Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Pārvaldība ir lietu darīšana pareizi; līderība ir pareizo lietu darīšana. Pīters F. Drukers

"Mērķu meistarklase" - treniņseminārs 2014. gada 26. janvārī

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Galvenie ieguvumi seminārā. Kā īstenojušies sākumā izvirzītie mērķi? Vai cerības ir attaisnojušās?
Kāpēc ir vērts šos kursus ieteikt citiem?

Galvenais ieguvums ir tas, ka esmu šeit, jo šis seminārs lika paskatīties plašāk, dziļāk „rokot sevī”, salikās manu turpmāko 5 gadu mērķi un ieraudzīju sevi jomā, kurā vēlos darboties, tas bija galvenais iemesls kāpēc atnācu uz semināru. Ir patiess prieks, ka esmu to sapratusi! Un ne tikai to, sapratu un saliku visu, ko vēlos un tagad mani vairs nebaida rītdiena, jo man ir mērķi.
Mērķtiecīgi gribēju nokļūt uz šo semināru, es to izdarīju un zinu, ka tas bija tas, kas man šajā dzīves posmā bija svarīgākais, posmā, kad sāku savu īsto ceļu.
Šie kursi palīdz salikt sevī to, kas nav īsti sakārtots, palīdz paskatīties tālāk un saprast, ko es patiesi gribu. Dzīvot pilnvērtīgu SAVU dzīvi, ne kāda cita vajadzībās un mērķos.
 

Dace,
laika miljonāre :)

 

Īstenojās mērķis saprast, kā tad īsti jāraksta mērķi, kas jādara, lai tie sāktu attīstīties. Sāk jau ieskicēties pirmie soļi par to, kas jādara, lai mērķi sāktu piepildīties. Cerības ir attaisnojušās.
Viss, kas tika stāstīts ir praktiski pielietojams, nav nekādas mistikas un tukšas runāšanas.

Līga Rinda,
klientu konsultante

Galvenie ieguvumi seminārā:
⦁    Mērķu svarīguma apzināšanās.
⦁    Dziļa mērķu analīze no personīgo vērtību skatu punkta, kas ļauj identificēt autentiskos mērķus no sabiedrības uzspiestajiem.
⦁    Savas dzīves līdzsvarošana.
⦁    Kaut kādu baiļu un slēpto izdevīgumu, kas traucē realizēt savus mērķus, identificēšana un apzināšana.
⦁    Papildus mērķu meistarklasei vēl daudzas spožas tehnikas kā uzlabot savu dzīvi.

Es iesaku šos kursus citiem, lai viņi spētu noteikt savas prioritātes, vērtības un mērķus, kas palīdzēs atrast pareizo kursu dzīvē.

Māris,
inženieris-mākslinieks

 

 

Ieguvu skaidrību, kāpēc citi mērķi ir svarīgāki un kāpēc tieši šie. Es ieguvu prasmi pārbaudīt vai patiešām šis mērķis ir  mans mērķis. Bija svarīgi arī saprast, ka lai būtu līdzsvars, ir jāplānor mērķi no visiem dzīves kontekstiem. Kursi bija iespēja paskatīties uz dzīvi. Es  ieguvu arī to, ka ir kāds, kas „klusiņām” pabiksta, kad esmu iesprūdis.
Kursos var izprast, vai patiešām mērķi, pēc kuriem dzenamies ir mūsējie. Iegūt dziļāku jēgu, jo var saprast kāpēc. Jo svarīgi un smagi jautājumi nav jārisina vienam, bet ir iespējams saņemt palīdzību, kas mudina padomāt dziļāk, dziļāk līdz kamēr sajūti īsto mērķi.

Lauris Stepiņš
 

 

Apmeklējot šos kursus, vēlējos „nostāties pie savas dzīves stūres”, tēlaini runājot. Pašlaik ir pārliecība, ka tas ir noticis, un es sasniegšu to, ko vēlos sasniegt, neskatoties uz to, ko vēlos sasniegt, neskatoties uz to, kāds vējš pūtīs burās. Otrs (vai drīzāk, pirmais) ieguvums ir izpratne par to, ko tad es īstenībā vēlos sasniegt dažādos dzīves kontekstos.
Šī ir lieliska iespēja ieviest kārtību savā iekšējā haosā, saprast tālāko virzienu, kā arī iegūt praktiski izmantojamus „rīkus” mērķu plānošanai un īstenošanai.

Zane,
pētniece

 

Galvenie ieguvumi seminārā – apzināti resursi, kas pieejami mērķu sasniegšanai. Izrādījās, ka iekšējie resursi ir daudz lielāki nekā spēju iedomāties. Mērķi kļuva konkrētāki, sasaistījās dažādu mērķu sasniegšana. Labs, jauns sākums attīstībai.
Šos kursus ir vērts ieteikt citiem, lai saprastu sevi, savus milzīgos, paslēptos resursus. Saprast, ka pirmais solis ir uzlikt mērķi uz papīra, un tas strādās.

Jānis,
uzņēmējs

 

Mans mērķis bija konkretizēt un noformulēt virzienu savā karjerā, ko es arī izdarīju. Bija mērķis – prioritāšu izvērtēšana, arī šis jautājums atrisinājās. Esmu izlēmusi, kā tieši turpmāk organizēt savu karjeru un ieskicējusi savas attiecības ar bērniem un vīru. Vairāk piedomāju par laiku atpūtai. Jā, cerības ir īstenojušās. Tagad māku formulēt mērķus un analizēt tos.
Kāpēc ir vērts šos kursus ieteikt citiem? Ja kādam ir „putra” galvā vai brīdis, kad tā īsti nevar saprast, uz kuru pusi tad iet – tad NOTEIKTI JĀNĀK!
 

Lelde,
NMP ārsta palīgs, uztura speciālists

Mūsu klienti