Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Katrs, kurš pārtrauc mācīties, kļūst par veci, pie tam nav svarīgi, cik viņam gadu - divdesmit vai astoņdesmit. Henrijs Fords

Treniņseminārs „Mana dzīve - manas izvēles” - Jēkabpilī

Jēkabpilī, 2008. gada 20. septembrī.

 

Ikviens kaut ko savā dzīvē vēlas sasniegt vai iegūt, bet neapjauš, kā to izdarīt. Ko darīt, lai nonāktu pie mērķa. Ir cilvēki, kas nemaz īsti nezina, ko vēlas.
Kursi ir iespēja padomāt par vērtībām un dzīves mērķiem. Tā ir iespēja, kā praktiski izvirzīt un formulēt savus mērķus. Analizēt iespējas tos realizēt.

Dace


Šis seminārs man bija ļoti noderīgs. Lika aizdomāties, kas ir mērķis. Kā pareizi izvirzīt un formulēt savus mērķus.
Atklājums – cik vienkāršas ir vienas lietas, un cik sarežģītas citas.
Paldies par šo semināru!

Ņina


Atsaucu atmiņā mērķu piepildīšanu. Uzstādīju jaunus mērķus, pie tiem arī sākšu piestrādāt.

Anda

 

Super kursi. Man tas bija vajadzīgs. Gribu dikti labi, viegli ar degsmi nodzīvot savu dzīvīti, tāpēc mērķi dzīvē noderēs. Sākšu ar 2 – 3 mērķiem, kuri tik tiešām sakristu ar manām vērtībām.

Vineta

 

Šie kursi priekš manis bija vērtīgi. Iemācījos noformulēt savus mērķus un salikt tos pa „plauktiņiem ”. Tāpēc, ka mani mērķi sakrīt ar manām vērtībām. Kursus ieteiktu apmeklēt ikvienam, kas grib dzīvē kaut ko sasniegt, bet nezina kā to darīt.

Marika

 

Šī semināra laikā es guvu apstiprinājumu jau tam, ar ko es saskaros ikdienā – kāpēc lietas notiek tā, kā viņas notiek. Cik lielā mērā mūsu domas (pozitīvās) ietekmē to, kas ar mums ikdienā notiek.
Iemācījos paskatīties uz sevi no citas puses, analizēt savas vērtības un mērķus. Guvu daudz pozitīvu emociju!

Lāsma

Mūsu klienti