Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ir dzīve un, ir mūsu stāsts par to. Ja tu gribi būt laimīgs, stāsti laimīgus stāstus. Sūzena Grega

Atsauksmes par NLP praktiķa kursu – 2010/2011

Pasniedzēji - Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš

 

  • Vai pirms kursiem izvirzītie mērķi īstenojušies?
  • Galvenie ieguvumi
  • Kam, Tavuprāt, šie kursi būtu ieteicami un noderīgi?
     

Mērķis bija apgūt NLP no praktiskās puses. Ieguvu daudz vairāk nekā biju cerējis. Galvenais ieguvums prasme strādāt ar tehnikām.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi, jo palīdz saprast sevi un citus. Palīdz tikt pāri grūtām dzīves situācijām. Es ieteiktu šos kursus īsākā versijā iziet visiem Latvijas iedzīvotājiem. Ieviest kā mācību priekšmetu universitātēs.

Agris Štikāns, rīkotājdirektors


Izvirzītie mērķi īstenojušies par 120% un mērķis praktiski apgūt un iemācīties, ikdienā lietot pozitīvu attieksmi pret apkārtējo realitāti ir piepildījies. Kā viens no galvenajiem ieguvumiem ir cilvēki, ar kuriem kopā mācījāmies.
NLP praktiķu kursus ieteiktu ikvienam, lai saprastu vai ir vēlme sevī kaut ko mainīt. Ja šī vēlme ir, tad var iegūt ļoti daudz. Galvenais ir uzdrīkstēties un paplašināt savu komforta zonu! Ieteiktu cilvēkiem, kuri sevi mīl un cenšas saprast.

Daiga Goba, grāmatvede


Mērķi ir piepildījušies! Un ir jau izvirzīti nākamie! Pašai ir ļoti liels prieks un gandarījuma sajūta un patiesībā drusku neticas, ka es esmu varējusi to visu izdarīt! Un līdz ar to – prieks vēl lielāks! Iespējams ir viss! Ir pamainījušies uzskati un vērtības = un tas ir ļoti uz labu! Paldies!
Šie kursi ir noderīgi jebkuram vecumam, nobriedušiem cilvēkiem. Gan tiem, kam ir mērķi, gan tiem, kam nav, jo nākot šeit, arī mērķi noskaidrojās un tiek īstenoti. Iesaku jebkuram! Nākot uz šiem kursiem, ir jāgrib darboties, tad arī piepildās izvirzītie mērķi un atklājas jauni horizonti!

Ieva Kiršteina, māksliniece


Kursi deva ieskatu NLP. Uzzināju kā tā darbojas. Jau paši pamatpieņēmumi ir vērtība, ja tos ievēro. Prasme redzēt labās lietas, nu jau palikusies par rutīnu. Līdz ar to dzīve kļuvusi nozīmīgāka un ievērojami uzlabojusies komunikācija.
Noderīgi citiem cilvēkiem, kas vēlas mainīties, pilnveidoties. Kas vēlas realizēt projektus un, kuriem svarīgi ir izvirzīt mērķus.
Ar šo kursu palīdzību, iespējams noņemt nevēlamus filtrus un paplašināt skatu uz tiem.
Zināšanas der visiem, bet ne visi vēlas būt zinoši.

Juris Kociņš, ārsts


Krietni augstākā pakāpē tika izprasta cilvēku psiholoģija. Esmu kļuvis citiem saprotamāks un pieņemamāks, jo pats labāk izprotu citus – viņu rīcības, uzvedības. Esmu kļuvis empātiskāks, kas ir neatņemama 21.gs.veiksmīgu, patiesu, ciešu un noturīgu attiecību komponente.
Šie kursi ir ieteicami cilvēkiem, kas vēlas kvalitatīvāku komunikāciju ikdienā, ar darba kolēģiem, priekšniekiem vai padotajiem, esošajiem sadarbības partneriem un klientiem, ģimeni, draugiem, līdzcilvēkiem. Jauniem cilvēkiem! Kā viens no mācību priekšmetiem skolā. Jebkuram, kas vēlas labas attiecības ar līdzcilvēkiem, harmoniju un prieku augstākā pakāpē dzīvē.

