Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Mēs mainām pasauli nevis ar to, ko sakām vai darām, bet gan ar to, kas esam.

NLP praktiķu kursu dalībnieku atsauksmes

Kā īstenojušies kursu sākumā izvirzītie mērķi? Vai cerības attaisnojušās?
Galvenie ieguvumi.
 

Jā, lielā mērā ir īstenojušies. Brīvāk jūtos ne tik pazīstamā sabiedrībā, pie tam ar ļoti dažāda vecuma cilvēkiem, labāk spēju izprast apkārt notiekošos procesus un, manuprāt, spēju uz tiem adekvātāk reaģēt.
Vairāk redzu, vairāk pamanu nianses, labāk izprotu apkārtējos, spēju paskatīties uz lietām arī no II vai III pozīcijas, ir lielāka motivācija realizēt lietas, kas jau labu laiku ir prātā. Daudz jaunu ideju, ieguvu lielāku pārliecību.
Bet tā nozīmīgākā atziņa – NLP darbojas!

Ingus Zvirgzdiņš,
finanšu daļas vadītājs tirdzniecības uzņēmumā


Mērķis, ar kuru nācu uz kursiem – saprast, ko es gribu šai brīdī, mācīties izmantot to, kas man jau ir un kā gūt pārliecību par saviem spēkiem. Mērķis kopumā ir īstenojies. Pat vēl vairāk – priekš manis šai brīdī mācības ir tikai sākušās, jo pilnveidošanās iespējas ir neierobežotas.
Galvenie ieguvumi:
Pārliecība un apstiprinājums, ka zemapziņai ir liels spēks un ka tā ir man labvēlīgi noskaņota un vienmēr ir man līdzās un piedāvā neskaitāmus man labvēlīgus variantus. Vajag tikai spēt tos saskatīt. Iemācījos, kā ar vienkāršiem paņēmieniem var mainīt savus uzskatus, savu attieksmi, risināt savus iekšējos konfliktus.
Apstiprinājumu tam, ka, ja kaut kas nesanāk ir jāmēģina darīt savādāk.
Man apkārtējo cilvēku (darba biedru, kolēģu un ļoti tuvo cilvēku) izteiktais viedoklis, ka esmu kļuvusi daudz mierīgāka, gaišāka un atvērtāka.

Liāna Teilāne,
jurists, dažāda rakstura juridiska un ES fondu apguves un ieviešanas jautājumos,
papildus – tūrisma grupu vadītājs hobija līmenī


95% izvirzītie mērķi kursa sākumā ir īstenojušies. Cerības ir attaisnojušās, jo papildus izvirzītajiem mērķiem, radušies daudz jauni, skaisti mērķi un ļoti daudzi jau īstenojušies.
Galvenie ieguvumi:

 • Mani mērķi no vispārīgiem kļuvuši par ļoti konkrētiem.
 • Ļoti daudz pozitīvu emociju.
 • Iepazinusies ar daudziem līdzīgi domājošiem, paplašinājies paziņu loks.
 • Esmu kļuvusi emocionāli mierīgāka, pārliecinātāka, atvērtāka.

Līga Burve,
personāla speciāliste


Uzsākot mācības šajos kursos, es vēlējos uzlabot savas attiecības ar citiem cilvēkiem savā tuvākajā un darba vidē. Būtībā sapratu jau tad, ka daudz kas ir manī, kas šīs attiecības bija ievedis tur, kur man nepatika būt.
Šajos kursos sapratu, ka ir jāiepazīst sevi nevis kritizējot, bet novērtējot, kāpēc tas tā ir un palīdzot sev mainīties. Jāļauj otram cilvēkam būt pašam un jāveido savstarpējās attiecības, lai abas puses būtu ieguvēji.
Galvenie ieguvumi:

