Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Ja ar sirdi jūti, ka tas ir pareizi – dari, jo vienalga tiksi kritizēts. Eleonora Rūzvelta

"Mērķu meistarklase" - treniņseminārs 2013. gada 1. decembrī

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Galvenie ieguvumi seminārā. Kā īstenojušies sākumā izvirzītie mērķi? Vai cerības ir attaisnojušās?
Kāpēc ir vērts šos kursus ieteikt citiem?

Seminārs palīdzēja precīzi noformulēt un izprast tiešām vajadzīgos mērķus, dodot sajūtu, ka tie tiešām piepildīsies. Pēc 2018.gada, kad būtu jāpiepildās visiem mērķiem, varēšu pateikt, cik daudzi no tiem ir piepildījušies. Pēc mērķu „iesēdināšanas zemapziņā” reāli radusies sajūta, ka ceļš uz to piepildījumu ir sācies un visi procesi notiek un  ir iedarbināti mērķu sasniegšanā.
Kursu nosaukums atbilst plānotajam – cerības ir piepildījušās.
Es ieteiktu kursus, jo tie palīdz sakārtot vērtību sistēmu, kuru daudzi no mums tikai daļēji apzinās, bet nav to izstrādājuši. Turklāt tie ļauj sapņot – ieraudzīt un pārbaudīt tos mērķus, kurus vēlamies un reāli tos izsapņot, lai tos piepildītu arī dzīvē. Pēc kursiem rodas patīkama sajūta, ka viss ir tikai rokas stiepiena attālumā – atliek tikai paņemt (šeit: uzrakstīt). Tas noteikti palīdz dot dzīvei jēgu, īpaši tiem, kas nav apmierināti ar dzīvi un nezin, ko tajā mainīt.

Elīna Jākobsone,
projektu direktore

 

Galvenie ieguvumi seminārā – es pati zinu (apzinos), ko gribu, to arī jau daru, tādā veidā pati realizējot savus mērķus. Ļoti labs noskaņojums. Darām, darām, darām, nevis daudz info lasām. Strādājam, izmantojot zemapziņu, negaidot prāta pieslēgšanos. Sagrupēju mērķus, savas vērtības pēc visiem kritērijiem. Zinu, ka darba ir daudz. Strādāt ar visiem mērķiem, izvirzot jaunus mērķus un to apakšmērķus.

Noteikti ieteikšu šos kursus citiem, esmu to jau darījusi. Jo šeit izpratu, kā ir pareizi definēt, noteikt mērķus, cik svarīgs ir katrs vārds, ko izsakām, kā to izsakām un kam. Saprotam, kuri mērķi ir vajadzīgi un kuri vispār nav vajadzīgi.

Iveta,
muitas brokeris

 

Cerības ir attaisnojušās. Izdevās izlikt uz papīra un noformulēt un sagrupēt veicamos darbus pārskatāmam periodam. Galvenais, ka caur semināru izdevās nopietni padomāt par saviem plāniem, kas iekšēji jau bija apzināti.

Varu ieteikt citiem piedalīties šādā seminārā – mērķu formulēšana, vērtību formulēšana, apzināšana.

Uģis,
nekustamā īpašuma pārvaldnieks

 

Galvenais ieguvums – prasme savienot mērķus ar savām vērtībām. Sākumā izvirzītie mērķi ir īstenojušies. Cerības ir attaisnojušās. Šos kursus ir vērts ieteikt citiem, jo tie ļoti palīdz definēt mērķus, kas aizrauj un paskatīties uz dzīvi ilgtermiņā.

Matīss,
darījumi ar komercīpašumiem

 

Atradu tos īstos mērķus, uzstādīju mērķus, ko patiešām gribu piepildīt nākamajos 5 gados. Šovakar sākšu mainīt savu dzīvi tajā virzienā un tagad arī saprotu, kas jādara ar to mērķi lielo, par ko nekas nebija skaidrs ko un kā darīt.
Šos kursus ir vērts apmeklēt, jo cilvēki iegūs atklāsmes par sevi – pārsteigumus un sapratīs, ko ar tiem darīt.

Inese,
farmācija

Galvenie ieguvumi seminārā:

 • Iemācījos precīzi formulēt mērķus. Mērķim jābūt izmērāmam.
 • Mērķis pret vērtībām. Vai, ejot uz savu mērķi, es nezaudēju savas vērtības.
 • Gūta iedvesma un pieredze.
 • Apziņa, ka visi resursi man jau ir vai arī varu tos iegūt.
 • Cerības ir attaisnojušās, esmu ieguvusi pieredzi, jaunas domas, idejas, iedvesmu, jaunus resursus.
 • Sapratu, kas man vajadzīgs, vērtības, prioritātes.

Kāpēc ir vērts šos kursus ieteikt citiem?

 • Vērtīgi pavadīts brīvais laiks.
 • Iespēja paskatīties uz savu dzīvi no cita skatu punkta.
 • Saprast, ka, iespējams, daudzi/ daži no mērķiem Tev nemaz nav vajadzīgi vai varbūt jau ir sasniegti.
 • Pašizaugsme, pilnveidošanās.
 • Var sastapt līdzīgi domājošus cilvēkus.
 • Īpaši piemēroti, ja nav īsti skaidrība par mērķiem, ko vēlas, piemēram, vidusskolniekiem.

Ginta,
grāmatvede

 

Galvenie ieguvumi seminārā – ir radusies daudz lielāka skaidrība par maniem mērķiem. Tagad zinu, ko ar tiem darīt (nedarīt), kā pret tiem attiekties. Esmu apzinājies konkrētāk mērķus, radusies REĀLA ticība, ka tie īstenosies un es varu daudz vairāk …
Šos kursus ir vērts ieteikt citiem, jo ir daudz pozitīvu impulsu. Kursi dod enerģiju, ticību sev, mērķiem.

Jānis,
nodarbošanās - ražošana

 

Esmu izvirzījusi, izvērtējusi, iedēstījusi, izdiedzējusi un „izpiķējusi” savus tuvākās piecgades/desmitgades mērķus, turklāt novalidējusi pret savām pamatvērtībām.
Ir gūts gan sirdsmiers, gan dziļāk izpratne par sevi, gan skaidra dzīves virzība. Tas viss tepat bija galvā, sirdī, bet ar sajūtu „Es nezinu, ko es gribu un kas es esmu”. Tagad tas ir uz papīra un ar špikeriem jaunu mērķu izvirzīšanai, kad šie piepildīti.
Šos kursus ir vērts ieteikt tikai tiem, kas vēlas ko darīt. Tā ir iespēja dziļāk izprast sevi un piešķirt dzīvei virzienu. Lai nemētātos šaubās starp dzīves piespēlētiem pretrunīgiem variantiem.

Līga,
UX dizainere

 

Jā, es ieguvu daudz metožu kā strādāt. Tagad būtu svarīgi atrast laiku līdz vasarai vai saprast no kā vajag atteikties.
Šos kursus ir vērts ieteikt citiem, jo tie ļoti palīdz strukturēt domas, izjust vērtības, lai saprastu vispār kāpēc esam. Ja man būtu šādi kursi pirms 20 gadiem …

Aivars,
skolotājs

Mūsu klienti