Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Vai mums vajag vairāk laika? Jeb mums ir jābūt disciplinētākiem, izmantojot to laiku, kas mums ir? Kerijs Džonsons

Atsauksmes par NLP praktiķa kursu – 2009/2010

Rīgā, 2010. gada 22. aprīlī
Pasniedzēji - Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš

Skatīt foto

 

Vēlējos apgūt praktiskas metodes psiholoģijā un ieguvu šādu skatījumu un tehnikas, kuras varēju papildus izmantot gan darbā, gan individuālajās konsultācijās. Jūtu sevī personīgo izaugsmi gan intelektuāli, gan emocionāli, utt. Ieguvu daudz jaukas paziņas, patīkamas emocijas.

NLP kursi ir viegli, brīvi uztverami un rezultatīvi dzīvē. Jebkuram cilvēkam ieteiktu sevi pilnveidot. Šie kursi noteikti noder, lai sakārtotu savu personīgo ES, lai stabilizētu, harmonizētu attiecības ģimenē, kā arī jebkurā profesionālajā jomā tie palīdz veidot karjeru. Īpaši jauniešiem, kuriem dzīves lielais ceļš vēl tikai priekšā, ieteiktu apmeklēt šos kursus, lai dzīves gājumu sāktu pilnvērtīgi un to tā arī turpinātu.

Aira Bille, psiholoģe

 

Kursu sākumā izvirzītais mērķis – spēja nepiespiesti un dabiski komunicēt ar jebkuru cilvēku ir sasniegts un iegūtas sekojošas būtiskas lietas, kuras sākotnēji netika izvirzītas kā mērķi – pašpārliecinātība, pozitīvisms, mīlestība pret sevi, savu dzīvi, drosme.

NLP praktiķu kursi ir noderīgi, jo sakārto cilvēku – palīdz saprast, kas ar viņu notiek, kāpēc, kā tas darbojas un kā var mainīt to, kas pašam ir nepieciešams. Šie kursi ir ieteicami ikvienam cilvēkam, kurš grib veidot savu dzīvi pats, veidot to labāku, krāšņāku, sulīgāku, priecīgāku un laimīgāku.

Gunita Zilgalve, klīnisko pētījumu vadītāja

 

Pirmkārt, man bija mērķis apmeklēt NLP kursus, jo jau kādu laiku interesējos par šo jomu un tāpēc izvēlējos nākt uz Personības pilnveidošanas centru. Tāpat viens no maniem mērķiem bija tehnikas „6 soļu refreimings” izprašana un bija ļoti patīkami pārsteigts par savu spēju sazināties ar zemapziņu. Arī kursu saturā ietilpstošais mērķu modulis attaisnoja uz cerības. Visbeidzot, viens no maniem mērķiem bija uzlabot komunikācijas spējas. Varu teikt, ka izmaiņas ir notikušas, bet to apmēru un kvalitāti grūti noraksturot; es domāju, tam vajadzīgs vēl nedaudz vairāk laika.

Šie kursi būtu noderīgi visiem, bet galu galā būtu jānāk tiem, kam ir vēlme un iespējas strādāt, jo tikai tādā gadījumā tas atmaksājas. Tā kā tas varētu būt vienīgais ierobežojums – gribēšana darīt vēl diezgan daudz papildus tam, kas notiek šajā centrā. Citādi šķiet, ka ikviens var tikai iegūt, apmeklējot NLP praktiķu kursus.

Jānis Leončiks, grāmatvedis

 

Tas, kāpēc atnācu uz NLP... toreiz es to saucu par mērķi, bet es saprotu, ka tā ir nebeidzama izaugsme un darbs pašai ar sevi. Esmu ieguvusi ļoti daudz!

NLP praktiķa kursi ir noderīgi tāpēc, ka NLP - tas ir ideju un tehniku kopums, kas ļauj dzīvot mierīgāk un priecīgāk. Tas ir ceļš uz pašizaugsmi.

Anda

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi īstenojušies par 500% kā to gribēju, sāku saprast kā strādāt ar savu zemapziņu, daudz iemācījos strādāt ar savām emocijām, labāk saprast cilvēkus, bet pats galvenais – atšķirt savus mērķus no svešajiem un sākt tos īstenot.

