Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Labākais veids, kā uzlabot sev garastāvokli, ir uzlabot garastāvokli citiem. Marks Tvens

NLP kursi "Komunikācijas meistarība" - 2013. gada 27. maijā

Pasniedzēja - Indra Melbārde
 

Mācoties kursos „Komunikācijas meistarība”:
1. Nostiprinājās pārliecība par savām spējām.
2. Nomainīju darbu.
3. Zinu, ka varu izveidot ar jebkuru cilvēku tādas attiecības, kādas es vēlos.
4. Sapratu, ka pasaule nav jāmaina, vieglāk un vērtīgāk ir pielāgoties.
5. Sāku redzēt cilvēkus un to vērtības citādāk.
6. Sāku novērtēt arī savas “spējas” un pamanīt, ka tomēr esmu labāks nekā kādreiz domāju!!!
Zināšanas nekad nav par daudz. Mans mērķis, ko apzinos ar katru dienu vairāk, ir – gribu būt par pasniedzēju, treneri, kā Artūrs, Indra, M.Timofejevs u.c. Gribu saprast, kas man būtu jāmācās, lai es par tādu varētu kļūt, un tad to visu iemācīties!!! (Paldies Indrai, ka ļāvi man to pašam saprast!!! :) ).
Šos kursus ir vērts ieteikt citiem, tomēr ar “varu” nevienam neieteiktu, bet gribētu, lai citi paši saskata to, ko esmu šeit iemācījies, un jautātu pēc adreses. Bet, ja tiešām būtu jāiesaka, tad tikai tāpēc, lai katrs varētu saredzēt tās plašās iespējas, kas mums katram ir dotas, nevis tikai gaustos, ka nekas nesanāk un viss ir slikti. Kā arī, lai savu bērnu audzinātu vērtīgi!!!

Gvido


Pēc kursiem manā dzīvē mainījās mans skatījums uz pasauli, mans noskaņojums. Es  sāku redzēt, dzirdēt, sajust labāk citus cilvēkus. Es labāk sāku izprast pats sevi. Būtībā es kļuvu daudz dzīves gudrāks!
Šos kursus beidzot sapratu, ka NLP ir ļoti plaša zinātne. Šie kursi bija tāda kārtīga iepazīšanās ar šīs  mācības pašiem pamatiem. Noteikti gribētu turpināt mācīties NLP praktiķos.
Šos kursus, manuprāt, ir vērts ieteikt citiem tādēļ, ka ar NLP elementiem ir pārpildīta visa apkārtējā pasaule, cilvēkam par to nenojaušot. Ir noderīgi un interesanti. Ļoti palīdz savai personīgajai izaugsmei!

Aigars


Galvenie ieguvumi šajos kursos – liela skaidrība un kārtība galvā par (lielākoties jau dzirdēto) laicīgām lietām, kuras tagad jau pielietoju ar daudz lielāku vēzienu. Un izmainīta attieksme par vecumu, jo 3 mēnešus līdzvērtīgi strādāju ar vecākiem un pieredzējušiem cilvēkiem.
Šos kursus vērts ieteikt citiem cilvēkiem - ideāla disciplīna, jo runā ļoti praktiskas un skaidras lietas viņiem saprotamā valodā. Psiholoģija un Filozofija un Ezotērika nedaudz, arī pa lielam ir līdzīgas, bet to viņi nesagremotu.

Kalvis


Mācoties šajos kursos iepriekš iegūtās zināšanas tika paspilgtinātas un ieguva 3D ietērpu. Nav tālu līdz mērķim būt mierīgai un nosvērtai, bez steigas.
Jebkuras zināšanas padara dzīvi vieglāku, bet šīs atvieglo sadzīvošanu ar saviem un svešiem stereotipiem. Nav jātērē laiks cīnoties ar “neko”, vieglāk var sašķirot mainīgās (maināmās) lietas no nemaināmām.

Inese


Galvenie ieguvumi – pavērās vairāk iespējas izprast blakus esošos cilvēkus. Varu bez aizvainojuma cilvēkiem pateikt - “Nē” vai “Es to nevēlos”. Vieglāk ir uztvert pamācošas runas, kuras kādreiz bija kaitinošas. Ieguvu mieru sevī. Esmu pārliecinātāka savos uzskatos.

Žanna


Es uzskatu, ka „Komunikācijas meistarībā” iemācījos skatīties uz šo dzīvi daudz vienkāršāk un arī pozitīvāk. Ir lietas, kas vienkārši jāpieņem tādas, kādas tās ir un ir lietas, kuras mēs varam izmainīt uz labāko pusi. Jo tas ir patiešām forši izbaudīt šo dzīvi šeit un tagad, sajust to, ieklausīties sevī un saskatīt labo un skaisto parastās lietās. Es esmu unikāla un tāda vienīgā, es arī esmu lieliska. Katrs cilvēks ir unikāls un mums jāpieņem to tādu un arī jāspēj pielāgoties.
Es gribu vēl vairāk iemācīties pielāgoties cilvēkiem. Iemācīties būt pa īstam saimniecei savā dzīvē. Gribu pareizi uzskatīt mērķus un sasniegt tos. Es gribu iet tālāk, es gribu attīstīties tālāk.
Šos kursus es ieteiktu citiem, lai vairāk izprastu sevi un arī ar to apkārtējo pasauli, iemācīties saskatīt labas lietas visur un saprast, ka tā dzīvot daudz vienkāršāk un vieglāk. Būt tādam, kāds tu esi un būt vēl laimīgāka,, jo gudrāki ir tie, kuri mācās visu laiku un kuri uzskata, ka viņiem ir vēl daudz iespējas attīstīties.
Šo kursu saturs un pasniegšanas stils ir ļoti labs un patīkams. Indra ir saprotoša pasniedzēja, pēc kuras var spriest, ka mums ir kur tiekties.

Elizabete


Galvenie ieguvumi, mācoties šajos kursos, ir ticība sev, jo pielietojot zināšanas savā dzīvē, esmu vairākkārt pārliecinājusies, ka NLP darbojas un līdz ar to rodas sajūta un pārliecība, ka es varu vēl vairāk, manas spējas ir neierobežotas.
Esmu ceļā uz lieliskām attiecībām ar darba kolēģi, ar kuru līdz šim ir bijušas tikai formālas attiecības. Esmu ievērojusi, ka arī mana vadītāja sāk pret mani izturēties “kā pret savējo”, pēdējās nedēļās nāk vienkārši aprunāties. Kopumā esmu kļuvusi pozitīvāka un vieglāk uztveru apkārt notiekošo. Man ir labas attiecības ar vīra radiem, no kuriem vēl līdz šiem kursiem es vairāk centos izvairīties nekā iesaistīties komunikācijā.
Vēl es gribētu mācīties veiksmīgu prezentāciju. Zinu, ka mana karjera šo kursu ietekmē strauji ceļas uz augšu un veiksmīgas prezentācijas zināšanas man noteikti noderētu.
Šos kursus ieteiktu, lai citi saprastu sevi, apkārtējos, saprastu kā viss darbojas uz šīs pasaules.

Evelīna

Mūsu klienti