Personības pilnveidošanas centrs
 • +37167292808
 • +37128336927

Cilvēks, kurš nekad nav pieļāvis nevienu kļūdu, nekad nav mēģinājis ko jaunu. Alberts Einšteins

NLP praktiķu kursu dalībnieku atsauksmes

Rīga 2007. gada 10. jūnijā
 

Uz kursiem atnācu ar vēlmi, rast par sevi pārliecību kā radīšu drošību saviem mērķiem, domām, stabilitāti sevī. Uz doto mirkli esmu pilnīgi pārliecinājusies, ka manas ieceres īstenojušās.

Esmu ieguvusi daudz draugu, konkrēti pozitīvi domājošu, ar vēlmi mainīties, pilnveidoties, uzticēties, atvērties, virzīties ar konkrētiem mērķiem, plāniem pa dzīves pilnības ceļu. Tas ir iegūts aptuveni 210 stundu laikā kopīgi komunicējot, mācoties.

Lielu paldies (milzīga, sulīga ābola lielumā, kas nav rokās saņemams) saku pasniedzējai Indrai, kas prata mani atvērt, dot impulsu sajūtai, ka esmu vērtība. Paldies visiem grupas biedriem, kas pieņēma mani kā pašpārliecinātu, radošu, labsirdīgu un zinošu Sievieti!

Zinta

 

Cerības ir attaisnojušās ar uzviju. Man pašam pagaidām vēl ir grūti pilnībā aptvert notikušās izmaiņas, bet no apkārtējiem tiek iegūts pozitīvs izmaiņu novērtējums.

 • Izmainījusies attieksme pret notikumiem, procesiem, lietām, cilvēkiem, sevi.
 • Iegūtas jaunas prasmes, zināšanas, resursi.
 • Iegūta un nostiprinās pašapziņa un pašvērtējums.
 • Esmu iemācījies kontrolēt un motivēt sevi strādāt ar mērķiem.
 • Ir neaprakstāmi paplašinājies redzeslauks un ir atklātas dažādas ar NLP saistītas tēmas un avoti (Siņeļņikovs, Kijosaki, Bogliovs u.c.). esmu guvis ieskatu par cilvēka smadzeņu darbības procesiem un bezgalīgajām iespējām. Vēlos šo tēmu pētīt dziļāk, lai dzīvē sasniegtu vairāk par vidusmēra cilvēkiem.

Jānis

 

Kursus sāku ar domu pilnveidot savu komunikāciju ar citiem cilvēkiem un arī līdzēt dēlam efektīvāk komunicēt. Es turpināju mācības, jo visi resursi vajadzīgie atradās, lai to veiktu. Mana komunikācija ir kļuvusi daudz brīvāka un pozitīvu domu pilna. Pagājušajā vasarā nospraustie mērķi ir piepildījušies. Sevis pilnveidošana saskaņā ar savām vērtībām notiek un joprojām attīstās. Es nācu ar vēlmi iegūt praktisko pielietojumu un to arī ieguvu.

Mani galvenie ieguvumi - prasme pielietot tehnikas, jauni cilvēki, domubiedri ar kuriem komunikācija turpinās arī ārpus kursiem. Esmu kļuvusi mierīgāka, pārliecinātāka, pašapzinīgāka un NLP pamatpieņēmumus pielietoju dzīvē. Man patīk, ka apkārtējie novērtē pozitīvi manas izmaiņas un arī paši mainās!

Saskaņa ar bērniem ir iegūta, uzlabotas attiecības ar cilvēkiem ar kuriem agrāk konfliktēju. Saskaņa ar sevi un savu būtību. Pozitīva pieredze no superīgākās pasniedzējas Indras. Ļoti daudz labas un vērtīgas informācijas ir iegūts, daloties pieredzē ar NLP nesaistītiem cilvēkiem, esmu spējusi viņus ieinteresēt sākt vismaz ar pozitīvu domāšanu. Mūsu pasaule ir tāda, kādu to veidojam.

