Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Gudra cilvēka diena ir garāka nekā muļķa cilvēka nedēļa. Seneka

„Esmu lieliska” - treniņseminārs

Jēkabpilī, 2010. gada 13. martā
Pasniedzēja - Sarma Šeldere

 

Ļoti jauks saiets, pat negribētos to nosaukt par semināru, kursiem. Viegls un aizraujošs salikums. Viss aiziet kā pa straumi un tu tikai peldi līdz. Ieguvums – sevis apzināšanos, ka esmu tāda kādu mani radījis Dieviņš. Man tikai nedaudz sevi jāpamudina uz labākiem darbiem. Vai reizēm gluži otrādi, nedaudz atturēties no runāšanas dažās situācijās.

Kristīne, tehniskās informācijas tehniķe


Jauks seminārs, kurš liek izprast lieliskas sievietes būtību. Ieguvums no semināra – motivācija, vēlme rīkoties. Noderīgi bija paskatīties uz sevi no malas.

Mārīte


Ļoti pozitīva gaisotne. Izanalizējot mērķus, sapratu, ka nevajag baidīties būt laimīgai un sevi mīlošai.

Aija, uzņēmēja


Interesanti. It kā vienkāršas lietas, taču ikdienā par tām maz domājam. Uzstādīti daži vienkārši realizējami mērķi sevis pilnveidošanai. Ir daudz kas, par ko padomāt un  izvērtēt savā dzīvē.

Inese, tulks, skolotāja, personāla speciāliste


Labs treniņseminārs, kas ļauj sievietei sevī saskatīt sievišķīgumu un atzīt to, ka ir lieliska. Pateicoties šim semināram, tu iemācies mīlēt sevi. Mani ieguvumi – darbošanās un runāšana semināra laikā ļauj kļūt pārliecinātākai, drošākai. Rodas šī apziņa: „Jā, es patiešām esmu lieliska!”

Marika, skolotāja


Interesanti izdales materiāli. Interesanti uzdevumi. Saturs kopumā iedvesmojošs darboties sevis pilnveidošanā. Ieguvums – jaunas un vērtīgas domas.

Silvija, skolotāja


Saturs plašs, ideju ļoti daudz. Ieguvums – jauni paziņas, prasme sevi pasniegt, pilnveidot.

Gita


Brīvā, patīkamā, jautrā atmosfērā pavadīta diena. Stimuls turpināt iesākto, mācīties saprast, pilnveidot sevi. Būt brīvai, drošai, smaidīgai, pārliecinātai – tieši tāda kāda esmu.

Kristīne

 

Atsauksmes par „Esmu lieliska” semināru Rīgā
Pasniedzēja – Sarma Šeldere
2009. gada septembris – 2010. gada februāris

