, pasaule sāka izskatīties citādi. Tā kļuva reālāka un gaišāka. Kļuvu pārliecinātāka un sajutu sevī sievietes spēku, lai spīdētu.
Par Sarmītes kursu "Kā būt laimīgai attiecībās" varu teikt, ka tas ir kurss, kas liek mums sievietēm paskatīties uz sevi no malas, ieklausīties sevī, saprast, kas notiek mūsu galvās un dzīvēs. Jā, dārgas lietas arī laimi nenes.
Tagad es saku - Sāksim ar sevi, savedīsim sevi kārtībā un tikai tad mēs varam runāt par kārtīgu māju, sētu un valsti! Ja tu pats esi viens liels bardaks, ko tu vari gaidīt no otra cilvēka. Ir jātiek galā ar sevi!
Par sevi varu teikt, esmu ceļā. Un zinu, ka ar mani viss ir kārtībā! Es dzīvoju pēc sirds balss, jo sekoju savai sirdij un tā pasaka priekšā, kā ir labāk.
Iesaku ieklausīties sevī un sekot savai sirds balsij!

Sandra

 

Kopš kursa beigām ir pagājis jau krietns laiciņš. Bet īsumā sakot, tagad vairāk ieklausos sevī, ļaujos dzīves ritumam un plūsmai. Esmu kļuvusi daudz, daudz pacietīgāka. Tas arī ir palīdzējis sakārtot lietas starp manu bērna tēvu un mani. Atvasītei patiešām ir liela saite ar savu tēvu un tēva ģimeni. To esmu pieņēmusi un viņa labi jūtas gan vienā gan otrā ģimenē. Sapratu, ka bērns ir tāds kāds ir, un pati esmu  savaldīgāka un pacietīgāka.
Izejot šo pieredzi, kas daudz ko man ir iemācījusi, manā dzīvē ienāk jauni cilvēki, kuriem varu palīdzēt sevi iepazīt. Daloties pieredzē, jau kā skolotājs – satiktā cilvēka domāšana ievirzās citā gultnē.
Kursos ieguvu atbalstu un atbildes uz saviem toreiz sasāpējušiem jautājumiem, tagad esmu pavisam cits cilvēks.

Inga

 

 

Laiks pagājis pēc kursiem. Šobrīd esmu bērna kopšanas atvalinājumā. Piedzima meitiņa, rīt 3 mēneši!
Par to, ko kursos ieguvu. Noteikti to, ka jāmīl sevi, pirmkārt! Jālaiž sliktas domas un cilvēki vaļā! Ļoti ikdienā darbojos ar domu realizāciju! Tas dod stimulu dzīvot, jo zini, ka viss būs labi! Vienmēr šīs lietas ir interesējušas un vispār tā padomājot tagad esmu citā "līmenī", labprāt izietu kursus vēlreiz! Jo, laikam, katru reizi ir citas lietas, kas uz to brīdi aktuālas un kuras "aizkeras" aiz auss! Paldies!

E.

 

Šobrīd ir pagājis nu jau nedaudz vairāk kā pusgads, kopš esmu izgājusi kursus "Kā būt laimīgai attiecībās". Godīgi sakot, tajā laikā es nemaz nemeklēju nekādus kursus un nebūtu iedomājusies, ka kādreiz apmeklētu šādus ‘’sieviešu kursus’’, kā es tos saucu. :) Taču tie atrada savu ceļu pie manis un es ticu, ka tas nebija netīšām. Tikai vēlāk es sapratu, cik ļoti īstā laikā un vietā šie kursi pie manis atnāca – kā naglai uz galvas!
Tobrīd es pārdzīvoju diezgan smagu šķiršanos un šie kursi mani kā ar roku izrāva ārā no dziļas bedres, no kuras likās nereāli tikt kādreiz ārā, turklāt šo kursu laikā es satiku foršu vīrieti, ar kuru esam kopā joprojām. Pati jutu, ka tajā laikā biju tik piepildīta un starojoša, ka tas burtiski plūda no manis ārā uz visiem apkārtējiem cilvēkiem, lai gan tā bija tiešām auksta, puteņojoša ziema, es burtiski staroju.
Taču tikšana pāri šķiršanās sāpēm vai jauns vīrietis nebūt nebija lielākie ieguvumi. Mans lielākais ieguvums no šiem kursiem bija tas, ka es beidzot atradu SEVI, sāku mīlēt sevi, sapratu savu būtību un virzienu, kurā man jāiet. Lai gan daudzi mani nosauktu par sievišķīgu arī pirms kursiem, taču tieši un tikai tad es sapratu, ko pa īstam nozīmē SIEVIŠĶĪBA.
Es būšu atklāta un teikšu, ka laikā pēc kursiem ir bijuši arī grūti dzīves brīži, jo tad, kad man atnāca zināšanas, man atnāca arī pārbaudes. Kā man patīk domāt – pēc teorijas nāk prakse. :) Taču, pateicoties manām zināšanām, es esmu spējīga tikt galā ar šīm situācijām un caur grūtībām mācīties un augt pareizi – uzticoties sev, savai iekšējai balsij. Agrāk es būtu pieņēmusi lēmumus, kas izriet no bailēm, būtu paslēpusies un izlikusies beigta, it kā tas nenotiek ar mani, tādā veidā nevis risinot problēmas, bet ievelkot tās un paildzinot mokas. Tagad es jūtos pietiekoši droša, lai paskatītos uz situāciju reāli un pieņemt lēmumus, balstoties uz mīlestību pret sevi.
Un nu jau kādu laiku man viss ir brīnišķīgi, turpinu augt un attīstīties, attiecības ar vīrieti ir burvīgas, jo esmu iemācījusies pieņemt otru un, kas ir pats svarīgākais, esmu iemācījusies pieņemt un mīlēt sevi.

J.

 

Sarmītes nodarbības ir mīlestības un gaišuma pilnas, izejot no tām, acīs vienmēr ir mirdzums un ticība sev! Izbaudīju gan uzdevumus, gan meditācijas, gan sirsnīgās sarunas, jutos saprasta un atbalstīta. Ieguvu vērtīgas tehnikas, ko joprojām izmantoju ikdienā! Sarmītes nodarbības ir kā īpašs piedzīvojums, ko iesaku izbaudīt ikvienam.

Dita

Mūsu klienti