Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Ja nav vēja, ķeries pie airiem. Latīņu sakāmvārds

"Veiksmīga prezentācija ar NLP" - kursi 2015. gada 5. februārī

Pasniedzēji - Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš
 

 • Filmēšana un video skatīšanās/analizēšana bija ļoti vērtīga, lai pamanītu lietas, kas jāmaina runā: žesti, stāja, atrašanās uz skatuves, runas sākums.
 • Otrās filmēšanas komentāri no kolēģiem deva pārliecību un iedvesmu turpināt mācīties publisko runu.
 • Kursi atvēra publiskās runas tēmu ļoti plaši, tagad pirms runas apzināti piedomāšu pie tās realizācijas (uznāciens, runas sākums un nobeigums, publikas iesaistīšana).
 • Jūtu sevī pārmaiņas un progresu ļoti ātri – varētu šos kursus salīdzināt ar “ātro ārstēšanu”. :)
 • Kursu formāts ir ļoti labs, jo notiek nepārtraukta sadarbība ar kolēģiem – izmantojot pozitīvu vērtējumu viens otram grupa sadarbojas un sablīvējas.

Jānis Blaus,
finanšu analītiķis

Galvenie ieguvumi kursos:

 • Pārrunātās metodes man palīdzēja noticēt savai “varēšanai” un pārvarēt psiholoģisku barjeru un daļēji arī bailes no uzstāšanās.
 • Saprotu, ka daudz vēl jāstrādā un jāpraktizējas, taču tagad skaidri virzieni kā strādāt.
 • Atklāju, ka vērtīgi arī šajā procesā pieņemt/mīlēt sevi un savas īpatnējās un īpašās lietas var pārvērst “efektā”, tikai jāpiestrādā pie tā.
 • Pārliecinājos, cik svarīgi attīstīt savu personību, jo tomēr ļoti svarīgs ir arī prezentācijas saturs.

Šajā ziņā mēs bijām lieli ieguvēji, jo fantastiska grupa.
Esmu ļoti pateicīga pasniedzējiem un kolēģiem!

Margita Rāzna


 

Pēc dalības šajā lieliskajā kursā iemācījos katru jaunu uzstāšanos pārvērst jaunā piedzīvojumā un iespējā cilvēkiem pateikt kaut ko būtisku, pie tam stipri – lai tas paliek atmiņā un sirdī.

Ja katra cilvēka rīcībā būtu šādi instrumenti – cik gan iedarbīgs un piesātināts būtu mūsu mācību un darba cikls, jo brīžiem 5 minūšu prezentācijā iespējams pateikt vairāk kā vesela kursa laikā universitātē. Es izbaudīju katra prezentētāja īsās, noderīgās, aizraujošās prezentācijas.

Liene A.Āboliņa,
dizainere, pedagogs

 

Galvenie ieguvumi:

 • Iespēja praktizēt uzstāšanos.
 • Sapratu, ka prezentācija sastāv ne tikai no pasniedzēja un satura, bet arī no klausītājiem, telpas, metavēstījuma un daudzām citām niansēm.
 • Iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem un mācīties no viņiem.
 • Kļuvu gudrāks un sapratu, kur tā prezentēšanas “sāls”.


Jānis Dubinskis

 

Tā bija iespēja pilnveidot savas prasmes, jau esošajām iemaņām pievienot teorētisko pamatojumu.
Fantastiski noderīga citu kursu dalībnieku pieredze un prasmes, grupas īstums un dziļums. Kopējais virziens darīt, gatavoties, spēlēt lomu spēles un tai pat laikā atbalsts un izpratne. Lieliska iespēja atslēgties no ikdienas skrējiena, būt “Šeit un tagad”. Kursu laikā sanāca ne tikai pilnveidot prezentāciju prasmes, bet paplašināt savu redzes laiku ļoti dažādās jomās. Ļoti patika iespēja būt dažādam – gan uz “+”, gan uz “-”.
Ikdienā mans darbs saistīts gan ar pārdošanas prezentācijām, gan komandas apmācību, gan pa reizei piestrādāt kā lektoram LU Medicīnas fakultātē.
Paldies par treneru darbu!

Irēna

 

Šajā kursa laikā ieguvu daudz zināšanu un pats galvenais ir tas, ka tā nav bijusi tikai teorija, bet arī praktika. Un iespēja pielietot iegūtās zināšanas uzreiz praksē. Šo divu mēnešu laikā mēs bijām kā inkubātorā jeb siltumnīcā, kur sirsnīgi dārzkopji audzēja un attīstīja mūsu prasmes. Tos augļus mēs rūpīgi turpināsim audzēt tālāk.
Paldies!!!

 

Indra un Artūr!
Liels paldies par šo kursu! Tā man bija lieliska iespēja paskatīties uz sevi no malas un novērtēt savas prasmes salīdzinājumā grupas ietvaros.
Galvenais ieguvums ir lielāka pārliecība par sevi, ļoti patika iespēja un nepieciešamība jauniegūtās zināšanas uzreiz pielietot praktiski, kā arī nostiprināt pārliecību, ka arī sākotnēji šķietami grūtas lietas ir iespējams izdarīt.
Patika saņemt atgriezenisko saiti no grupas un tas, ka visas mācības notika jaukā un jautrā gaisotnē!
Lai Jums daudz kursantu un daudz prieka par veiksmīgo darbu!

Diāna,
pasniedzēja, ārste, māte

 

Ieguvumi no kursiem ir gan tiešie, gan netiešie. Netiešie – tā bija laba atkāpe no ikdienas un gandrīz vai atpūta saspringtas darba “sezonas” laikā. Man patīk mācīties noderīgas lietas, tāpēc piedalīties labi organizētā procesā ir īsta bauda. Tomēr galvenie ieguvumi ir zināšanas, knifiņi un kolēģu komentāri – lietas pa ko padomāt un ieviest praksē. Ir sajūta, ka ir gūta pamatīga jaunu zināšanu pakete (+ skaidrība ko vēl pētīt dziļāk), un zināšanas taču ir pamats pašpārliecinātībai. Noteikti komplimenti maniem grupas biedriem – bija patīkami sastrādāties.

 

 

Ļoti noderīgi kursi, jo “piespiež” darīt to, kas nepatīk – īpaši tiem, kam tas nepatīk. Ar katru reizi var piedomāt pie kādas lietas, jo visu uzreiz tāpat nevar vienlaicīgi.
Galvenā atziņa, ka ir ļoti svarīgi būt īstam un patiesam un tajā gadījumā Tu cilvēku vienkārši tver un baudi – neskatoties uz viņa žestiem vai citām lietām.
Vēlreiz pārliecinājos, ka komforta zonas regulāra laušana ir “karaliskais ceļš” uz sevis attīstību un, ka tikai to darot var kļūt par labāku “es”.
Grupa bija vienkārši fantastiska, patīkami būt kopā ar uz attīstību vērstiem cilvēkiem.

Guna,
juriste

Mūsu klienti