 • Es ieguvu informāciju par iemesliem un ceļiem, kā var dzīvē kaut ko mainīt (tehnikas).
 • Es ieguvu arī informāciju par NLP un citiem pozitīvās domāšanas ceļiem – autoriem, filmām, pieredzi.
 • Esot šajā grupā, man bija iespēja iepazīties ar dažādiem cilvēkiem, dažādu profesiju cilvēkiem. Arī tas paplašināja manu pasauli, rosināja „parevidēt” savus uzskatus.
 • Katru mēnesi bija iespēja būt starp pozitīvi noskaņotiem un radošiem cilvēkiem, lai atgriežoties mājās, atcerētos strādāt ar sevi un savas dzīves pilnveidošanu.

Ilze Plezere,
Skolotāja, latv.val., lit. un krievu val.


Uzlabojās komunikācijas spējas – nav vairs bail uzstāties auditorijas priekšā.
Sākumā izvirzītais mērķis ir pilnībā īstenojies – labāka komunikācija, lielāka izpratne par sevi un apkārtējiem – ģimenē, darba kolektīvā.
Cerības ir attaisnojušās!
Galvenie ieguvumi:

 • Uzlabota komunikācija.
 • Izpratne par apkārtējiem (VAK, u.c.)
 • Noņemta atkarība no cilvēka, vairs nevar ar mani manipulēt, jo izprotu patiesos nolūkus.
 • Sapratne par laika uztveres tipiem.
 • Spēja izvirzīt mērķus un atrast resursus to sasniegšanai!

Uldis Griķītis,
Komunālās saimniecības vadītājs, inženieris-mehāniķis

 

Šī kursa laikā ir īstenojies mans mērķis iemācīties tehnikas un paņēmienus sevis iepazīšanai.
Es vēlējos iemācīties kontrolēt un pārvaldīt savas emocijas un tas man lielā mērā jau izdodas.
Es esmu tā pa īstam sapratusi un pieņēmusi, ka es esmu noteicēja pār savām domām. Man ir ļoti uzlabojušās attiecības ar meitu, kas ir pusaudža vecumā.
Es esmu iemācījusies būt iecietīgāka pret tuviem cilvēkiem. Tagad man ir vieglāk pieņemt atšķirīgo cilvēkos.
Esmu sastapusi līdzīgi domājošos. Kursi man pamudināja vēl vairāk interesēties par sevi, par citiem cilvēkiem.
Atklājums un pārsteigums bija darbs ar daļiņām.

Ligita Bērziņa,
biroja vadītāja, tulks


Mērķis ir īstenojies, taču tas ir kā horizonts – reizē paplašinājies. No šī mērķa ir atvasinājušies jau citi, kurus arī gribētos sasniegt. Cerības ir pilnīgi attaisnojušās. Vairāk piedomāju pie pirmā iespaida radīšanas. Mērķtiecīgi izmantoju komplimentu nozīmi, jo katram ir kaut kas par ko to izteikt. Laika racionāla plānošana.
Esmu ieguvusi jaunu paziņu loku, pārliecinājusies, cik daudz ir cilvēku (jaunu), kuri grib savu dzīvi gudri kārtot. Esmu iemācījusies paskatīties uz notikumiem – mierīgāk (pateicoties pozitīvajiem enkuriem). Mazāk vēlos pārveidot citus, mēģinu pielāgoties, lai pēc tam vadītu sev tīkamajā virzienā. Gatavojot runas (pasākumus) piedomāju pie loģiskajiem līmeņiem. Vadot stundas, ņemu vērā, cik dažādi bērni spēj uztvert vielu. Bieži ņemu vērā, ka apziņa un ķermenis ir vienoti – palīdz iegaumēšanā.
Esmu, pielietojot V.Disneja tehniku un Dekarta koordinātas, kolektīvu izvadījusi uz akreditācijas augstākā līmeņa.