Jānis, dejotājs


Atnācu uz šejieni aiz sacensības un spītības gara. Zināju, ko man vēl vajag un nojausma par to, kā visu sasniegt bija maza.
Šodien ne tikai zinu ko gribu, bet arī zinu kā to visu iegūt.
Manas gaidas ir sen kā pārspētas un esmu ieguvusi lielisku pieredzi, zināšanas, pozitīvismu un ļoti jaukus draugus.
NLP kursi, manuprāt, ir noderīgi ļoti dažādiem cilvēkiem – gan personīgu mērķu vajadzībām, gan darbā šīs zināšanas lieti noder.
Kursi ir lietderīgi cilvēkiem, kas zina, ko vēlas un vēl nav atraduši veidu kā to sasniegt.

Endija Tomsone, biznesa kontroliere


Kursu sākumā izvirzītie mērķi:
•    NLP teoriju, ko esmu ieguvusi lasot grāmatas, iemācīties pielietot praksē.
•    Iemācīties, komunicējot ar cilvēkiem, izraisīt uzticību, kā arī veiksmīgi prezentēt savas domas un  idejas.
•    Paaugstināt kompetenci profesionālajā sfērā, darbā ar klientiem, pielietojot NLP zināšanas.
Visi mērķi ir īstenojušies! Īstenībā pat negaidīju tādus efektus. Esmu kļuvusi mierīgāka, stabilāka, pārliecinošāka. Esmu iepazinusies ar mērķtiecīgiem, pozitīvi noskaņotiem un  labvēlīgiem cilvēkiem. Tehnikas strādā ar laiku, nevis uzreiz.
Manuprāt, šie kursi ir ieteicami ikvienam, kurš vēlas attīstīties, pašrealizēties, sasniedzot mērķus, sapņus pārveidot par mērķiem (reāliem!). Īpaši kursi noderētu tiem, kuriem ir daudz jānervozē, kuri atrodas kaut kādā iekšējā konfliktā ar sevi, apkārtējiem, kuriem ir bailes, vai negatīvi notikumi pagātnē.
Kursi palīdz sakārtot sevi, gan darbā, mācībās, gan privātajā dzīvē – ģimeniskajā vidē, atpūtā, attiecībās ar partneri, grupu.
Kursi maina cilvēka uztveri, kas, savukārt, maina pasauli („mainies pats – un tev apkārt mainīsies pasaule”).

Jeļena Mihaļeviča, sociālā darbiniece


Atnācu ar mērķi izmainīt un sakārtot personīgo dzīvi, baidījos kaut ko mainīt. Bija jautājumi, kurus nezināju kā pareizi atrisināt. Vai darīšu pareizi?
Mana zemapziņa ir izdarījusi brīnumu. Šodien ir 1 mēnesis un 7 dienas, kad mana personīgā dzīve ir ieguvusi citu plūdumu. Savādāku. Es jūtos fiziskai labāk un esmu tuvu laimīga cilvēka statusam. Paldies Jums un NLP tehnikām.
Ja Tu gribi kaut ko dzīvē mainīt, bet nezini kā, šeit ir Tava īstā vieta. Šeit Tev iemāca šos jautājumus atrisināt pašam, saprast savas domas, emocijas, darbības. Tev palīdz šeit sasniegt mērķi, kurš pirms tam ir licies nesasniedzams. Tu spēj pats ar sevi strādāt. Tev iemāca noticēt sev, savām spējām. Tu iemācies mainīt sevi un apkārtējo pasauli ieraudzīt citādu – labu, saulainu un pozitīvi atvērtu, tik viegli un vienkārši tas ir, vajag tikai noticēt.

Iveta Lece, reklāmas darbnīcas vadītāja


Visi mērķi ir īstenojušies, kas sākumā tika izvirzīti kā galvenie.
Šie kursi ir ieteicami cilvēkiem, kuri vēlas sevi pilnveidot kā personības, tāpat cilvēkiem, kuri vēlas interesanti pavadīt laiku.

Kristīne Ozoliņa, medmāsa


Kursu sākumā neizvirzīju nekādus konkrētus mērķus. Tomēr nodarbības šeit mani pozitīvi uzlādēja un iedvesmoja darboties. Tagad es zinu, ka es varu visu, ko vēlos! :)
NLP darbojas dažādās jomās, tāpēc kursi būtu ieteicami dažādiem cilvēkiem:
-    Sabiedriskiem cilvēkiem – komunikācijas uzlabošanai,
-    Aktīviem cilvēkiem – mērķu sasniegšanai.
-    Nedrošajiem, kautrīgajiem – pašpārliecības gūšanai,
-    Ģimenēm – saskaņas veicināšanai.

