Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Vai gan nav labāk nomērķēt ar šķēpu uz mēnesi un trāpīt tikai ērglim, nekā nomērķēt ar šķēpu uz ērgli un trāpīt tikai klintij? Ogs Mandino

2013. g. NLP meistaru atsauksmes par treneriem - Indru Melbārdi un Artūru Zeltiņu

Treneri – Indra un Artūrs!
Jūs esiet lieliska komanda un augsta līmeņa profesionāļi!!!  :)

Līga Dimante,
pārdošanas direktore, viena no
SIA “Colemont FKB Latvija” īpašniecēm, apdrošināšanas brokeris

Ļoti labi, ka tik pacietīgi, saprotoši un prasīgi treneri, citādi reizēm pārņemtu slinkums. Ar savu piemēru, stāstījumiem no dzīves ļoti iedvesmo un uzmundrina.
Paldies!

Tatjana Melne,
strādāju klientu apkalpošanā


Interesants pāra darbs, NLP praksē, dažādi treneri, katrs  ar savām stiprām pusēm. Patika, reizēm kaitināja un lika kustēties Indras izaicinājums un izbrīnīja Artūra miers.
Jau trešo gadu domāju par Artūra “klusās” harizmas fenomenu.

Irēna Putniņa,
ārste, uzturzinātņu maģistre, uzņēmēja,
mamma, sieva, vecmāmiņa un lieliska saimniece. :)
 

Treneri – Indra un Artūrs:
- profesionāli,
- atbildīgi,
- atsaucīgi,
- stingri,
- toleranti,
- draudzīgi,
- aizrautīgi,
- entuziasti,
- radoši,
- vienkārši.

Ingrīda Žagata,
keramiķe


Vislieliskākie treneri kādus vien var vēlēties. Skolotāji ar lielo burtu.

Ginta Pālena,
skolotāja


Indra ir šī centra sirds. Indru es iepazinu 2010.gada rudenī “Labo domu vakaros”. Man ir bijusi iespēja vērot, redzēt un sekot, kā Indra strādā ar cilvēkiem grupā un individuāli. 2010.gada 2.decembrī šeit PPC bija nodarbība par koučingu. Šajā nodarbībā Indra strādāja ar kādu klientu. Indra teica: “Es zinu, ka šeit ir vajadzīgs”. Un tiešām, ja Indra tā saka, tad es pilnīgi droši paļaujos, ka Indra zina – zina kā ir vislabāk un vienmēr izdarīs tā, lai ir vislabāk. Šeit ir liels talants saprast cilvēkus un strādāt ar cilvēkiem.
Artūrs ir jaunais profesionālis, kas ļoti labi pārzina sev interesējošās tēmas un ar klientiem ļoti labiem un ievērojamiem rezultātiem vada tehnikas. Artūrs dienas būs šīs nozares (NLP) korifejs.

Kristīne Ozoliņa,
šobrīd brīvsolī


Treneri ir zinoši, elastīgi, kuri neapzināti manīja manu domāšanu. Paldies jums par to, ko es esmu apguvusi, par jūsu lielo bagāžu. Šeit ir mana vieta un es noteikti te atgriezīšos.

Rita Krēbsa,
auklīte

Treneri – Indra un Artūrs ir labs tandēms. Gaidīju vairāk nešpetnuma, bet visi bija mīļi un pūkaini. Un tādi būdami, veiksmīgi salika punktus uz “i”, vārdā neirolingvistiskā programmēšana. :)

Liene Aleksandra Āboliņa,
interjera dizainere

Mūsu klienti