Irīda Jansone,
matemātikas skolotāja, skolas direktore


- Kad es sastapos ar NLP centru, es biju sevis un savas misijas meklējumos. Biju jau sapratis  agrāk, ka tas ir mans ceļš. Bet kā skolnieks biju izlūkos, kā ir spēlēt dzīvi vēl nezinot notikumus.
- Es esmu nonācis tieši tādā laika līnijā, kādu biju modelējis pirms kursiem.
Galvenie ieguvumi:
- Apzinājies savu būtību un misiju. Sabiedrību, kam vēlos piederēt!
- Iespēju strādāt darbu par kādu biju sapņojis!
- Maksimālu iespēju realizēt savus mērķus.
- Cilvēkus, ko iepazinu kursos.
- Instrukciju, kā būt laimīgam un padarīt šo pasauli laimīgu.
- Jaunu līmeni (augstāku) savam talantam – iespēju pārdošanai!
- Tiltu pie viena no pasaulē dižākajiem līderiem – Entonija Robinsa.

Gunārs Šauriņš,
Tirdzniecības un mārketinga direktors, finanšu konsultants, maza tūrisma biznesa īpašnieks, pārdevējs (pēc būtības)


Visi mazie un vidējie mērķi pārsteidzošā kārtā ir jau realizējušies. Man kursi ļoti patika un saņēmu tieši to, ko gaidīju un vēl vairāk.
Esmu iemācījusies viegli iejusties otra cilvēka ādā, saprast viņa pozitīvos nolūkus, tādēļ kļuvis vieglāk citus pieņemt, saprast un piedot. Esmu atklājusi, ka man pašai ļoti patīk strādāt tehnikas uz citiem cilvēkiem arī ārpus kursiem.

Sandra Grīnberga,
sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, čelliste, mūzikas skolotāja


Mans izvirzītais mērķis (viens no) bija pārliecinoši uzstāties auditorijas priekšā. Ar vairākām tehnikām esmu to strādājusi, tagad ir vieglāk runāt, izteikties auditorijas priekšā (nelielas).
Viens no ieguvumiem ir tas, ka es kontrolēju savas atbildes reakcijas. Man ļoti aizķērās Jūsu teiktais, ka to, kā reaģēt, mēs izvēlamies paši. Nu tad tā es arī daru! Daudz brīvāk un vienkāršāk pārvaldu savas emocijas, nepieciešamības gadījumā „Pilnības aplis”. Esmu kļuvusi mierīgāka, nosvērtāka, stiprāka. Kļuvis vieglāk komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, arī svešiem. Ieguvums noteikti ir mērķu apzināšana, izvirzīšana gan īsākam, gan lielākam laika periodam. Tāda dzīves sastrukturēšana. Noteikti – komunikācija ar līdzīgi domājošiem, pozitīviem cilvēkiem šeit kursos.

Gunita Skuja,
Valsts robežsardze, personāla vadība


Gadu atpakaļ man bija mērķis mainīt savu dzīvi. Saprast konkrēti ko es vēlos. Pilnveidot sevi saskarsmē ar cilvēkiem. Visi šie trīs punkti ir pilnībā attaisnojušies. Un vēl daudz vairāk.
Lielākais NLP kursu ieguvums ir tas, ka es veselu gadu sistemātiski esmu strādājusi ar sevi profesionālu pasniedzēju vadībā.
Es redzu un jūtu kā ir mainījusies mana pasaules uztvere. Es daudz labāk izprotu savus līdzcilvēkus. Esmu kļuvusi drošāka un mierīgāka. Vairāk meklēju pozitīvo, vairāk to saskatu, rezultātā arī apkārtējie cilvēki kļūst jaukāki un smaidīgāki. Tā tas viss tiešām notiek! Šī gada laikā mana dzīve ir ieguvusi paātrinājumu. Daudzas lietas, kuras agrāk neizdevās, sākušas virzīties un risināties.

Ārija Artmane,
medicīnas māsa, strādā par operatoru bankā „SEB”

Mūsu klienti