NLP praktiķu kursi ir noderīgi, ja liekas, ka citi tevi nesaprot, ja liekas, ka tu citus nesaproti, ja nevēlies būt dzīves upuris, ja beidzot gribi būt savas dzīves saimnieks un laimes kalējs, ja gribi savai dzīvei jaunu, labāku uzrāvienu, ja vēlies savās rokās veiksmes atslēgas.

Anda Leiškalne, žurnāliste, redaktore

 

Mērķi – ir pabeigta sertifikācija NLP praktiķa kursam un ne jau diploms ir virzītājspēks, bet gan praktiskie ieguvumi. Cerības ir attaisnojušās un rastas idejas nākamiem mērķiem, kaut zemūdens klupšanas akmeņu vēl padaudz un ne tik ātri tos spēju sašķelt.

Pēc nodarbībām galvenais ieguvums ir spārni, kas dod spēku lidot tālāk.

Es šos kursus ieteiktu jauniešiem. Ja vidusskolnieki spētu formulēt mērķi un saskatīt pozitīvo, ak, cik būtu daudz jaunās paaudzes zēnu un meiteņu ar NLP praktiķu zināšanu radītiem spārniem.

Agra Vainovska, uzņēmēja

 

Neskatoties uz sākotnēji skeptisko nostāju, kursi ir radījuši manī lērumu pozitīvu emociju. Cerība parādījās pašā apmācības procesā un līdz ar cerībām parādījās arī mērķi. Ne visi mērķi ir realizējušies, bet kursi man ir iemācījuši šos mērķus pareizi noformulēt un realizēt. NLP praktiķu kursus es ieteiktu visiem! Tomēr, manuprāt, īpaši noderīgi tie būtu cilvēkiem, kuri strādā vadošos amatos. Kursi palīdz cīnīties ne tikai ar stresa radītajām problēmām, apkārtējo negāciju utt., bet arī iekšēji sakārtoties pašam cilvēkam.

Andris Zilgalvis, inženieris

 

Ir īstenojušies kursu sākumā izvirzītie mērķi. Cerības ir attaisnotas un ar uzviju. Mans mērķis bija saprast sevi, saprast citus, viegli komunicēt un tikt vaļā no nepareizi formulētiem uzdevumiem, rast mieru sevī.

Kursi ir noderīgi tiem, kas strādā ar cilvēkiem un jebkuram cilvēkam, kam ir svarīga pašizaugsme. Cilvēkiem, kas vēlas dzīvot labsirdīgi un radīt patīkamu vidi sev un sev mīļiem un svarīgiem cilvēkiem.

Iveta Timermane, nekustamo īpašumu apsaimniekošana

 

Galvenie ieguvumi – ir parādījusies emociju kontrole, izmantojot NLP tehnikas, izvairījos no krasiem emociju kāpumiem un kritumiem.

NLP praktiķu kursi ļoti labi palīdz saprast to, kā tu pats darbojies, ar kādām domām un emocijām  vadi savu dzīvi un to, ka principā jebkurš, pieliekot zināmas pūles, spēj mainīties tajā virzienā, ko ir izvēlējies.

Dāvis Neibergs, komersants

 

Vairāki, lielākie kursu sākumā izvirzītie mērķi ir procesā, T2 ir pārbaudīts, - vēl jāstrādā. :) Bet galvenais, ka viss iet uz priekšu un uz labu.

Cerības - es gaidīju auto - sagaidīju kabrioletu. :) Rezultāts labāks kā cerēju. Sava redzesloka paplašināšana – tas ir galvenais ieguvums.

Lai saprastu vai cilvēkam ir nepieciešami NLP kursi, pajautā sev: „Vai tu vēlies gūt panākumus? „Ja jā, esi pats sev resurss un NLP tev palīdzēs.

Iveta Bērziņa - Kalniņa

 

Kursu sākumā mērķu nebija, ieguvumi ir. Atziņa, ka NLP tehnikas strādā, izpratne kā tās darbojas, iemaņas to praktiskā izmantošanā.

NLP praktiķu kursi ir noderīgi visiem, kam ikdienā jāstrādā ar cilvēkiem. Ļauj būtiski uzlabot attiecības.

