Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Vai mums vajag vairāk laika? Jeb mums ir jābūt disciplinētākiem, izmantojot to laiku, kas mums ir? Kerijs Džonsons

„Pozitīvas domāšanas skola” - Rīgā (Pasniedzēja - Sarmīte Šmite)

Rīgā, 2010. gada 12. martā
Pasniedzēja - Sarmīte Šmite

 

Treniņseminārs „Pozitīvās domāšanas skola” man deva ne tikai priekšstatu par apziņas un zemapziņas iespējām, bet arī iegūtās zināšanas, tehnikas varu pielietot savā dzīvē un pats galvenais, ka tās strādā. Pozitīvās izmaiņas manī pamana arī līdzcilvēki.
Paldies, Personības Pilnveidošanas centram par vienmēr jauko sagaidīšanu, mājīgām telpām, kur gribas atgriezties vēl un vēl.

Liene


Pozitīvās Domāšanas skola man deva zināšanas un praktiskas iemaņas, kā savā dzīvē izmainīt attieksmi pret notiekošo. Kā pozitīvo saskatīt ikdienas rutīnā, tādējādi izmainot arī attiecības ar līdzcilvēkiem.
Iesaku visiem, kas vēlas sakārtot domas, piešķirt tām pozitīvu nokrāsu.

Daiga


Pirmais iespaids par „Pozitīvās domāšanas skolu” radās uzreiz, jo mani sagaidīja mājīgas telpas, kafija ar krējumu, cepumi un vafeles :)
Ļoti pievilcīga pasniedzēja, ar labu humora izjūtu un iejūtību.
Pēc nodarbībām vienmēr ir iekšējais pacēlums, možs gars un labs garastāvoklis.
Pati vairāk sāku pievērst uzmanību tādām lietām, par kurām kādreiz nebiju domājusi. Aizrāva ideja katru dienu pierakstīt labās lietas, kas notikušas.
Pirmajā nodarbībā vajadzēja sevi lauzt, lai komunicētu ar blakus sēdošajiem cilvēkiem, bet tad tas viss pazuda un varēju būt dabiska. Radās doma nospraust mērķus, lai pārkāptu savu komforta zonu, strādātu ar savu egoismu, lai vairāk darītu citu cilvēku labā.

Dana :)


Vieta, kur rast pozitīvismu.
Dažreiz bija sajūta, ka esi atnācis pie psihiatra un vari izstāstīt visu, kas uz sirds. Uzzināju daudz jaunu zināšanu un ja cilvēks strādā ar sevi, tad notiek brīnumjaukas lietas.
Ļoti jauka pasniedzēja – Sarmīte.
Pēc 3. nodarbības es pamanīju izmaiņas manā dzīvē, tas mani priecē.

Divu bērnu māmiņa

 

  • Patīkami, pozitīvas četras piektdienas, jūties kā citā realitātē – pozitīva gaisotne, smaidīgi cilvēki.
  • Kursā var iemācīties, kā uz lietām (jebkurām) skatīties pozitīvi, kā negatīvās lietas pārvērt pozitīvajās. Iemāca strādāt ar sevi! Pielietot dažādas pozitīvās domāšanas tehnikas reālajā dzīvē.
  • Kursā iemāca pateikties līdzcilvēkiem par labo, par to, ka viņi ir un ka tiek novērtēti.
  • Palīdz izvirzīt mērķi un tiekties to sasniegt.

Studente

Mūsu klienti