Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Tava attieksme, nevis apdāvinātība, noteiks, cik tālu tiksi. Zigs Ziglars

"Efektīva laika plānošana" - treniņseminārs 2011. gada 6. februārī

Pasniedzējs - Artūrs Zeltiņš
 

Mani ieguvumi pēc kursiem –
Es varu mainīt savu “laika tēriņu” uz labo pusi. Es varu pārvaldīt savu laiku tā, lai tas kalpo man. Es esmu laika neatkarīgs noteicējs.
Vislabāk kursos man patika komunikācija, pārliecinošs pasniedzēja darbs ar auditoriju. Uzticību vieš pasniegšanas metodes.

Igors Kokars

Patika efektivitātes audits. Līdz šim to biju darījusi tikai attiecībā uz darbu, līdz ar to – tagad fiksēt visas dienas ietvaros bija vieglāk. Un ieguvu daudz interesantu faktu par savu personīgās dzīves organizāciju. Jau pamainīju ieradumus, lai privāto laiku izmantotu efektīvāk.

Ieva

Mani ieguvumi kursos:
1)    Konkrēti instrumenti efektīvākai laika plānošanai.
2)    Treniņu rezultātā pašanalīze par sevi.
3)    Ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiski uzdevumi un reāli piemēri.
Kursos katram teorētiskajam tematam ir reāli piemēri no dzīves un arī konkrēti treniņi, lai uzreiz to var pielietot. Bija iespēja iepazīt sevi grupu un pāru treniņos.
Man prieks, ka pavadīju ļoti lietderīgas divas svētdienas.

Līga

Mani ieguvumi kursos:
⦁    Laiks padomāt par sevi, savu dzīvi.
⦁    Zināt dažādus paņēmienus, kā plānot prioritātes utt.
⦁    Domāšanas modeļa maiņa (pozitīvā domāšana, 4 x 4 utt).

Ieva

Kursos uzzināju priekš sevis daudz vērtīgās informācijas. Praktiski patrenējos tos pielietot. Pārliecinājos, ka laiku var izmantot efektīvāk. Sapratu cik svarīgi definēt mērķus un tos īstenot pa soļiem.
    Praktiskie rezultāti:
⦁    Vairāk plānoju darbus nekā līdz šim. Cenšos to tagad darīt katrai dienai.
⦁    4 x 4 principu pildu katru dienu.

Irēna


Vislabāk man kursos patika praktiskās metodes. Tas ir tieši tas, ko es gaidīju.
Kursos jutos ļoti omulīgi, nekas nebesīja ārā (piedodiet par negatīviem vārdiem), bet mani vienmēr kaut kas besī ārā. :)

Jūlija

        

Laiks tagad ir vēl viena tēma, kura man jau vairāk ir uz “tu” nekā uz “Jūs” … Dialogs ir sācies.
Visvairāk kursu norisē man patika viedokļa apspēlēšana no dažādiem rakursiem, pieturēšanās pie kursu plāna un brīvas atmosfēras iespaids – atļaut pašam nonākt līdz atbildei, neuzkrītoši to vadot.
Paldies pasniedzējam, kas dalījās ar savām zināšanām, kas viennozīmīgi ir 10 x vai precīzāk n reizes vērtīgākas par kursu samaksu.

O.S.


Mani ieguvumi – labi pavadīts laiks labā kompānijā. Ieguvu daudzas atmiņas, piem., to, ka rezultātus var sasniegt ātrāk, saskatot rezultātu daudzpusību – ko tas dos man, citiem. Ka tomēr vajag vairāk piedomāt pie lietu pozitīvās uztveres. Ir iedoti vairāki praktiski rīki, kurus noteikti ir vērts izmantot.
Patika pozitīvā gaisotne. Viss bija nepiespiesti, informācija viegli uztverama un dzīvē ļoti noderīga, pielietojama. Pasniedzējs ļoti zinošs, komunikabls, arī pozitīvs. :)

Diāna Medne

Kursos daudz praktisku, noderīgu piemēru. Praktisks darbs auditorijā, ne tikai teorija, bet arī teorijas praktizēšana dzīvē.
Novēlu, lai aizvien vairāk cilvēku mācās noteikt paši savas prioritātes un mērķus un tos realizēt, tā vietā, lai turpinātu kalpot citu mērķiem.

Ivo Ielītis

 


Lielākais ieguvums un atziņa ir, ka visa pamatā ir pozitīva domāšana. Ļoti patika pasniedzēja spēja pārvaldīt dažādo auditoriju un uzturēt uzmanību. Manuprāt, šis seminārs ir ļoti pārdomāts un labi izveidots.
Paldies!

Inga


Seminārs ļāva paskatīties uz manu laiku kā uz līdzekli, kurš man ir dots, lai celtu dzīves kvalitāti un realizētu savas ieceres. Tāpat arī pārliecinājos, ka daudzas jau iesāktās lietas laika plānošanā ir vērts turpināt. Patika, ka pasniedzējs labi uztver jokus, J, praktiskie piemēri, “formulas”, kuras pielietot ikdienā. Mūzika forša!

Agita Pusvilka

 

Mūsu klienti