Paldies Indrai par ieguldīto darbu mūs mācot un pilnveidojot! Ir ļoti jauki, ka viņas mācītās tehnikas reāli palīdz. Ļoti, ļoti gaidīju piektdienas vakarus, zinot, ka būs superīgas emocijas. Centrs Matīsa ielā – pozitīvs vietas enkurs! Mana sakārtotā mapīte ar Indras NLP kursu materiāliem ieguva nosaukumu – Gudrā Pūce Indra :) Paldies!

Sarma

 

Komunikāciju meistarības kursā izvirzītais mērķis attīstīties ir piepildījies. Arī mērķis kļūt par NLP praktiķi ir piepildījušies gan kā process, gan kā rezultāts. Ceļš uz mērķi ir pats mērķis. Attīstījusies pozitīvā domāšana, spēja paskatīties uz sevi no malas. Ievērojami uzlabojusies prasme komunicēt ar sevi un apkārtējiem. Manuprāt, esmu cilvēks (viens no tiem :)) kas šajā gadā ir vairāk, spēcīgāk mainījies uz pozitīvo pusi. Esmu kļuvis pārliecinātāks un sakārtotāks. Esmu ieguvis instrumentus, kurus izmantot mērķtiecīgi savā dzīvē. Iedvesma. Esmu kļuvis atvērtāks! :). Paldies Artūram par ievadīšanu NLP pasaulē! Paldies Indrai par NLP tehnikām, idejām, papildinošiem piemēriem!

Aldis

 

Mans mērķis kursos bija – pārvaldīt savas emocijas, kļūt mierīgākai, sakārtot sevi un attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, īpaši ar negatīvi domājošiem.

Visas cerības ir attaisnojušās, atklāti sakot, es sākumā neticēju, ka šiem kursiem būs tik liela loma manā dzīvē.

Mani galvenie ieguvumi:

 • Sakārtoju, sapratu pati sevi.
 • Es iemācījos kontrolēt savas emocijas.
 • Iemācījos pieņemt cilvēkus tādi kādi viņi ir.
 • Ir kļuvis vieglāk dzīvot.
 • Esmu iemācījusies veiksmīgi veidot attiecības ar mīļoto cilvēku.
 • Darba piedāvājums Francijā
 • Esmu sapratusi, kādā secībā man ir jārealizē savi mērķi.
 • Esmu kļuvusi pārliecinātāka par sevi, man ir vieglāk pieņemt pareizos lēmumus.
 • Esmu kļuvusi pacietīgāka
 • Esmu sakārtojusi attiecības ar mammu
 • Vieglāk komunicēt ar bijušo vīru
 • Daudzas lietas noder arī bērna audzināšanā, piemēram, iemidzināšanā, izmantojot elpošanas sinhronizāciju.
 • Esmu beigusi dzīvot „autopilotā”.

Sirsnīgs paldies Indrai, par to, ka viņa dara savu darbu no visas sirds un pa īstam – tāpēc arī tādi rezultāti. Man šķiet, ir jābūt fantastiskai sajūtai, ka ar pasniedzējas palīdzību tik daudzi cilvēki var kļūt laimīgāki, sakārtotāki, apmierinātāki. Es ļoti augstu vērtēju Indras taktiskumu un spēju ar cieņu izturēties pret dažādiem uzskatiem. Paldies!

Solveiga

 

Tā kā es kursa sākumā atnācu ar domu: paklausīšos komunikāciju kursu, bet paliku līdz beigām - nozīmē, ka cerības ir attaisnojušās. Iemācījos runāt pārliecinoši, droši lielas auditorijas priekšā izteikt savas domas. Tikai beigās sapratu, ka mūsu sarunas nodarbības sākumā mums ir ļoti daudz devušas, ka savādāk to nemaz nevar iemācīties.

 • Iemācījos uz jebkurām lietām skatīties no pozitīvās puses
 • Gan sev, gan citiem uzdot jautājumus „Ko tu pats patiesībā gribi?”
 • Izvirzīt mērķus, sapratu, ka mērķiem jābūt lieliem un maziem, ka par tiem ir jādomā
 • Sapratu, ka ja kaut kas ir iespējams šajā pasaulē, tad tas ir iespējams arī man.

