Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Veiksmes atslēga ir turēt sava apzinātā prāta fokusu uz lietām, ko mēs vēlamies nevis uz lietām, no kurām baidāmies. Braens Treisijs

Atsauksmes par NLP meistara kursu – 2014/2015

Pasniedzēji - Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš
 

Kā īstenojušies kursu sākumā izvirzītie mērķi? Galvenie ieguvumi.

Galvenie ieguvumi – esmu vairāk izpratusi sevi un vieglāk izprotu citus, arī pamanu to slēptos nolūkus.
Personības pilnveidošanas centrā tevi nepārveido, bet ļoti lietišķā atmosfērā piedāvā apgūt zināšanas, ar kuru palīdzību tu vari sevi pilnveidot.

Ligija Braža,
uzņēmēja

 

Esmu spēris plašus soļus pretī mērķu realizēšanai, daži jau pilnībā piepildījušies. Tagad arī ir daudz lielāka pārliecība par sevi un izvēlēto dzīves ceļu.
Personības pilnveidošanas centrā ir labākā vieta, kur mācīties par pašizaugsmi, jo šeit ir labākie pasniedzēji un pozitīva darba vide. NLP iesaku mācīties jebkuram, kam gribas būt par savas dzīves noteicēju.

Pauls Romans,
uzņēmējs IT nozarē

 

Ir izdevies pārvērtēt dzīvē sasniegto, noformulēt nākamo mērķi un iegūt darbu tai amatā, kuru vēlējos.

Ilona Griboņika,
ražošanas procesu uzlabošanas eksperts

Daļa mērķu ir jau īstenojušies. Daļa gaida savādāku formulējumu. Lieliskais ieguvums ir prakse, tās regularitāte. Praktiskais valodas instrumentu pielietojums ir ar reālu jēgu.
Personības pilnveidošanas centrā ir lieliski pedagogi. Ļoti daudz praktiska, reāla darba.

Ieva Pūce,
ārsts-anesteziologs/reanimatologs

Galvenais kursu sākumā izvirzītais mērķis “Prezentācijas māksla” ir stingri ieaudzis manī un turpina ziedēt. J Pārskatot mērķus – daudzi ir piepildījušies, kā piem. jauns auto, tiekos biežāk ar ģimeni, organizēju draugiem pasākumus, fiziskās aktivitātes, pavadu daudz laika pie ūdens, un vēl citi. :)
Mācību stils un atmosfēra Personības pilnveidošanas centrā motivē līdzdarboties un apgūt. Uz izaugsmi vērstie grupas biedri kā enerģijas akumulatori katru nedēļu. Šī ir vieta, kur iegūt profesionālu informāciju un profesionālu attieksmi. Mācību materiāli tiek atjaunoti, arī rūpīgi strādāts, lai tie būtu interesanti, noderīgi, papildināti ar praktiskiem uzdevumiem.

Jānis Blaus,
finanšu analītiķis

 

No pirms diviem gadiem izvirzītajiem mērķiem, ir piepildīti gandrīz visi. Tie, kas vēl nav piepildīti, ir procesā. Esmu ieguvusi tik ļoti nepieciešamos instrumentus, lai strādātu ar sevi, ar savu izaugsmi. Esmu ieguvusi stingru pamatu, uz kura var būvēt un veidot to, ko vēlos. Galvenais, ka esmu ieguvusi daudz pozitīvāku skatu uz pasauli, apkārt notiekošajām lietām un sevi tajā visā.
Personības pilnveidošanas centrs – tā ir vieta un laiks, kur būt pašam, kur būt kopā ar līdzīgi domājošajiem un kurā atgriezties pēc iedvesmas un pozitīvas pacilājošas gaisotnes, kas rada vēlmi darīt, būt radošam un augt savā attīstībā.

Madara Rozenberga,
deju skolotāja

Galvenie ieguvumi – pozitīva virzība uz priekšu. Pozitīva komunikācija. Esmu mierīgāks, pārliecinātāks. Kaut kas labs vēl priekšā.
Personības pilnveidošanas centrā domā par klienta vajadzībām, strādā ar komunikācijas uzlabošanu, klienta mērķiem. Visur uzsvars uz ekoloģiju, ļoti pozitīva vide Pārdomātas un strukturētas, interesantas nodarbības ar atgriezenisko saiti.

Aivars Ļaksa,
skolotājs, audzinātājs internātskolā

 

Īstermiņa mērķi lielākā daļa – realizējušies, daži – atlaisti. Ilgtermiņa mērķi kļuvuši apzinātāki un ir procesā. Daži nolikti plauktā laika trūkuma dēļ (īslaicīgi).
NLP ir vērts mācīties Personības pilnveidošanas centrā, jo:
⦁    Vide;
⦁    + attieksme, + cilvēki;
⦁    Fantastiski pasniedzēji, + vērsti;
⦁    No 2011.g.tās jau gandrīz par otrajām mājām kļuvušas.

Kārlis Hofrāts,
IT projektu vadība, lauksaimniecības biznesa attīstība

Mūsu klienti