Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ir dzīve un, ir mūsu stāsts par to. Ja tu gribi būt laimīgs, stāsti laimīgus stāstus. Sūzena Grega

2013.g. NLP praktiķu atsauksmes par treneriem - Indru Melbārdi un Artūru Zeltiņu

Mans NLP treneris bija  ...
 

Mans NLP treneris sākumā bija Indra – ļoti aizraujoša trenere, māk uzskatāmi ar piemēriem izskaidrot jebkuru NLP jautājumu. Piemīt īpašs šarms!
Vēlāk Artūrs – iedvesmojošs treneris. Laikam tāpēc, ka savas trenera gaitas ir uzsācis salīdzinoši agrā jaunībā un šobrīd ir ar lielu pieredzi.
Paldies Jums abiem!

Jānis Zeltiņš, uzņēmējs


Mans treneris bija Indra! :)
Liels Tev paldies, es lepojos, ka Tu mācīji man apgūt NLP pamatus, prasmes, tehnikas! :)
Esi tikpat uzmanīga, iejūtīga, saprotoša un ļoti patika, ka vienmēr izmantoji savu piemēru, tas lieliski atbrīvo mani kā studentu. Trenera dzīves pieredze ir zināšanu pamats! PALDIES! :)

Mudīte Krēģe, grāmatvede

 


Artūrs – draudzīgs, profesionāls, ar humoru, stingrs, labestīgs, gādīgs, mērķtiecīgs, smaidīgs, apdomīgs, jautrs, patīkams un jauks cilvēks.
Indra – forša, stingra, izpalīdzīga, gudra, patīkama persona, profesionāla, pieredzes bagāta, elastīga domās un darbos, spoža, dzīvespriecīga.

Oskars Steberis, citu mācītājs

 


Artūrs Zeltiņš! Saprotošs un pozitīvs pasniedzējs! Zinošs, vēls daudz iedot. Vienmēr motivējoša mūzika un smaids!

Kintija Veisa, vadība, mārketings, menedžments

 


Indra Melbārde – lielisks koučs un ļoti jauks un tolerants cilvēks. Paldies, Indra, par šo vērtīgo laiku visā NLP kursu laikā un apmācībā.

Jānis Začests, advokāts

 


Artūrs.
Vienmēr nosvērts, ar vieglumu, atbildēm.
Apbrīnoju tavu pacietību, komunikabilitāti ar mums!!!
Jūs abi treneri esat man autoritātes!!!

Dženija Krama, uzņēmēja

 


Artūrs un Indra.
Iesāku kursus pie Indras un turpināju pie Artūra. Indra man ļoti patika ar savu harizmu un lieliskajiem piemēriem no dzīves. Savukārt Artūrs radīja ļoti atbildīga un lojāla pasniedzēja iespaidu.

Santa Vītola, rotu māksliniece

 


Artūrs - pozitīvs, laba humora izjūta. Droši novēlu būt nedaudz stingrākam (metodes pats vari izdomāt). Ļoti labi atbildi uz visiem jautājumiem. Man ļoti patīk tavs sniegums, informācija līdz manīm vienmēr ir nonākusi skaidrā un saprotamā veidā. PALDIES!!!

Juris Pitkēvičs, nekustamie īpašumi

 


Indrai mīļum mīļais paldies par kursu. Gribu teikt lielu paldies par to, ka tad, kad vajadzēja “iespēra pa pakaļpusi”.
Tu juti kuram kāda pieeja vajadzīga. Paldies par tavu sirsnību, humoru, jaukumu, labsirdīgumu, iejūtību. Paldies!

Sigita Roopa, vadu savu grāmatvedības uzņēmumu

 


Artūrs Zeltiņš - ļoti labi vadīja katru nodarbību. Saliedēja kursu un pats ir kļuvis kā draugs.
Indra – seminārā “Mērķu meistarklase” -> IDEĀLI!!! Esmu starā par šo kursu. Patika, ka Indra bija tieša, teica ko domāja.

Jānis Stepiņš, uzņēmējs

 


Indra.
Indra uzsvēra kādā reizē centra un savu misiju – dot savu pienesumu Latvijas attīstībai (nu varbūt citiem vārdiem). Es varu apstiprināt, ka tas Indrai izdodas vienreizēji!!! PALDIES!

Ansis Ansbergs, projektu vadītājs

 


Artūrs. Apbrīnoju viņu par nosvērtību. To, ka viņš tik labi pieņem cilvēkus un viņu idejas. To, ka viņš ir tik konstruktīvs un to, ka viņš tik labi stāsta anekdotes. Tiešām milzīgs PALDIES.

