Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Tev nemaksā, lai tu smagi strādātu. Patiesība, tev nemaz nemaksā par pūlēm. Tev maksā par rezultātiem. Tas nav par to, ko tu dari; tas ir par to ko tu paveic. Lerijs Vingets

„Pozitīvas domāšanas skola” - Rīgā (Pasniedzēja - Vineta Vanaga)

Rīgā, 2010. gada 18. oktobrī
Pasniedzēja – Vineta Vanaga


Iemācījos pozitīvi domāt, vērtēt dažādas dzīves situācijas. Apguvu veiksminieka stratēģiju. Iepazinos ar kolosāliem kursa biedriem.
Kursi ir noderīgi, lai saprastu, ka dzīvē melna krāsa nepastāv, tā ir tikai krāsu zīmuļos un krāsu trauciņos. Kursus ieteicu apmeklēt saviem dēliem un viņu otrajām pusītēm.
Tā turpināt. Liels Paldies!!!

Daina Zolberga,
namīpašuma apsaimniekošana


Esmu ieguvis instrumentus, lai varētu savādāk paskatīties uz pasauli un cilvēkiem, apkārtējiem notikumiem un mierīgāk reaģēt uz negācijām un pavērst pozitīvāk.
Kursi ļoti labi un noderīgi visiem, kas grib mainīt domāšanu un sākt ceļu uz sevis sakārtošanu.

Egons Krinkelis,
pašnodarbinātais


Sāku reāli pielietot dzīvē pozitīvo domāšanu – pirms tam bija daudz ko lasījusi, bet šitā reāli vēl nebiju pielietojusi. Un izrādās – tas strādā! Vajag tik sākt darīt!!!
Šie kursi ir noderīgi, jo cilvēks saprot cik liela nozīme ir pozitīvai domai un, ka reāli pielietojot to, viņš uzlabo dzīves kvalitāti gan materiāli, gan savstarpējās attiecībās. Ieteiktu pilnīgi visiem!

Ieva K.,
multimāksliniece


Mani vērtīgākie ieguvumi šajos kursos ir daudz lietišķas dzīves gudrībiņas. Sen aizmirstas patiesības un atkal kaut kas jauns.
Šīs nodarbības sakārto Tavu dzīvi, bet pašam pie tā Tev jāpiestrādā. Tas ir jauki un nav nemaz tik grūti. Lai apmeklē visi pozitīvi domājošie un kas grib par tādiem kļūt.
Smaids no manas sejas pazūd aizvien retāk. Dzīve ir skaista, vajag to tikai redzēt. Jūs to mākat mums pasniegt kā dāvanu. Lai Jums nepietrūkst skaists „iesaiņojamais materiāls” šīm dāvanām.

Iveta Lece,
vadītāja


Es esmu atguvis atpakaļ sevi! Guvis sevī mieru, pārliecību un drosmi virzīties tālāk. Turpināt tālākās mācības.
Es jau šos kursus esmu ieteicis saviem draugiem.
Tas darbs, ko veicat ir ļoti svētīgs!

Oļegs Gončarovs,
dārznieks


Vērtīgākie ieguvumi šajos kursos ir:

  • Pozitīvas domas formulēšana,
  • Veiksminieka formula,
  • Kā cīnīties ar kritiku,
  • Refreimings.

Šos kursus ieteiktu apmeklēt visiem, kas vēlas mainīt sevi un savu attieksmi pret dzīvi. Visiem, kas ir par labām pārmaiņām.
Paldies pasniedzējai Vinetai, kas man palīdzēja skatīties uz lietām pozitīvi un tādā veidā es jūtu pārmaiņas sevī un līdz ar to apkārt.
Veiksmīgi!

Linda T.,
finansiste


 

Mūsu klienti