Rihards, mārketinga speciālists

 

Galvenie ieguvumi –  darbs ar mērķiem, ar emocijām un resursu iegūšana pozitīvai dzīves uztveršanai. Šo arī es vēlējos dziļāk izprast, uzzināt. Cerības ir attaisnojušās, ieguvu lielāku pieredzi un informāciju, nekā biju cerējusi.

NLP kursi ir noderīgi visiem cilvēkiem, neskatoties uz sabiedrisko stāvokli, naudas summu kabatā un dzīves pieredzi. Manuprāt, šajos kursos var iegūt ļoti vērtīgu informāciju un instrumentus, kurus var izmantot gan ģimenē, gan darbā, gan atpūtā, gan arī esot kādā attīstības procesā. Dzīve paliek vieglāka, priecīgāka un pozitīvām situācijām bagāta, arī cilvēki, kuri ir apkārt ir labestīgi un draudzīgi, visi pārējie paši attālinās.

Inna Rogova, tulks

 

Esmu ieguvusi daudz citu vērtīgu zināšanu, tās nesušas augļus – es vieglāk komunicēju un mazāk strīdos. Kursu sākumā izvirzītais mērķis pilnībā vēl nav realizējies, taču es sevi audzinu, strādāju ar sevi. Manuprāt, šie kursi būtu noderīgi skolu absolventiem, kā arī cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar klientiem. Katrs kursu apmeklētājs var iegūt sev ko noderīgu un izmantot gan ģimenē, gan darbā. Katrā ziņā man tagad ir mērķi.

Diāna, juriste

 

Īstenojušies praktiski visi „Es” kontekstā nospraustie mērķi, kā arī mērķi kontekstā „Ģimene”. Cerības attaisnojušās ar uzviju. Galvenie ieguvumi no izvirzītajiem mērķiem jau ir tie, ka esmu iemācījusies noformulēt mērķus (izsverot to vērtību); iekārtojusi mērķu kladi, kas regulāri tiek darbināta! Fantastisks ieguvums - prasme izvērtēt situāciju no trim pozīcijām. Protams, arī pozitīvā domāšana, pozitīvā domāšana, pozitīvā domāšana.

  • Manuprāt, NLP praktiķu kursi ļauj uz sevi paskatīties no malas, kas ļauj objektīvi risināt lietas.
  • Tā ir iespēja vēlāk dzīvē pielietot jaudīgas tehnikas.
  • Palielina personīgo „karti”, ļaujot apzināties, ka tāda pati vai līdzīga karte var būt ikvienam.
  • NLP kursos apgūtais ļauj brīvāk pārvarēt komforta zonas un vispirms jau apzināties, ka tādas vispār eksistē.
  • Kursi ieteicami cilvēkiem, kuri ir mērķu meklējumos, cilvēkiem, kuri ir atvērti jaunai dzīvei un jaunām (krasām varbūt) pārmaiņām sevī.
  • NLP kursi ļauj saskatīt, apzināt citus nepieciešamus kursus un nodarbes.

Arta Rozena

 

Kursu sākumā izvirzītie mērķi noteikti ir īstenojušies! Bailes no uzstāšanās un runāt ar cilvēkiem ir pārvērsti intrigā par to, kas jauns nu būs. Manas cerības ar attaisnojušās pilnībā, esmu spēris soli tuvāk sev, kā personībai.

NLP praktiķa kursus es ieteiktu cilvēkiem, kuriem daudzas situācijas izraisa stresu vai uztraukumu. Lai viņi ieklausītos sevī un atklātu savus dziļākos apslēptos plusus un spējas.

Kārlis Otto, skolēns

 

Es nācu ar domu apgūt NLP un tā arī ir izdarīts un vēl tik daudz citi labumi radušies. Es ieguvu tās zināšanas, kuras es vēlējos. Ir nopietni uzlabojusies mana komunikāciju prasme. Emociju kontrole ir daudz labāka kā agrāk. Es pati tagad, kad ir apgūtas 3 uztveres pozīcijas, varu tās apzināti pielietot. Ļoti palīdz spēja disociēties un prasme iejusties otrā cilvēkā un skats no malas, kalibrēšana un refreimings (autorefreimings).

