Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Liekas bailes par nepareiza lēmuma pieņemšanu ir lielākais bremzējošais faktors labu lēmumu pieņemšanai. Džims Kemps

"Mērķu meistarklase" - treniņseminārs 2018. gada 2. martā

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Galvenie ieguvumi seminārā. Kā īstenojušies sākumā izvirzītie mērķi?

“Mērķu meistarklasi” iesaku apmeklēt ikvienam un esmu pateicīga savai kolēģei, kas man tos ieteica. :)
Tās ir 8 piektdienas, kas mainīja manu dzīvi. 8 piektdienās, kurās es sastapos ar sevi, iepazinu sevi, savas vēlmes un mērķus!
Izrādās, tik daudz vērtību, kas nepieciešamas mērķa sasniegšanai, jau ir mūsos – tās tik jāierauga un tad soli pa solītim jāliek lietā! Un izrādās, ir mērķi, kas var būt neīsti, tie nav vajadzīgi! Un to var pārbaudīt caur patiesu vēlēšanos!
Indra, paldies no sirds! Uz tikšanos citās meistarklasēs!

Ilze

 

“Mērķu meistarklase” ir ļoti jaudīgs 8 nodarbību cikls. Mums jau ir viss, lai sasniegtu lielas lietas un šie kursi palīdz precīzi sevī atrast, ko tad es patiesi gribu un ieraudzīt, kā es varu to sasniegt. Īpaši vērtīgi ir būt sabiedrībā ar “savējiem’, kas grib dzīvē sasniegt daudz un nodzīvot to vērtīgi.
Gan pasniedzēja Indra, gan kursanti , daloties savā pieredzē un zināšanās rosina domāt, sapņot, sasniegt.

Alda

 

 

“Mērķu meistarklase” bija brīnišķīgs atbalsts kapitālam iekšējam darbam ar sevi, tikai šoreiz nevis mājās, pirms Jaunā gada veicot mērķu revīziju, bet kā produktīvs, secīgs, mērķtiecīgs darbs profesionāla un ļoti iedvesmojoša vadītāja (Indras) vadībā.
Izcilas, vienkāršas un iedarbīgas metodes. Pašpietiekami, pieauguši un vērtībās līdzvērtīgi grupas biedri. Fiziskas, redzamas un taustāmas pārmaiņas dzīvē jau pēc otrās, trešās nodarbības.
Un atsevišķs, īpašs paldies Indrai par profesionālu un ļoti produktīvu koučinga sesiju, lai izkoptu sev īpaši svarīgus jautājumus.

Arta

 

Viss vienkāršais ir ģeniāls un otrādi!
Pozitīvā un dinamiskā gaisotnē mēs paskatījāmies uz sevi, izvilkām medaļas par savām vērtībām. Teorētiskās zināšanas deva apstiprinājumu pašu varēšanai un vēlmēm.
Ļoti iedvesmojoši. Gribas smaidīt un būt laimīgai. Gribas sākt darīt!

Sigita

 

Šeit es guvu daudz jauku brīžu. Iemācījos nebaidīties no mērķiem un tos realizēt. Pozitīva gaisotne, forša pasniedzēja un kursabiedri atvērti. Iesaku Jums šo viesiem! Esmu uz pareizā ceļa un ar gāzi grīdā!
Esat pozitīvi un veiksmi! :)

Andris Skuja (17 gadi)

 

Mācības šajos kursos deva iespēju/atgādināja par to, cik katram no mums daudz talantu, prasmes, resursu un iespēju. Ir tikai mazliet jāpadomā, jānodefinē ko gribas (protams kaut kas arī jāsāk darīt 72 h laikā) un redzēsiet kā pamazām (vai uzreiz) mērķis piepildās.

Dāvis Berners

 

Ļoti patiks šie kursi, atmosfēra, cilvēki, dalīšanās ar pieredzi un, protams, metodes, kuras var izmantot viegli un ātri, lai pārbaudītu, kas ir tas, ko vēlos.
Par cik, nākot uz kursiem, mērķis bija mācēt saskatīt un izvirzīt mērķus, tad gribētos, lai būtu vairāk informācijas, piemēram, kur un kā saskatīt šos mērķus. Bet kopumā efekts ir panākts, iemācījos plašāk raudzīties uz lietām un ieraudzīt, ko tad īsti vēlos. Tāpat sapratu, ka šis ir tikai sākums un, visticamāk, pēc 2 vai 3 gadiem vēlreiz apmeklēšu tieši “Mērķu meistarklasi”.
Paldies Tev, Indra, un centram kopumā, ka ir tik forša vieta ar tik mājīgu un brīvu atmosfēru, kurā var apgūt tiešām noderīgas un vērtīgas zināšanas.
Dubults paldies! :)

Madara

 

“Mērķu meistarklase” – dzīves, optimisma, enerģijas, pašapziņas meistarklase.
Paldies par pozitīvo lādiņu, paldies par personīgajiem piemēriem, kas iekustina, uzlādē un palīdz saprast dzīves garšu!

Maija

 

Uz kursiem nācu kā “balta lapa”. Nebija uzstādīti nākotnes 5-10-gades mērķi. Liels PALDIES par tām tehnikām un vērtībām kā strādāt ar tiem un pārbaudīt savus mērķus.