Liene Antonoviča, projektu vadītāja reklāmas aģentūrā

 


Indra.
Man patika, ka Tu reālas dzīves situācijas saistīji ar NLP un tehnikām. Tava dzīves pieredze ir kā pikanta garšviela, kas ļauj dziļāk izprast tehniku un NLP teorijas jēgu.
Un protams, Tu esi ļoti labs un gaišs cilvēks. :)
Paldies par Tavu ieguldījumu manā attīstībā!

Ģirts Putniņš, būvtehnikas noma

 


Artūrs man bija labs piemērs, es daudz ko no viņa vēlētos pārņemt – gan uzstāšanās mākslu, gan precizitāti visos darbos, gan līdzsvaru. Vēlos arī pateikties Artūram par koučinga sesiju, tas, ko viņš man teica radīja izmaiņas manā dzīvē un veicināja ticību saviem spēkiem, spējām, talantam.

Natālija Trušova, apdrošināšanas speciālists

 


Mans NLP treneris bija Indra. Paldies par fantastiskajām sestdienām, paldies par atbalstu grūtā brīdī un paldies par visām fantastiskajām tehnikām, ko kopā pildījām. Paldies, ka parādīji man, ka uz pasauli var paskatīties arī savādāk! Tu esi superīgs treneris.

Dita Bogdāne, perifēriju iekārtu speciālists (darbu koordinators nodaļā)

 


Paldies, Artūr, par ieinteresētību, sapratni, gudrību, inteliģenci un meistarību, ar kuru Tu mūs sagaidīji katrā nodarbībā. Man bija patiess prieks, ka bija tāda izdevība strādāt un mācīties no cilvēka, kurš ir īstajā vietā un dara īsto darbu.
Indra un Artūr!
Izmantošu izdevību, kad var izpausties ar pildspalvu rokās, jo man ļoti patīk rakstīt vēstules.
Paldies par to, ka bijāt manā dzīves ceļā, jo sniedzāt ļoti daudz. Un visticamāk tas viss vēl nemaz nav apzināts, jo man ir sajūta, ka patiesās pārmaiņas vēl tikai priekšā. Tās notiek ļoti lēni, jo visticamāk ir kāds ļoti, ļoti liels sekundārais izdevīgums, kurš neļauj visam notikt ātrāk. Bet es pie tā strādāju. Ja pavisam godīgi, tad bija reizes, kad man ļoti negribējās nākt uz kursiem un bija pat doma tos pamest. Kas norāda un apstiprina aizdomas, ka tas (sekundārais izdevīgums) tur noteikti ir. Bet man ir patiess prieks un neizmērojami liels gandarījums, ka es tomēr noturējos. Un tās pārmaiņas būs un es savā dzīvē sasniegšu ļoti daudz.
Paldies arī par palīdzību Tiesu administrācijai, jo lai arī cik grūti reizēm būtu, tā vieta, tas kolektīvs man ir kļuvis ļoti tuvs un gribas visu to labāko!
Paldies arī Indrai par “Mērķu meistarklasi”, process notiek un vienā no dzīves kontekstiem pat ļoti, jo vasarā svinēšu kāzas!!
Novēlu turpināt iesākto ceļu, misijas īstenošanu, bet dariet to saudzīgi pret sevi – lai veselība turas stipra!
Paldies!

Agnese Mukstiņa, vēl meklēju īsto nodarbošanos :)

 


Indra.
Man ļoti patika Indras pasniegšanas metodes, īpaši tāpēc, ka viņa vienmēr dalījās ar saviem iespaidiem un pieredzi par katru tehniku. Tas ļāva noticēt tehnikas efektivitātei.
Tāpat patika, ka Indrai ir dzīves pieredze, kas ilgtermiņā pierāda, ka NLP darbojas! Paldies!

Zane Lasmane, projektu vadītāja

 


Artūrs Zeltiņš. Pozitīvs, nosvērts treneris. Visa kursa laikā nebija situācijas, kad Artūrs apjuktu un nezinātu, ko atbildēt uz jautājumiem. Tolerants, jo, ņemot vērā lielo cilvēku daudzumu grupā, ļoti maz un pieklājīgi jokoja, bet ir nojausma, ka dziļi būtībā Artūrs ir jautrs un ar lielisku humora izjūtu.

Dace Kalēja, personālvadība

 


Indra un Artūr!
Paldies Jums, ka esat, ka palīdzējāt pareizā virzienā iet!!!

