Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Cilvēks ir veiksmīgs, ja viņš no rīta pieceļas un vakarā dodas gulēt un, tam pa vidu, dara to, ko vēlas. Bobs Dilans

"Meditācijas un apzinātības skola" - kursi 2016. gada 26. februārī

Pasniedzēja - Indra Melbārde

Man patika plašais skatījums uz dzīvi un meditāciju. Patika mācību process, kas veicināja pašam atklāt sevi, savas stiprās un vājās puses. Patika, ka kursi nebeidzas ar nodarbības beigām, bet tas ir dzīves uzlabošanas pasākums 6 nedēļu garumā.
Pārsteidzoši, ka es, kas ar sevi regulāri strādā, 3 bērnu tēvs, augstākā izglītība, maģistra un valdes priekšsēdētāja amatu uzņēmumā, ieguvu šajos kursos jaunas un interesantas atklāsmes, kas citādi būtu paslīdējušas garām. Es domāju, ka manu dzīvi šis mainīs.

Rems G.


Jaunas zināšanas, pieredze, sajūtas. Esmu ieguvusi citādāku skatu uz dzīvi – kļuvusi mierīgāka, pārliecinātāka par sevi un sapratusi to, ka nekas nav neiespējams. Lieliska vieta, fantastiska pasniedzēja! IESAKU! PALDIES!

Arnita


Uz “Meditācijas un apzinātības skolu” nācu ar mērķi iemācīties atbrīvoties no bailēm par nākotni. Rezultātā esmu ne tikai atbrīvojusies no bailēm, bet vairojusi savu apmierinātību par dzīvi.
Esmu iemācījusies apturēt negatīvas domas un izmantot iegūtās patīkamās atmiņas.

Anda

 

Esmu apmierināta par kursiem “Meditācijas un apzinātības skola”. Ieguvu daudz jaunu gan praktisku, gan teorētisku zināšanu, kuras pielietoju arī ikdienā un kuras produktīvi uzlabo manu ikdienu.
Paldies Indrai par nodotajām zināšanām. Iesaku visiem, kuri vēlas savā ikdienā iemantot mieru un labāk izprast savu foršo personību! :)

Līga, 27 gadi

 

Meditācijas skolai izvirzītie mērķi sasniegti un realizējas par 100%. Miers, harmonija, prieks … PALDIES!

Dr.Mario

Mūsu klienti