 • Ļoti jauks kurss, man patika. Piemērots, elastīgs... tieši tas, ko vajag. Ieguvumi – metodītes, konkrēti uzdevumi, kas palīdz turpināt pa taciņu „Esmu lieliska”.
 • Forši! Man ļoti patika! Pārdomāts saturs. Apzinājos, ko es gribu, kas jāmaina dzīvē. Kādas ir manas vērtības. Tehnikas – šķiršanās no pagātnes, „Virvītes”. Par mērķu formulēšanu.
 • Pārdomāts un secīgs kurss, kas sniedz interesantas idejas, kuras turpmāk noteikti izmantošu sev par labu, lai augtu un pilnveidotos. Ieguvumi – komplimentu teikšana pēc būtības; pateicību teikšana, mērķu formulēšana; 6 likumi lieliskai sievietei.
 • Pārdomāti, detalizēti izveidota noteikta sistēma. Vērtīgākie ieguvumi „Atkārtošana – zināšanu māte”. Vēlme darīt, kustēties, augt. Man svarīgi ir sistēma, disciplīna, ja pie tās pieturos, tad viss notiek. Ieguvums no rakstītā, teiktā – apstiprinājums, apliecinājums – viss kārtībā!
 • Bija interesanti. Ieguvu jaunas idejas. Iesaku kaut reizi apmeklēt šādus kursus sievietēm. Vērtīgākie ieguvumi – zināt, apzināties savas sievišķīgās vēlmes. Feini, ka nodarbību laikā bez slinkošanas, gribējās formulēt mērķus.
 • Nācu uz kursiem draudzenes ietekmē un tāpēc nezināju, ko īsti gaidīt. Domāju, ka būs tāda tukša pļāpāšana, bet es kļūdījos, kursi bija super! Gan saturiskā, gan idejas līmenī bija ļoti pārdomāti! Ieguvumi – apzināties savu esamību, saprast cik daudz es varu izdarīt, ir tikai jāgrib un jārealizē savas domas (mērķi), ieceres. Ir jānotic sev pašai!
 • Atbilst tam, kas rakstīts kursa programmā – I daļa. Aptuveni to arī gaidīju un sagaidīju. Zināmas lietas sakārtotas sistemātiski. Dažas jaunas tehnikas, ko izmantot praksē (paskatīties uz situāciju no malas, Dekarts)
 • Saturs – ļoti labs. Idejas labas. Noder sevis pilnveidošanai, sievišķības apzināšanai. Ieguvums no semināra – sapratu savus vajadzīgos sievišķības kritērijus. Pašapziņas palielināšana. Pozitīvisms.
 • Kurss man patika. Vērtīgākie ieguvumi – kā pareizi nospraust mērķi. Patika, ka vairāk sāku aizdomāties par lietām, kurām agrāk nepievērsu uzmanību. Satiku foršas sievietes.
 • Paldies par šo semināru! Esmu ļoti apmierināta, būtu priecīga, ja būtu šī semināra turpinājums.
 • Paldies par semināru! Jauka pasniedzēja, kolosālas grupas biedrenes, daudz zināmu un jaunu ideju turpmākai dzīvei.
 • Tu, Sarma, pilnveidojies ar mums kopā. Un tāpat kā mēs, sākumā bijām nedrošas, arī tu, no mazliet samulsušas pasniedzējas kļuvi par lielisku draugu, kurš lika mums katrai sevī saskatīt labo, skaisto, uzdrošināties un atvērties, lai kļūtu lieliskas. Skaisti!
  Diāna
   
 • Seminārs ļoti palīdzējis sevi apzināties kā lielisku sievieti; ļoti daudz vērtīgu padomu un ideju; iepazītas jaukas sievietes, kuras palīdzējušas saprast, ka neesi tāda pasaulē viena :) pēc katras nodarbības aizej pozitīvi uzlādēta.
 • Ļoti vērtīgi man šķita tas, ka nejutu barjeru „pasniedzējs – klausītājs”. Mēs visas bijām savējie!
 • Seminārs bija jauks! Paldies! Ieguvu daudz jaunu ideju. Parastās ikdienas lietas tika saceltas spožā, siltā saulītē. Iemācījos mīlēt sevi un likt citiem mīlēt mani. Lai veicas! Lai izdodas!
  Austra
   
 • Man seminārs patika, bija atvērta un draudzīga gaisotne, Liels paldies, Sarma, ka ļoti neuzbāzīgi un labi vadīji semināru, visām ļaujot izteikties. Paldies PPC, par draudzīgo cenu šim semināram!
 • Seminārs bija kolosāls! Paldies :) Ļoti daudz pozitīvu emociju. Visvairāk patika un vislietderīgāk šķita „iejušanās tērpā”, „virvīte”, jo tas bija reāls darbs ar sajūtām, ko pēc vajadzības var pielietot dzīvē. Ļoti labi, ka grupu darbos – dalībnieki mainījās, tādējādi iespējams gūt vairāk viedokļus un dažādība vienmēr nāk par labu.
 • Sākumā nācu ar lielu skepsi, jo diezgan nenopietns likās semināra nosaukums. Tomēr ļoti jauki, ka šis bija tas laiks, kad paurķēties sevī! Tāpat jauki, ka tas kalpoja kā gāzes pedālis jaunam radošajam pilnveidošanās cēlienam.
  Linda
   
 • Dabiski un atraisīti! Lai ar katru kursu viss aiziet aizvien raitāk un pārliecinošāk!

Mūsu klienti