Aina

 

Cerības ir piepildījušās ar uzviju. Izvirzītie mērķi pakāpeniski tiek realizēti un īstenoti. Sākoties šiem NLP praktiķu kursiem šie mērķi salīdzinoši bija pieticīgi, kas kursa gaitā ir izveidojušies ļoti lieli. Galvenais ieguvums ir interesantais kolektīvs un pasniedzēji. Daudz jaunas idejas un realizācijas sevī, kā attīrīt raksturu un jaunas uzvedības modeļus, daudz kas vienkārši nav uzrakstāms. Paldies Indra un Artūr, jūs daudz devāt manā izaugsmē.

Mārtiņš

 

Mani mērķi īstenojušies 100%, varbūt vairāk, jo, pirmkārt, man nebija īsta mērķa pēc visiem parametriem, jo bija tikai vēlme atgriezties tajā resursu stāvoklī, kurā atrodas vairākus gadus pēc iepriekšējā praktiķa kursa, otrkārt, šobrīd man ir konkrēti mērķi īsākā un garākā perspektīvā. Ieguvumi ir jau pati atrašanās vienā telpā kopā ar daudziem gudriem, atvērtiem, saprotošiem un mērķtiecīgiem cilvēkiem, kuri pieņēma mani par savējo, kaut esmu no „cita skudru pūžņa” nācis. Vēl gribu teikt, ka man ir ļoti paveicies ar NLP skolotājiem, kuri katrs savā veidā ir izcilas personības un spējīgi iedot ļoti daudz.

Ainārs

 

Gaisotne kursos ir ļoti pozitīva. Manas cerības apstiprinājās. Galvenie ieguvumi – cilvēki, jaunas idejas, tas, ka pieteicos Entonija Robinsa semināram.

Matīss

 

Esmu kļuvusi harmoniskāka un darbam vairs nepieeju tik emocionāli kā kādreiz. Tagad man arī pārējās dzīves jomas ir sakārtotākas, jo vienkārši esmu ļāvusi, lai lietas notiktu. Uzskatu, ka spēju šobrīd noformēt jautājumu tā, lai dzirdētu sev vēlamo atbildi . Cerības ir pārsniegtas, pašai pat par to nedomājot.

Ir sakārtotas visas jomas - darbā bijis paaugstinājums un algas pielikums, privātajā ir īpašas pārmaiņas, vaļasprieks. Khm... nāk atvaļinājums un es ar to nodarbošos 3 nedēļas bez pārtraukuma jau ar lielāku atbildību par procesu kā tādu, arī pati esmu sevi sakārtojusi.

Citi ieguvumi:

 • ir labas attiecības ar vecākiem un citiem radiem
 • esmu ieguvusi jaunus draugus un interesantus paziņas, kas izprot vēlmi augt un attīstīties
 • spēju pastāvēt par sevi, neļaut sev kāpt uz galvas
 • esmu ieguvusi ievērojamu literatūras sarakstu, kur smelties iedvesmu, idejas, stratēģijas un vienkārši atpūsties.

Lielu paldies saku gan Artūram, gan Indrai par visu, ko saņēmu. Viss bija tieši laikā un tieši tik daudz cik nepieciešams.

Edīte

 

Kursos esmu pavadījis ļoti produktīvu gadu. Mani mērķi īstenojušies ar uzviju, esmu jau veiksmīgi nokārtojis vidusskolas eksāmenus. Labi, esmu apzinājis ļoti daudz jaunu vērtību un mērķu savā dzīvē. Esmu vairāk vai mazāk iestrādājis mērķus par to, kāds es vēlos būt pēc 1,2,5,10,15,20 utt. gadiem, esmu nospraudis lielus globālus mērķus.

Galvenie ieguvumi - pozitīvā domāšana, kas palīdz dzīvi uztvert vēl vieglāk.

Arī atziņa, ka citu cilvēku pieredze var atšķirties no manas un es to brīvi pieņemu.

Liels paldies Indrai par augstām darba spējām, par to, ka viņa ir lieliska NLP skolotāja.

Rolands

 

Ir pārliecība, ka to, kas ir ar mani pa šo laiku noticis es vēlos novest līdz pilnībai, t.i. kļūt tādai kāda vēlos būt. Mērķi piepildās. Es staroju!!!!! :) galvenie ieguvumi - pozitīva domāšana, virzība uz mērķi, atbildības uzņemšanās, Simorons, sevis mīlēšana, atļaujos mīlēt sevi, mācos darīt visu viegli, māksla valdīt pār emocijām.