Šie kursi ir noderīgi katram cilvēkam, kas vēlas paplašināt savu redzesloku, izzināt sevi un savas iespējas. Tiem, kam ir svarīga savas dzīves veidošana ne tikai peldēšana pa straumi. Ja gribi būt savas dzīves noteicējs, ej uz NLP :)

Protams, šīs prasmes var noderēt arī daudziem uzņēmumiem, kur darbs ir ar klientu apkalpošanu saistīts.

Arta Līdumniece, farmaceita asistente

 

Manuprāt, kursu sākumā izvirzītie mērķi ir ļoti tuvu to sasniegšanai. Jāatzīst, ka pa ceļam ir nākusi klāt necerēti ieguvumi. Galvenais ieguvums – radās izpratne par manām spējām un daudzajām iespējām. NLP kursi, manuprāt, ļoti labi strukturē domāšanu un pakāpeniski padara par savas dzīves saimnieku. Man šķiet, ka šie kursi varētu būt noderīgi ikvienam. Katrā ziņā šeit var smelties ļoti daudz idejas un pavadīt laiku pozitīvā gaisotnē.

Linda Broka-Freimane, Personāla nodaļas vadītāja

 

Ieguvusi esmu vairāk nekā plānoju. Ir mainījies mans raksturs, protams, uz pozitīvo pusi! Veiksmīgāk analizēju, plānoju, vairs nekritizēju cilvēkus un nevēlos to darīt joprojām!

NLP praktiķu kursi ir 100% attīstība, noderīgi jebkuram, kurš nav iepazinis NLP domāšanas gaitu. Īpaši noderīgi būtu klusiem, uz sevi vērstiem cilvēkiem, kautrīgiem, depresīviem.

Signe Karlsone, kosmētiķe

 

Prieks un pārsteigums par to, cik labi uz mani strādā NLP tehnikas, jo ir taustāmi vai labi saskatāmi rezultāti lielākai daļai tehniku! Es biju gaidījusi, ka zināšanas par NLP integrēsies vienotā veselumā, bet tas man vēl priekšā. :)

NLP ļauj iepazīt sevi, iemācīties, pieņemt un saprast cilvēkus, kuru viedoklis ir atšķirīgs, padara dzīvi daudz vieglāku un krāsaināku un galvenais ļauj noticēt saviem spēkiem un darīt visādas patiesi pārsteidzošas un brīnumainas lietas. NLP ir paplašinājis pasaules redzējumu un ļāvis vienmēr būt sev pašai, harmonijā, mierā un vadīt savas domas un emocijas, kad tas ir vajadzīgs!

Liene A. Āboliņa, piedzīvojumu atradēja :)

 

Kursu sākumā izvirzītais galvenais mērķis vēl īstenosies tikai pēc 6 mēnešiem. Es esmu šajos kursos  daudz ko citu ieguvusi, iemācījusies. Manī ir audzis pašnovērtējums, pārliecība, ka es to varu un uz dzīvi esmu sākusi skatīties daudz optimistiskāk un pozitīvāk.

Ir cilvēku grupa, kuriem noderētu NLP praktiķu kursa 1.daļa – „Komunikācijas meistarība”. Daudzi domā, ka ir pozitīvi domājoši, pozitīvi skatās uz dzīvi, bet pēc būtības, nemaz tā nav. Šie kursi ir tiešām noderīgi tiem, kuriem ir svarīga un būtiska laba savstarpējā komunikācija, sapratne.

Inga Zalužinska, galvenā grāmatvede

 

Esmu kļuvis vairāk uzņēmīgs, pārliecinātāks, sāku labāk saprast cilvēkus, iemācījos risināt „problēmas”. Cerības ir attaisnojušās un daļa no mērķiem ir sasniegti, izvirzīti jauni un virzos tiem pretim.

Zināšanas kopumā ir noderīga lieta, bet NLP zināšanas ir 5 reizes svarīgākas un noderīgākas dzīvē, tā kā ir reāli pielietojamas ikdienas darbos.

No 10.klases NLP jau droši var iekļaut mācību gadā kā atsevišķu mācību stundu. Augstskolās tas var būt kā kurss.

Iļja Rogovs, nodaļas vadītājs

 

Mūsu klienti