Andrejs J.

 

Sajūta, ka ir viss iespējams. Kas sākotnēji šķita tik neatšķetināms, patiesībā tik vienkārši sakārtojam un realizējams.
Paldies, Indra! Un uz tikšanos!

Evija Dindone

 

Katra mācība – lielā zināšana deva jaunu pieeju, atklāsmi savas dzīves vērtību izvērtēšanai, bet ārkārtīgi svarīgas šķita tās mazās lietas – izteikumi, iestarpinājumi, “uzbraucieni” :), kas iespiedās prātā un lika aizdomāties. Arī līdzcilvēku mērķi, kas lika saprast, ka manējie ir jēgpilni vai brīžam pārāk vispārināti …
Milzīgs paldies!
Mans papildus mērķis – zināšanas pielietot dzīvē!!!

Lāsma Bērziņa

 

“Mērķu meistarklase” ir lieliska iespēja strādāt ar sevi un atvērt prātu plašāk. Komunicējot gan lielākās, gan mazākās grupās, ļoti patīkami un motivējoši ir dalīties viedokļos ar grupas biedriem.
Pēc programmas apmeklējuma var pamanīt kā dzīvē viss ir salicies pa plauktiņiem, galva kļūst vieglāka, jo kļūst skaidrs, ka viss ir iespējams un Indra ļoti lieliski ir pierādījusi sevi, ka var palīdzēt cilvēkiem un viņus motivēt.
Paldies!

Paula

 

Šie kursi ir noderīgi, ja esi gatavs strādāt ar sevi, lai izvērtētu, saprastu, iztēlotos un patiesi motivētu saviem mērķiem un to veiksmīgai sasniegšanai.

Gints Eihmans

 

Mīļš paldies par 8 sakarīgiem piektdienas vakariem, kuros varēja sakārtot domas un salikt pa plauktiņiem lietas, kuras vajadzētu izdarīt. Paldies par iespēju iegūt tik daudz, it sevišķi cilvēku resursus. Paldies par pozitīvo attieksmi visu jautājumu risināšanā. Par mērķiem esmu dzirdējusi šādu joku – “Nekas tā nesabojā mērķi, kā tiešs trāpījums mērķī.” Taisnība ir! Jo steidzīgi vajadzīgs izdomāt nākamos mērķus.
No sirds pateicos!

Aija Avotiņa

 

“Mērķu meistarklasē” es atradu mērķi, par kura esamību man nebija ne mazākās nojausmas. Un tas izrādījās kā atslēga pārējo mērķu sasniegšanai.

Jānis Čaune

 

Kāpēc ir vērts nākt mācīties uz “Mērķu meistarklasi”? Ir vērts nākt gan tad, kad tevi nav savu mērķu un dzīvo tikai “darbs - mājas”, gan tad, ja tev mērķi dzīvei jau ir.
Kursos apgūtās zināšanas ļauj izvirzīt pozitīvi mērķus, kuri ir saskaņā ar savām vērtībām un 4 dzīves kontekstiem, gan ļauj jau arī vairāk materializēt savus mērķus, kuri ir izvirzīti un dod lielāku pozitīvu enerģiju viņus īstenot.
Liels paldies!

Jānis Grāmatnieks

 

Paldies, Indra!
Piedod, bet Tu man esi kā garīgā krustmāte. Priecājos, ka mums bija lemts satikties! Tu vienmēr pateici īstos vārdus, ko vienmēr respektēju.
Daudz strādāju ar savām rakstura īpašībām, attieksmi pret sevi un Pasauli. Joprojām esmu ceļā.
Mācīties pie Tevis ir bauda!
Sapratu, ka man jāpārskata savas vērtības. Ja būs lemts, man vēl šajā dzīvē sasniegt lielo mērķi, tad iesim uz lepnu restorānu pusdienās!
Jūnijā ielūdzu tevi uz “Hercogu” pusdienās! :)


Es atnācu uz “Mērķu meistarklasi” otro reizi, lai nostiprinātu un sakārtotu vērtības, aktualizētu mērķus un izveidotu savu automātisko sistēmu.
Viss izdevās uz 110!!! Paldies centram, pasniedzējai Indrai un kolosālajam grupas spēkam, darbam un enerģijai. Šī noteikti ir vieta, kur atgriezties, lai sakārtotu sevi, savu dzīvi un apkārtējo pasauli.
Uz tikšanos Matīsa ielā!!

Gints R.


Šādi kursi būtu jāiekļauj obligātajā izglītības mācību programmā, tas padarītu Latviju spēcīgāku.
Par stipru Latviju! :)

Raivis Miesnieks

 

Darbības ar mērķiem – svēršana, vērtību piesaistīšana, mērķu savstarpējā iedarbība ļāva labāk izprast, kas man patiešām ir svarīgi, iedziļināties savās vēlmēs un sakārtot domas.
Pasniedzēja Indra daudz dziļāk un precīzāk māca sevi izprast nekā daudzas personības pilnveidošanas grāmatas.
Labā atmosfēra Personības pilnveidošanas centrā un kontakts ar interesantiem kursa biedriem, deva jaunas atziņas, kas noderēs turpmākajam darbam ar mērķiem.

Diāna

Mūsu klienti