Vasarā iesaku rīkot NLP nometni pie dabas – kāda ezera, kur pulcējas NLP piekritēji un bauda atpūtu, azartiskas spēles pielietojot visu, ko iemācījies pie Indras un Artūra.

Vineta V.

 

Jā! Jā! Jā! Galvenais ieguvums zināšanas un cilvēki, kas darbojās līdzi. Daudz jaunas idejas, tehnikas. Atrasts sev svarīgākais un, kas nav mazsvarīgi: ESMU SEVI IEPAZINIS DZIĻĀK! Svarīga ir personiskās dzīves kvalitātes uzlabošanās un arī jauna pieredze. Līdz ar to arī lielākas iespējas realizēt savus mērķus un ieceres. Esmu vairāk atklājis savus mīnusiņus un pārvērtis tos plusiņos. Protams, apkārtējie cilvēki ir kļuvuši foršāki un veicas vairāk, bet tas jau tāpēc, ka pats mainos! Paldies, Indra! Tā turpini! Ceru uz kopsadarbību nākotnē. Te bija forša atmosfēra!

Gatis

 

Rudenī bija diskomforts, attiecības ģimenē, dzīve ar vainas apziņu un atkarība no otras pusītes. Mērķis bija visu vērst uz pozitīvas nots pusi. Nu ir pavasaris, kas ir mainījies?

Jūtos pārliecinātāka par sevi. Izprotu NLP vienu pamat pieņēmumu, ka katram uz dzīvi ir savs skatījums un, ka katra dotā situācija manā dzīvē man māca ko pozitīvu. Process ir sācies un tas ar katru stundu un dienu rit uz labāku un interesantāku dzīvi.

Mani galvenie ieguvumi NLP praktiķu kursos:

 • Ir labākas attiecības ar vīru.
 • Labākas attiecības ar vadību skolā.
 • Esmu kļuvusi krietni savaldīgāka.
 • Biežāk smaidu un pie manis atgriežas humors.
 • Iesākts mājas remonts, kurš kādu laiku bija iesaldēts.
 • Pirts renovācijai ir atrasts dizainers un darba grupa, kas realizēs savas idejas.
 • Daudz jaunu un foršu cilvēku.
 • Labas un pozitīvas emocijas.
 • Esmu kļuvusi patstāvīgāka.
 • Pieņemu savus lēmumus, vadu savu dzīvi.

Liels paldies! Esmu gana daudz guvusi, bet man vēl liels ceļš ejams! Paldies!

Vineta K.

 

Kursu sākumā īsti mērķi nebija izvirzīti. Bija zināma piesardzība un skepse. Taču cerības ir attaisnojušās ar lielu uzviju. Jau tāpēc vien, ka esmu ieguvusi ticību sev. Esmu iemācījusies dažus instrumentus savas dzīves veidošanai un esmu pārliecinājusies, ka tie darbojas. Būtiskākā lieta, ko vēlējos gūt, ir iepazīt savu neredzamo pusi un saprast arī redzamo. Tas lielā mērā ir paveikts. Un vēl atklājies, ka tas ir interesanti nebeidzami. Mana dzīve ir kļuvusi sakārtotāka un interesantāka. Un ir pārliecība, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Manā personiskajā izaugsmē kursi ir nenovērtējami. Pats būtiskākais ieguvums, kā jau minēju ir mana ģimene. Mana pasaule ir palikusi krāsaināka, pozitīvāka. Un tas noteikti būtu savādāk, ja šo kursu nebūtu. Esmu iepazinusi sevi, savas spējas un tas paver plašas iespējas. Daudzi kursos izvirzītie mērķi ir sasniegti, par kuriem agrāk pat nevarēja sapņot. Prasme veidot savu dzīvi, savu apkārtni ir pamatā ceļam uz harmonisku dzīvi, pēc kā tiecamies mēs visi. Praktiski ieguvumi? – darbs, kas patīk un ir pietiekami atalgots; jaunas intereses; milzīga pozitīva pieredze no citiem kursa dalībniekiem un pārliecība, ka priekšā ir vēl labākas lietas.