Ieva Balode, sistēmu analītiķe


Nācu ar domu sākt domāt pozitīvāk, sakārtot prioritātes, domāšanu, pilnveidot sevi. Tas ir sanācis uz visiem 100%.
Vēl esmu ieguvusi un apzinājusi savus mērķus. Kā arī valdīt un pārvaldīt savas emocijas.
NLP jau vajag praktizēt un pielietot katram vecākam un topošajiem vecākiem, lai spētu lieliski saprasties ar saviem bērniem.
Komunikācijas meistarība visiem cilvēkiem, kas strādā ar cilvēkiem.

Endija Neija, tirdzniecības menedžere


Ir iegūts daudz jaunu zināšanu, kuras var pielietot praksē. Galvenais ieguvums – pozitīvs skatījums uz dzīvi & pozitīva domāšana.
Noderīgi ir šie kursi visiem, gan direktoram, gan apkopējai. Ir vērts apmeklēt & piedalīties NLP kursos, jo tur ir apgūstamas vienkāršas, bet efektīvas lietas, par kurām ikdienā nemaz nesanāk pat aizdomāties.

Andris Derilo, valdes loceklis


Nācu uz kursu ar mērķi palīdzēt sev. Lai sakārtotu savu emocionālo pasauli. Iepriecināja tas, ka saņēmu daudz vairāk nekā biju gaidījis.
Bez sava izvirzītā mērķa esmu ieguvis daudz vajadzīgu atziņu par savstarpējām attiecībām gan darbā, ģimenē un sabiedrībā. Paldies!
NLP pamatus būtu jāmāca visiem. Vislabāk jau vidusskolā. Jo vairāk būs laimīgu cilvēku, jo labāk dzīvosim. Tas ir mūsu izdzīvošanas jautājums. Nelaimīgi cilvēki – valsts bez nākotnes.

Māris Trankalis, ekonomists


Ļoti patika iespēja reizi nedēļā atnākt un komunicēt ar gudriem cilvēkiem par abpusēji interesējošām tēmām. Esmu kļuvusi atvērtāka, vieglāka komunikācijā. Patīk, ka šeit tiek aktivizēts palaidējmehānisms, kas veicina tālākas domas ...
Šie kursi ir ieteicami cilvēkiem, kas meklē kādus risinājumus & iespējas, lai mainītu, pārveidotu, pilnveidotu savu dzīvi. Cilvēkiem, kas ir gatavi jaunajam, kas ir gatavi pārvērtēt & analizēt pašreizējo situāciju, kurā atrodas, kuriem ir nepieciešami instrumenti, lai nedaudz palīdzētu piepildīt savus sapņus un sasniegt mērķus. Ir jauki, ka šeit sapulcējas dažādi cilvēki, kurus ikdienā tāpat vien nesatiktu, neuzsāktu sarunu.

Linda Rutkovska, finansiste


Man mācībās vērtīgākā bija komunikācijas daļa un valodas izmantošana, lai mainītu sevi, attieksmi pret citiem un uzlabotu sadarbību. Kā arī informācija par ķermeņa un emociju mijiedarbību. Noderēja ideju bankas lapas un laiku pa laikam uzdotais jautājums, ko es izmantoju pašreiz no NLP zināšanām.
Kursi būtu noderīgi, lai uzlabotu savu sadarbību ar ārpasauli, labāk iepazītu sevi, savu motivāciju, spētu labāk izprast citu cilvēku rīcību.

Ilvija Atvare


Kursu sākumā izvirzītie mērķi īstenojušies apmēram par 40%. Es neko necerēju. Galvenie ieguvumi – domāšanas maiņa, saprast pozitīvās domāšanas spēku, mērķu nozīme dzīvē, to, ka jāmaina ir pašas attieksme pret notikumiem, cilvēkiem.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi kā jauns domāšanas veids. Šie kursi ir nepieciešami visiem cilvēkiem, kuri grib ko mainīt savā dzīvē.

