Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Mēs nespējam darīt lielas lietas, vienīgi mazas lietas ar lielu mīlestību. Māte Terēze

Atsauksmes par NLP praktiķa kursu – 2013/2014

Pasniedzējs – Artūrs Zeltiņš
 

 • Kā īstenojušies kursu sākumā izvirzītie mērķi? Vai cerības attaisnojušās? Galvenie ieguvumi.
 • Kāpēc NLP praktiķu kursi ir noderīgi?

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi nu liekas sīki, nebūtiski un tie jau ir piepildījušies ar uzviju… Vajadzēja izvirzīt nopietnāk. :) Nekādu ierobežojumu, ticība, ka izdosies! Ieguvu iekšējo pārliecību.

Kāpēc NLP praktiķu kursi ir noderīgi? Tas ir:

 • prieks :)
 • laime :)
 • saticība
 • brīvība
 • un esmu noteicējs pār savu dzīvi – tagad zinu kā to darīt!
 • man ir visi resursi. :)
 • konkrētība.

Gints Reinfelds, pārdošanas speciālists

 

Viss sākās ar „Komunikācijas meistarību” – gribējās labāk nodot savu informāciju citiem un veiksmīgāk piesaistīt citu uzmanību. Tas viss ir aizgājis daudz tālāk, līdz tālākai sevis revīzijai un transformācijai, un process ne tuvu vēl nav finišā.

NLP praktiķu kursi ir noderīgi, lai saprastu, ka var dzīvot un skatīties uz lietām savādāk. Lai saprastu, ka vēl daudz kas ir darāms un, ka jāsāk pa īstam darboties (uz 100%). Lai saprastu, ko es gribu un ko darīt lietas labā.

Edijs Akolovs, investīcijas, finanses

 

Kursu galvenie ieguvumi:

 1. Tiku ārā no „bedres” un reāli novērtēju tās pozitīvo lomu manā dzīvē.
 2. Teorija pārgāja praksē.
 3. Ierobežojošo ieradumu mainīšana.
 4. Emocionālās stabilitātes iegūšana.
 5. Vēl interesantāk dzīvot.
 6. Pavērās vēl vairāk iespēju, ko mērķtiecīgi realizēju.
 7. Daudz „saulstariņu”.
   

NLP praktiķu kursi ir noderīgi, jo:

 1. Iemācījos veidot un pārvaldīt savas emocijas. Disociācija no negatīvā.
 2. Būtiski uzlabojās komunikācijas kvalitāte.
 3. Praktisks darbs sevis pilnveidošanā.
 4. Skats no malas uz situācijām.
 5. Valodas instrumentu izmantošana situāciju vadīšanā darbā.
 6. Savas brīvas izvēles apziņa.
 7. Valodas lietošana ikdienā.

Ieva Pūce, ārsts

 

Mani galvenie ieguvumi:

Esmu noticējis, ka spēju domāt pozitīvi (nevis negatīvi), turklāt ieguvis konkrētus paņēmienus mērķu sasniegšanai un problēmu risināšanai. Esmu pārliecinājies, ka viss ir paša rokās (vai rokas stiepiena attālumā). Un spēju noticēt cilvēkiem un vēl labāk paskatīties uz pasauli no dažādiem skatu punktiem.

Paldies!

NLP praktiķu kursi ir noderīgi:

 • Skeptiķos parādās optimisma daļa, kas ļauj uz pasauli raudzīties pat vēl objektīvāk, spēt saredzēt iespējas piepildīt savus mērķus un būt laimīgam.
 • Iepazīstina ar burvīgiem domubiedriem un uzticamības personām.
 • Paplašina komforta zonu un saskarsmes (komunikācijas) prasmes.
 • Māca rakties dziļāk, būt pateicīgam, tomēr vienmēr tiekties uz jaunām virsotnēm.
 • Iemāca saprast citus un arī sevi, un iemāca komandas darba nozīmi.

