Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ja nav vēja, ķeries pie airiem. Latīņu sakāmvārds

„Mērķu meistarklase” - treniņseminārs 2010. gada 8. martā

Rīgā, 2010. gada 8. martā
Pasniedzēja Indra Melbārde

Skatīt foto

Šie kursi man ļāva daudz ko vairāk uzzināt par sevi, iemācīja izvirzīt mērķus pareizi saprotamus pašam.
Šie kursi pamatīgi iedrošināja rīkoties!
Mūsu grupā mācījās ļoti patīkami cilvēki. Ļoti paveicās ar pasniedzēju, tas man ir svarīgi nākamajām mācībām attiecībā uz izglītošanos.
Esmu ļoti apmierināts!

Dzintars Mackevičs,
uzņēmējs


„Mērķu meistarklases” nodarbību laikā es apzinājos savus mērķus, nodefinēju tos un iemācījos atrast resursus šo mērķu realizēšanai. Šīs nodarbības man tiešām bija ļoti, ļoti vērtīgas. Mācoties kursos uzzināju daudz jaunas informācijas, gan par sevi, gan par citiem. Ļoti noderīgi bija vizualizēt savus mērķus un iejusties gala rezultātā. Mērķu un vērtību ansamblis palīdzēja izanalizēt savu reālo dzīvi un reālos mērķus.
Paldies, ka sniedzāt informāciju un iemācījāt ievērot ekoloģiju.
Paldies, Indrai! Viņa ir fantastiska, enerģiska un pozitīva lādiņa pilna sieviete un pasniedzēja! :)
Pirmais mērķis jau realizējas, rezultāti labi, par to ir ļoti liels prieks! :) Ceru, ka pārējie mērķi arī realizēsies tuvākajā laikā!
Paldies centram par šo brīnišķīgo iespēju!

Inna,
tulks


Pēc mācībām „Mērķu meistarklasē”, atskatoties uz mācību procesu, varu teikt, ka piepildījies ir daudz vairāk, nekā biju iecerējis. Jebkuram cilvēkam ir lielāki vai mazāki mērķi, un šeit tiek parādītas iespējas kā tos vadīt, mainīt, ietekmēt, nostiprināt, pārbaudīt to lietderīgumu.
Šis kurss noteikti man ir palīdzējis spēcīgāk apzināties un nostiprināt savus mērķus. Tagad atliek iegūtās zināšanas pielietot dzīvē, sasniegt izvirzītos mērķus, tādējādi nostiprinot savu iekšējo pārliecību.

Ivo Ozoliņš,
uzņēmējs

    
Kursi ”Mērķu meistarklase” dod iespēju saprast un analizēt sev svarīgas lietas. Kursu laikā arvien vairāk iemācījos domāt konkrētāk, t.i. izvirzīt konkrētus mērķus. Tas deva citu skatījumu uz dzīvi, lietām, cilvēkiem. Kursos valda pozitīva gaisotne un arī pati iemācījos uz lietām skatīties pozitīvi. Beidzoties kursiem, sapratu, ka esmu cēlusi savu pašapziņu, jo skaidri varu nodefinēt savus mērķus, zinu, ko vēlos.
Pēc „Mērķu meistarklases” manī valda pozitīvas emocijas. Pasniedzēja Indra ir ļoti pozitīva, savā sfērā ļoti zinoša, ir ko pamācīties.

Inga

   
Šie kursi man ir milzīgs ieguvums, jo šāda tipa mācības esmu pirmo reizi. Sākumā nebiju pārliecināta, vai tikšu galā ar šaubām, nedrošību.
Kursos iemācījos labāk saprast to, ko vēlos un kas man ir ļoti svarīgi, risināt savus iekšējos konfliktus, beigt baidīties, bet darīt tieši pretējo – uzdrīkstēties, sākt rīkoties.
Iemācījos konkrēti un pareizi izvirzīt sev svarīgākos mērķus, pareizi sadalīt tos uz laika līnijas.
Ļoti priecājos, ka bija iespēja iepazīties ar tik brīnišķīgu un fantastisku treneri kā Indra, kura vienkārši neatļauj šaubām ielauzties mērķu izstrādāšanas procesā.
Liels paldies!
Liels paldies, par iemācīšanu uzdrīkstēties un gribēt!

Solveiga,
veikala vadītāja


Mērķu seminārs palīdzēja apzināt konkrētus mērķus un nākotnes plānus. Uzzināju kā mērķus formulēt, vai izvirzītie mērķi ir manu pūļu vērti, kā mērķi veicina citu mērķu realizēšanos. Kādi ir resursu veidi mērķu sasniegšanai un kādus vēl resursus vajag. Patīkamu domubiedru grupa, kas veicina izprast un izanalizēt savus mērķus. Mūsu grupā cilvēki patiesi un no sirds dalījās ar savu pieredzi un palīdzēja rast risinājumus. Pozitīvi un patīkami cilvēki.
Pasniedzēja Indra saprotoši un ar humoru palīdz izprast lietas, kas ir nesaprotamas, brīvā un vieglā atmosfērā viegli sniedz informāciju.

Iveta,
nekustamā īpašuma pārvaldniece


Par „Mērķu meistarklasi”:   

  • Saturīgs kurss.
  • Strukturēta informācijas pasniegšanas sistēma.
  • Patīkami grupas biedri.
  • Zināšanas, kuras reāli var un vajag pielietot ikdienas dzīvē.
  • ….

Priekš sevis saņēmu atbildes uz manis interesējošiem jautājumiem. Ir par ko padomāt un ar ko strādāt!
Tik uz priekšu!!!
Paldies par zināšanām.

Iļja,
biznesmenis


„Mērķu meistarklase” ir kursi cilvēkiem, kuri sevi mīl. Vai arī cilvēkiem, kuri vēlas iemācīties sevi mīlēt. Cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot pilnvērtīgu, laimīgu un daudzsološu dzīvi.
Ar pasniedzējas optimismu, iedrošināšanu un zināšanu palīdzību dzīves kvalitātes sasniegšana ir iespējama ikvienam.
Kursos reāli plānojām savu dzīvi, papildinājām  teorētiskās zināšanas par mērķiem.
Paldies!!! :)

Aira,
psiholoģe

Mūsu klienti