Es gribu teikt, ka šie kursi ir ļoti labi. Cilvēki, kas uz tiem nāk kļūst labāki un tas ir pirmais solis uz labāku sakārtotāku sabiedrību. Es vēlu veiksmi, izturību un daudz labas radošas idejas.

Vineta B.

 

Uz kursiem braucu piespiedu kārtā. Mācīties mani piespieda dzīve. Tajā brīdī, kad vairs neorientējos laikā un telpā, un rītdienai vairs nebija jēga, dzīve šķita bezjēdzīga. Tagad, kad esmu pabeidzis NLP praktiķu kursu, jēga ir. Ir izvirzīti lieli mērķi. Dzīvoju šodien un nevaru sagaidīt rītdienu. Bet rītdiena? Rītdiena, būs atkal jauna šodiena! :)

Mani galvenie ieguvumi :

 • Dzīves jēgas atgriešanās.
 • Efektīva brīvā laika pavadīšana.
 • Draudzene.
 • Jaunas zināšanas, instrumenti - NLP tehnikas.
 • Jauni hobiji, aizraušanās.
 • Jauni kontakti ar patīkamiem cilvēkiem.

Paldies! Man tagad ir daudz labāk!

Raitis

 

Kursu sākumā bija mērķis kontrolēt savas emocijas un tikai tagad, kad kursi ir beigušies esmu sapratusi, ka tomēr bija dažas noderīgas lietiņas, ko vajadzēja paņemt un darīt praktiski. Tikai tagad man ir viens liels sasniegums, izdevās kontrolēt vienu sliktu emociju, ceru, ka arī turpmāk izdosies.

Sākumā ļoti baidījos mainīties, bija bail, ja mainīšu sevi tad vairs nebūšu tik stingra pret apkārtējiem un man sāks „kāpt uz galvas”, tāpēc ejot uz kursiem un ieejot tehnikās neatdevos tām pilnībā vienmēr domāju ar prātu vai man to vajag. Tikai tad kad dzīvē palika pavisam slikti, sāku atslābt un pieņemt šīs lietas, iet tajās, bet nu kurss ir beidzies.

Inese

 

Mērķis, kurš bija vērsts uz komunikācijas meistarības un pozitīvas domāšanas ir piepildījies. Kopumā cerības ir attaisnojušās. Komunikāciju meistarībā tika uzlabota cilvēku izprašana.

 • Bija ļoti vērtīgi NLP praktiķu sertifikācijā uzzināt par savām metaprogrammām, kas liek dziļāk piedomāt pie savas uzvedības.
 • Iegūti daudzi un dažādi resursi.
 • Darba procesa rezultātā jauna dzīves kvalitāte un pasaules redzējums krietni uzlabojas. Tika gūta pieeja pozitīvai domāšanai, kuru izmantoju ikdienā.

Es pateicos par šo kursu, kas man ir devis jaunas zināšanas un iespēju paskatīties uz dzīvi savādāk, justies laimīgāk, pilnvērtīgāk, kontrolēt savu negatīvo emociju stāvokli ar dažādu NLP tehniku palīdzību.

Jeļena

 

Ko man devuši NLP praktiķu kursi?

 • Iemācīties labāk runāt latviski.
 • Atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem.
 • Sakārtot savu dzīvi.
 • Sakārtoju savu dzīvi, saprotot ko es gribu un kā es to gribu.
 • Sakārtoju attiecības ar vīru.
 • Tagad esmu pozitīvi domājošs cilvēks.
 • Varu analizēt situāciju no 3. pozīcijas, ar skatu no malas.

Paldies par kopā pavadīto jauko laiku!

Natalja

 

Komunikāciju meistarība manī ir realizējusi to, pēc kā es nācu: uzlabojās komunikācija ar mana zinātniskā darba vadītāju un citiem „profesoriem”. Kārtīgu spērienu esmu dabūjusi, lai paceltu savu pašapziņu. Esmu kļuvusi mierīgāka un tas ir vislielākais ieguvums, kas mērķī sākumā šeit nebija paredzēts. Man ir vislabākās attiecības mājās ar ģimenes locekļiem. Esmu ceļā uz izcili labajiem mērķiem – sava autoskola un savs privātais darbiņš.