Ilze Landmane, modes dizains

 


Artūrs Zeltiņš – labs piemērs kā digitālim par kinestētiķi kļūt. :) Artūrs tehnikās demonstrēja kādam jābūt labam konsultantam – ieinteresētam, padomus nedodošam, un pat, ja savs viedoklis atšķiras, nekad to neuzspiest, bet prasmīgi vadīt klientu tā, kā viņam labāk. Artūram nākotnē ieteiktu stingrāk pieiet mājasdarbiem jau praktiķu kursā – izskaidrojot  to nozīmi un prasot atgriezenisko saiti nākamajā nodarbībā uzstājīgāk. Paldies Artūram, ka mācēja mūsu lielo grupu sakoordinēt un panākt kārtību!

Ieva Putniņa, veterinārmedicīnas studente, veterinārārsta asistente

 


Indra – zinoša un pieredzējusi, vienmēr viņai bija atbildes uz visiem mūsu jautājumiem.
Dažkārt nevarēju saprast vai Indra gadījumā netaisa šādas tādas manipulācijas ar mani! Likās, ka pēc mūsu koučinga nodarbības cenšas mani pabikstīt uz virzienu, kuru es nevēlos iet!

Kaspars Ieviņš, pokera spēlētājs un kapitālists

 


Artūrs Zeltiņš. Milzīgs paldies viņam par sniegtajām zināšanām, nosvērto, mierīgo pasniegšanas stilu un arī par humora izjūtu!

Zane Lībiete-Zālīte, pētniece

 


Indra, Tu esi ļoti zinoša, profesionālis savā jomā, skatos un mācos. Bija ļoti patīkami ar tevi  sadarboties, patīk tavs “melnais” humors. Lai tev, Indra, veicās īstenot savas ieceres, lai laba veselība.

Inga Gradovska, iepirkumu speciālists

 


Artūrs Zeltiņš. Dabisks, patīkams un draudzīgs. Viņa mierīgais veids kā iemācīt tēmas ir vērā ņemams savai ikdienai kā mierīgi kolēģiem pārrunāt savas idejas. Treneris ir ļoti atsaucīgs un pacietīgs. Māksla cilvēkam atbildēt uz viņa teikto tā, it kā viņš uz jautājumu ir atbildējis pareizi, kad īstenībā nav. Novēlu Artūram uzrakstīt grāmatu! Prieks par visu!

Artis, uzņēmējs

 


Indra – cilvēks, kuram var uzticēties, labvēlīga, vienmēr ieinteresēta, lai praktiķiem būtu labākais rezultāts no tehnikas, draudzīgi stingra un prasīga. Ļoti patīk tas, ka uzsver, ka labumam no tā, ko darām ir jābūt gan pašam, gan arī citiem un pasaulei. Patīk, ka ir nedaudz ezotēriska ievirze. Liels, liels Paldies, Indra!

Kristīna Začesta, mājsaimniece, uzņēmuma direktore

 


Artūrs Zeltiņš. Viens no gudrākajiem cilvēkiem, ko jebkad esmu iepazinis. Pat ja viņš nezin atbildi uz jautājumu, viņš atbildēs tā, ka visu vakaru iegrimsi pārdomās. Milzīgs paldies viņam!

Roberts Vildavs, skolnieks

 


Indra – košuma pilna, ar personīgo pieredzi pārbagāta un misijas apziņas vadīta.

Ligija Braža, uzņēmēja

 


Indra. Paldies par izpratni un ieteikumiem attiecībā uz manu izaugsmi. Pie visa esmu ieklausījies un ņēmu vērā.
Keep going ...

Vladimirs Reskājs, valsts pārvalde

 


Artūrs – lielisks pasniedzējs. Sekošu tam, kādus kursus vēl pasniedz un ieteikšu draugiem. Paldies.

Normunds Andersons, programmētājs

 


Indra Melbārde. Ļoti zinoša. Dzīvi piemēri, kas ņemti no pašas pieredzes, kas ir iedvesmojoši.

Zane Lucāne, medicīnas studente

 


Indra – atklāts, godīgs un, kad nepieciešams stingrs. Liek saprast, ka nevar runāt un darīt muļķības.

Normunds Neimanis, programmētājs

 


Indra Melbārde.
Ļoti motivēja, ka rādīja piemērus no savas dzīves, liekot saprast, ka visiem ir vienādas problēmas dzīvē un visi esam šai nozīmē vienādi. Man tas likās ļoti motivējoši. Paldies!

Ilgonis Krēģis, noliktavas pārzinis

 


Indra.
Liels paldies, Indra, par visu pozitīvo, ko mums devi. Esmu pārliecināta, ka visas mūsu dzīves vairāk vai mazāk ir mainījušās uz pozitīvo pusi, kā arī noteikti mūsu līdzcilvēki ir ieguvēji.
Novēlu Tev un centram turpināt attīstīties un, lai mums būtu vairāk pozitīvu cilvēku.

Līga Opolā, starptautiskās tirdzniecības eksperts

Mūsu klienti