Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Gars bagāts top no tā, ko saņem. Bet sirds top bagāta, vien sevi atdodot. Mirdza Ķempe

No "Liepājas NLP sasniegumu grāmatas"

Šīs nodarbības man personīgi deva jaunu spēka punktu. Bieži dzīvē grūtākais ir cīnīties ar ieradumu, vienveidību, garlaicību, mieru… Kursi palīdzēja izkustināt šo sajūtu. Rodas jauni apvāršņi, kurus gribas redzēt. Un darīt to mērķtiecīgi, lai nebūtu mētāšanās un neziņa.

Gundega, pasniedzēja


Sāku daudzviet saskatīt labo, priecāties pat par sīkumiem. Tagad varu rast labāku kontaktu ar sev vēlamiem un arī nevēlamiem cilvēkiem. Visvairāk patika tēmas, kas saistītas ar mērķiem, cilvēku tipiem. Tagad varu pārsteigt draugus, pastāstot tiem daudzas lietas ko esmu iemācījies un viņu attieksme pret mani mainās.

Roberts, topošs students


No ciniskas cilvēknīdējas pamazām, bet neatgriezeniski pārvēršos pozitīvi domājošā cilvēkā. Sāku vieglāk pieņemt svešiniekus. Esmu daudz izpratusi savās attiecībās ar apkārtējiem, saprotu, ka rezultāts ir atkarīgs no manis. Mērķa programma jau ir palīdzējusi konkrēta sapņa piepildījumā (ceļojums uz Austriju).

Juta, mājsaimniece


Esmu apmierināta, ka tagad protu izmainīt attieksmi pret pagātnes situācijām, spēju saskatīt gaismu sevī un apkārtējos cilvēkos. Jūtu, ka gribas būt labākai, smaidīgākai, enerģiskākai nekā biju līdz šim. Tas viss pateicoties šiem kursiem.

Rita, skolotāja


Ko esmu ieguvusi? Man ir kļuvis vieglāk dzīvot, pat elpot! Esmu iemācījusies sevi mīlēt un līdz ar to ir atrisinājušās daudzas problēmas.

Biruta, bērnudārza audzinātāja


Ir tikai viena ticība, un tā ir ticība sev! To iemāca un apziņā nostiprina šie kursi. Tas viss notiek neparasti jaukā atmosfērā.

Maira, māksliniece


Kursi man iemācīja paskatīties uz sevi un citiem no malas, iemācīja man atgūt sirdsmieru. Tagad esmu nosvērta, mierīga, laimīga - pati savas dzīves noteicēja. Es skatos uz dzīvi ar drošu un apmierinātu skatienu.

Marika, manikīre


Kursi man deva apziņu, ka visu var panākt, ja tikai ir vēlēšanās darīt. Esmu pamatīgi cēlusi savu pašapziņu. Esmu uzdrošinājusies, mainījusies un kļuvusi stiprāka. Tagad es zinu, ko vēlos un uz savu mērķi iešu ar domu, ka tas noteikti piepildīsies.

Inese, mājsaimniece


Esmu kļuvusi atvērtāka un jūtos brīvi arī mazpazīstamu cilvēku vidū. Ir svarīgi uzdrošināties spert pirmo soli, kaut tas būtu pats mazākais. Neiespējamais ir iespējams, ja tu tam tici!

Anna, ekonomiste


Būtiskākais ir normālu un vienkāršu attiecību ieguvums, sevis apzināšana un mērķtiecīgs skatiens nākotnē. Galvenā atziņa - cilvēkam vajag apzināties savas spējas un izmantot tās savu sapņu realizēšanā.

Ilmārs, pašnodarbinātais

Mūsu klienti