Citi ieguvumi:

 • NLP zināšanas un prasmes.
 • Sapņa piepildījumu, jo 10 gadus atpakaļ es meklēju NLP.
 • Uzlabojās veselība.
 • Protu dzirdēt un redzēt, ko cilvēki runā un ko dara.
 • Pozitīva atkarība :) no grupas un ilgas pēc komunikācijas ar līdzīgi domājošiem.
 • Filtri palikuši „slābāki” un dzirdu „balsis” (šad, tad) :)
 • Spēja samierināties, ka ir citādi domājošie un tas ir super.
 • Esmu brīvāka nekā pirms 9 mēnešiem.

Paldies par iespēju būt šādos kursos Latvijā! Paldies, ka ir Indra Melbārde un Artūrs Zeltiņš, kas vada šos un citus kursus.

Paldies tam tur augšā, ka ka viss ir iegrozījies tieši tā, kā tas ir.

Ilga

 

Šie kursi man ļāva iepazīt labāk pašai sevi, pieņemt to, ka viss šai dzīvē ir iespējams, mācēt labi komunicēt ar citiem cilvēkiem, radoši augt, attīstīties, iepazīt jaunus cilvēkus no kuriem var daudz mācīties... Jā, tas viss ir noticis un vēl vairāk. Pozitīvs skatījums uz visu.

Citi ieguvumi:

 • 15 NLP pamatpieņēmumi.
 • NLP tehnikas.
 • Daudzi vingrinājumi (21 lapiņa, 4X4...).
 • Iepazīšanās ar kolosāliem cilvēkiem.
 • Es iemācījos uzdrīkstēties gribēt.
 • Sapratu, ka man tiešām ir vislabākā draudzene pasaulē.

Milzīgs, izjusts, garšīgs, silts PALDIES! :)

Olga

 

Kursu sākumā nekādu mērķu īsti netika sastādīti, vairāk cerības un to, ka man izdosies atrast kādu efektīvu instrumentu savas personības pilnveidošanai, kas visā visumā arī piepildījās. Dziļāk izpratne par psiholoģiskajiem procesiem, kas tieši notiek katrā konkrētajā situācijā Sapratu, kas ir pielāgošanās, vadīšana un veiksmīga komunikācija, kas ir asociācija un disociācija, iemācījos dažādus NLP instrumentus, piemēram, TOTE, mērķu formulēšanas likumus un veselu rindu ar NLP tehnikām. Tagad man ir visaptverošs priekšstats par to, kas ir NLP

Liels paldies Indrai par laiku un enerģiju, ko viņa mums veltīja.

Ģirts

 

Uz komunikāciju meistarību gāju ar mērķi uzlabot saskarsmes prasmi. Praktiķa kursa beigās jau droši varu teikt, ka šī prasme man ir krietni uzlabojusies. Kopā ar citām prasmēm, kas nāk pielikumā un nav atdalāmas - kalibrēšana, atvērtība... Manas saskarsmes spējas ir krietni uzlabojušās. Kas to būtu domājis, ka es bez liela satraukuma, droši un mierīgi novadīšu kafijas vakaru! Darbā ir pamanījuši, ka es esmu kļuvis atvērtāks. Iedvesmots ar praktiskās psiholoģiskās zināšanās, esmu uzņēmies darbu ar cilvēkiem. Un man tas patīk. Ļoti liela nozīme ir draudzīgam kolektīvam. Tā gribas vēl un vēl.

Kārlis

 

Mērķi, kas izvirzīti sākumā attaisnoti pilnībā. Toties kursu laikā iegūta pavisam cita pārliecība par mērķiem kā tādiem. Informācija, kas šeit iegūta – it kā vienkārša un saprotama, bet vienlaicīgi – pārliecība, ka var savādāk.

Galvenie ieguvumi:

 • Resursi – es zinu, ka varu visu es pati vadu un veidoju savu dzīvi. Zinu, kur un kā paņemt vajadzīgos resursus.
 • Algoritms savas dzīves programmēšanai.
 • NLP zinoši cilvēki.
 • Es zinu, ka nav problēma, bet savādāk jāformulē uzdevums.

Veiksmi NLP pazinēju pulka paplašināšanā!

Dace

Mūsu klienti