Marija Mačāne, darba aizsardzības speciāliste


Daļēji vai pilnīgi ir realizēti visi izvirzītie mērķi. Esmu pilnveidojusi sevi kā personību. Kursu laikā esmu ieguvusi iekšēju harmoniju, ticību saviem spēkiem, vairojusi pašapziņu. Kļūstu arvien komunikablāka un gūstu baudu no komunikācijas ar līdzcilvēkiem. Esmu gandarīta par šeit pavadīto laiku un gūtajām zināšanām.
Kursi ir noderīgi, jo atver cilvēka potenciālu. Katrā no mums jau ir nepieciešamie resursi, šeit iemāca tos atrast un piedot tiem spēku. Kursi palīdz apzināties savu personisko unikalitāti.
Kursi ieteicami ikvienam, kurš vēlas pilnveidot sevi, atklāt dzīvē jaunus apvāršņus, redzēt plašāk un sapņot grandiozāk. Tā ir iespēja noticēt, ka šajā dzīvē ir iespējams viss, ko patiesi vēlas.

Liene Lagzdiņa, mājsaimniece


Kursu sākumā izvirzītie mērķi izrādījās tikai maza daļiņa no tā, ko kursu gaitā es ieguvu. Ieguvums krietni pārsniedz to, ko sagaidīju no kursiem sākumā. Galvenie ieguvumi ir pilnīgi cits skats uz pasauli, uz lietām, uz cilvēkiem, uz vērtībām. Esmu ieguvusi un sev pieņēmusi dzīves mērķus, noformulējusi, kas man ir svarīgs un ko vēl vēlos iegūt.
NLP praktiķu kursi palīdz atrast mērķi, vērtības. Parāda kā veiksmīgi komunicēt ar cilvēkiem un arī ar sevi. Parāda kā saglabāt sevi un tomēr būt saskaņā ar citiem. Kursi ir ieteicami jebkuras profesijas cilvēkiem, kas vēlas saprasties ar citiem cilvēkiem, kas vēlas atrast dzīvē mērķi un (darbības) attīstības virzienu.

Sanita Auniņa, grāmatvede, māmiņa


Mērķi ir sasniegti, uzlabojusies komunikācija ikdienā, ir iegūtas zināšanas par cilvēku izpratnes īpatnībām, savādāk skatos uz dzīves situācijām.
Ieguvumi: pārliecība, atvērtība, sevis apzināšana, miers, mērķtiecība, apzinātas savas vērtības.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi, jo ļauj cilvēkam iemācīties ieskatīties sevī, izprast apkārtējos, pasauli. Pilnveidot sevi. Tā ir iespēja cilvēkam attīstīties. Ieteicams mācīt jau bērnudārzā, ģimenē, tā veidojot personības. Jaunā laikmeta dzīves izpratnei pilnīgi visiem būtu nepieciešams apgūt NLP.

Diāna Urdziņa


Mērķi ir īstenojušies, iegūts ir daudz vairāk. Nomainīta vide, iegūts daudz no pozitīvi lādētiem cilvēkiem – gan kursa biedri, gan pasniedzēji. Krietni pavēries horizonts, ir uz ko tiekties. Ir jēga un citi lielāki mērķi.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi – lai atrastu savu īsto vietu dzīvē, lai izvirzītu mērķus un tos sasniegtu, lai mācētu strādāt ar sevi – uzlabot, pilnveidot, sakārtot, augstākas spēju virsotnes, lai pazītu citus un vieglāk komunicētu.
Šie kursi būtu noderīgi cilvēkam jau vidusskolu beidzot, personām un personībām, kas tendētas uz izaugsmi, attīstību.

Lita Lauciņa, dizainere


Cerības ir attaisnojušās. Esmu kļuvusi uzņēmīga, pašpārliecināta. Iemācījusies izvirzīt sev mērķus. Pamanīju, ka apkārtējie mani sākuši uztvert citādāk – labā nozīmē. Tagad esmu pilnīgi pārliecināta, ka visums ir resursiem bagāts – tikai jāprot tos paņemt.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi jebkuram cilvēkam neatkarīgi no viņa nodarbošanās un  vecuma.

Ilona Ziediņa, ajūrvēdas masāžas speciāliste


Cerības ir ļoti lielā mērā attaisnojušās. Kad sāku mācīties nedomāju, ka tas ir tik vienkārši, izrādās, ka lieliskas pārmaiņas ir iespējamas arī man. Ir tāda sajūta, ka ir zināms, ko darīt un kā izveidot savu tēlu, tikai jāpamaina, kas ir tas, ko grib mainīt. Tik vienkārši tagad ir gūt atbildes uz uzdevumiem un jautājumiem, pieņemt lēmumus.
Šie kursi ir noderīgi visiem cilvēkiem vai visiem, kas par tādiem grib kļūt. :)
NLP kursi būtu obligāti skolotājiem, pārdevējiem, mammām, tētiem, ārstiem, psihologiem un tiem, kas grib sasniegt meistarību savā izvēlētajā jomā, vai arī tiem, kuri beidzot grib atrast savu aicinājumu dzīvē – savu misiju.

