Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Bez noformulētas misijas, Tu vari uzkāpt pa kāpnēm līdz pašai augšai un tad apjaust, ka tās pieslietas pie nepareizās ēkas. Deivs Remsijs

"Eriksona hipnoze. Pašhipnoze" - kursi 2014. gada 5. martā

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Es neesmu hipnoterapeits, bet es mācījos Eriksona hinozi :)
Galvenie ieguvumi, mācoties Eriksona hipnozi.

Eriksona hipnoze krāšņo dzīvi, veicina pozitīvo domu un savu resursu vairošanu, iztēles attīstību un galvenais sabalansē mūsu un ikviena „skaidrā, mērķtiecīgā un visu zinošā prāta” un sirds attiecības.
Es ieguvu tehnikas, kuras varu izmantot brīžos, kad ir jāsakoncentrējas, jāiegūst pārliecība vai jāiegūst miers. To var piemērot gan darbā, gan ģimenē. Vai mēs „darbīgās, zinošās un varošās” pārnākot mājās ar vēlmi tikai atkrist gultā, neesam pelnījušas atgūt „otru elpu”? Esam! Un ar Eriksona hipnozi – vieglu ieiešanu sevī transā, tas ir ātri un lēti! Un Tu atkal esi visu varošā, mīlošā un mierīgā būtne!
Šie kursi ļoti attīsta pozitīvu redzējumu un pozitīvu valodu.

Dace,
auditore

 

 

Galvenie ieguvumi, mācoties Eriksona hipnozi ir spēja ieiet transā, ļauties un izbaudīt transu. Strādāt ar dažādiem cilvēkiem, iegūt pieredzi. Papildus baudīt meditācijas. Pozitīvās valodas nostiprināšana, izmantošana ar iespēju to darīt ar mazo bērnu, lai iegūtu pozitīvu rezultātu. Vispārējs priekšstats par suģestēšanas veidiem.
Paldies! Bija labi!
 

Irēna Putniņa,
ārste, uztura speciāliste, uzņēmēja
 

Es neesmu hipnoterapeits, bet šie kursi man iedeva ļoti daudzus instrumentus saziņai ar savu zemapziņu, ne tikai lai relaksētos un "uzlādētos" ar enerģiju vai aktivizētu manī snaudošos resursus, bet arī nomainītu negatīvās programmas pret pozitīvām. Tas ir
vērtīgs ieguvums!
Vēlos pateikt lielu PALDIES pasniedzējai Indrai! Esmu tiešām ieguvusi ļoti daudz informācijas par to, kas mani interesēja. Šie kursi man ļoti noderēja! Esmu apmierināta un priecīga!

Sintija,
biroja vadītāja
 

Galvenie ieguvumi, mācoties Eriksona hipnozi ir iespēja piedzīvot ar prātu neizskaidrojamas lietas uz „savas ādas”. Saprast, ka vēl vērtīgāk par domāšanu var būt nedomāt. Iemācīties atpūsties un atjaunināties intensīvā dzīves ritmā. Noticēt un piedzīvot, ka es varu darīt neiedomājamas lietas. Un ielikts ceļa virziens, kur raudzīties un ko darīt tālāk. Māka saskatīt jaunas lietas.

Normunds,
programmētājs

 

Brīnišķīgi pavadīti trešdienu vakari jaukā, interesantā kompānijā ar enerģisko pasniedzēju Indru.
Šie kursi man parādīja, kā ar pašhopnozes un meditācijas palīdzību var sev palīdzēt mērķu realizēšanā, problēmu risināšanā un sevis pilnveidošanas procesā. Mācības deva man iedvesmu realizēt jau kādu laiku lolotu ideju - sākt rakstīt savas meditācijas. Kursu laikā tapa mana pirmā meditācija „Mērķu meditācija” un tika veikts uzmetums otrai meditācijai, kas būs domāta sievietēm.
Šīs nodarbības man vēlreiz lika vērst uzmanību manam runas veidam – valodai. Līdz ar to bija jāsāk ar galveno – jāvērš uzmanība uz domām. Tagad – tikai pozitīvas. :)


Sigita,
uzņēmēja

Mūsu klienti