 

Harijs Roķis, patērētājs (pagaidām)

 

Jā, ieskats šajā pasaulē ir gūts, pat plašāks kā sākumā domāts. Tātad, tagad ir citādāka izpratne par kursu salīdzinājumā ar sākotnējiem priekšstatiem. Tagad noteikti ir atvērušies vaļā „filtri”, jo kursu ietekmē nopietnāka uzmanība tiek pievērsta šiem jautājumiem. Ar citām acīm uzlūkoju Indras (Indras Melbārdes) grāmatas, un arī izmantoju (beidzot). Tāpat arī pasauli un resursus.

Kursi ir noderīgi, jo ļauj ar visām maņām izbaudīt šo vienreizējo pieredzi, ko sniedz šī zinātne. Tie noteikti palīdz saprast sevi vairāk, savas vērtības un vēlmes, attiecības ar citiem cilvēkiem. Paskatīties uz to visu no malas, novērtēt un radīt pozitīvas pārmaiņas dzīvē, spēcīgu impulsu. Un kas gan var būt svarīgāks par to tajā brīdī, kad vēlamies rast atbildes uz jautājumiem sevī?

Un jā, interesanta pieredze, ielūkojoties zemapziņas labirintos. Noteikti iesaku ikvienam, kas vēlas dzīvot pietiekami krāšņi.

Andrejs Apaņuks, biroja darbinieks

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi mainījās – tika patiesībā atklāti un jau realizējas – iestājos ainavu arhitektu kursos. Mainījusies attieksme pret vairākām lietām – piemēram, citādi domājošiem cilvēkiem – es tos viegli pieņemu un cienu viņu viedokli. Dzīve izskatās daudz draudzīgāka, pozitīvāka un iespējām bagātāka.

NLP praktiķu kursi ir brīnišķīga iespēja mainīt savu skatu punktu dzīvē – ja vien pašam ir vēlēšanās dzīvot savādāk.

Sigita Roķe, veterinārārste

 

Ņemot vērā, ka sākotnējais mērķis bija apgūt NLP, mērķis ir īstenojies, cerības ir attaisnojušās. Praktiski risināmi uzdevumi, citu cilvēku pieredze, nenoliedzami sniedz tūlītējus rezultātus, salīdzinājumā ar literatūras studēšanu. Galvenie ieguvumi – NLP modeļi (ja tos pieņem) atstāj tūlītēju iespaidu uz visiem laikiem. NLP praktiķa kurss satur visu nepieciešamo sevis attīstībai/pilnveidošanai.

NLP praktiķa kursi:

 • Iemāca paskatīties uz lietām savādāk;
 • Cilvēki atrod vislabākos variantus mērķu īstenošanai.
 • Atstāj pozitīvu iespaidu katrā personībā.
 • Viegli saprotamas un īstenojamas metodes jautājumu risināšanai.
 • Nav jātērē resursi (laiks, nauda) apmeklējot citus „speciālistus” (zīlnieki, astrologi), lai atrisinātu kādu problēmu.

Mārtiņš Gūtmanis, jurists

 

Galvenais ieguvums no NLP praktiķa kursiem ir spēja ieraudzīt pirms tam neredzamo un nozīmes piešķiršana būtiskākām lietām. Man ir prieks, ka es zinu, ka es neaiziešu līdzi mūsdienu vājprātam, bet spēšu saglabāt sevi, savas vērtības un skatīt lietas no dažādiem rakursiem. Jā, jā, cerības ir attaisnojušās, lielākoties tāpēc, ka nekādas milzīgās cerības netika liktas. Atceros, rakstīju kaut ko par ķermeņa valodu. Un tas jau ir tikai daļa, ko esmu šeit apguvusi. Āāā, galvenais ieguvums noteikti ir arī spēja izteikt savu viedokli un tiešām sadzirdēt to.

NLP praktiķu kursi piešķir dzīvei kvalitāti. Jo jūs pat neziniet cik daudz jūs vēl neziniet un tik daudz kam liekam tu atdod savu enerģiju! Viennozīmīgi, tu iepazīsti sevi, savas vērtības un tad tu skaties – un lūk, arī apkārtējie ir mainījušies. Bet atceries – ne jau viņi ir mainījušies, bet gan tavs redzējums. Tava attieksme.

Zane Roķe, ģimnāziste

Mūsu klienti