Laima Madžule, modele

Kursu sākumā izvirzītie mērķi īstenojušies 90%. Ko cerēju, to ieguvu.
•    Atradu laiku sev, dzīvoju savu dzīvi.
•    Sapratu kā pareizi formulēt mērķus, ka tas nav tik vienkārši.
•    Katru cilvēku pieņemt kāds viņš ir.
•    Mainīties varu tikai es pati.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi, lai izzinātu sevi, darbotos ar sevi, palīdzētu citiem ieraudzīt dzīvē pozitīvo, lai iemācītos dzīvē nospraust mērķus, atteikties no tiem, ja tie nav vajadzīgi un, lai uzzinātu daudz, daudz interesantu lietu kā risināt konfliktus, kā mainīt savu dzīvi.
NLP kursi ieteicami jebkuram cilvēkam, kas grib mācīties pats – kļūt pozitīvi domājošs, komunikabls – vienkāršs cilvēks, kurš grib sadzīvot ar sevi tādu kāds esi.

Ilgona Vulāne, skolotāja


Mērķi īstenojušies – esmu pārliecinājusies, ka esmu uz pareizā ceļa sevis pilnveidošanai. Cerības attaisnojušās – saņēmu tik cik biju plānojusi. Galvenais ieguvums – pieņemt visu tā, kā ir. Un viss ir OK.
NLP praktiķu kursi ir noderīgi:
1)    Palīdz ieskatīties sevī un kaut vai daļēji mēģināt izprast sevi.
2)    Pašapziņas celšanai.
3)    Dzīves plānošanai.
4)    Iemīlēt sevi.
Kursi ieteicami visiem – visu vai tikai daļēji – jāskatās individuāli.

Ligita Veinberga, valsts iestādes darbiniece, privātuzņēmēja


Kursu sākumā izvirzītie mērķi ir īstenojušies un cerības ir attaisnojušās, jo esmu sapratusi savas kļūdas komunikācijā. Esmu ieguvusi teorētisko un praktisko bāzi kļūdu novēršanai.
Beidzot NLP kursus, cilvēks saprot, ka viņa rīcībā ir visi resursi savu mērķu īstenošanai un prot šos resursus atrast. Kā arī prot formulēt uzdevumus, lai atrisinātu jebkuru problēmu.

Inta Baltiņa, zvērināta advokāte


Kursu sākumā kā mērķi tika izvirzīti:
•    Iemācīties lieliski komunicēt ar cilvēkiem. Esmu sasniegusi šo mērķi.
•    Izmantojot NLP kļūt par izcilu pārdevēju. Mērķis sasniegts. Algas apmērs ir trīskāršojies, jo alga atkarīga no noslēgto līgumu summas.
•    Izdevies pārvērst „suņa naglu” par neitrālo, nu gluži par „saulstariņu” vēl neizdevās.
Kursi palīdz saprast sevi, atraisīties, iemācīties sadzirdēt citus. Šie kursi ir noderīgi visiem. Īpaši tiem, kas strādā ar klientiem, personālu. Noderīgi arī personīgajā dzīvē. Pateicoties šiem kursiem esmu ieguvusi daudz labus draugus. Esmu iemācījusies komunicēt ar cilvēkiem jebkurā vietā un laikā.

Saulcerīte Backāne, klientu konsultanteIzlasīju grāmatā tēzi par to, ka izlasot grāmatu par tuvcīņu bez prakses nespēsi izmantot izlasītās zināšanas praksē. Tas mani pamudināja ierasties uz kursiem. Kursu vidū bija tāds kā lūzuma punkts, taču sākās arvien interesantākas tehnikas un sāku pamanīt sevī pozitīvas izmaiņas.
NLP kursi noderīgi, jo sāc saskatīt lietas, situācijas no dažādiem aspektiem un stāvokļiem. Sāc izprast citus, citu rīcības, arī savējās. Esmu iemācījies pieņemt un saprast kur slēpjas mani sekundārie izdevīgumi. Ir palicis vieglāk un saskanīgāk dzīvot.
Šie kursi der jebkuras profesijas pārstāvjiem, cilvēkiem, kuri vēlas kaut ko vairāk zināt un saprast par sevi un apkārtējo pasauli.

Andris Dimpers

 

Mūsu klienti