Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Pastāsti man un es aizmirsīšu, parādi man un es iemācīšos, iesaisti mani un es sapratīšu. Tetons Lakota

Treniņseminārs „Es vienmēr zinu, ko vēlos”

Rīgā, 2007. gada 30. jūnijā

 

Pēc semināra jūtu pozitīvu pacilājumu, apziņā pamanāms lielāks optimisms un ticība savām spējām, spēkiem. Šajā nodarbībā diezgan burtiski saskatīju un apzinājos starpību starp cilvēkiem, kas tikai sūdzas, raud, bet paši neko nedara lietas labā, jo vienkārši paši to nevēlas. Pašlaik apzinos to, ka esmu spējīgs realizēt savus mērķus un ļoti daudz kas ir reāli izdarāms.

Mans galvenais ieguvums - prasme saskatīt resursus neveiksmēs, negadījumos un izmantot tos sev par labu, kā arī noderīgs bija atgādinājums par nepieķeršanos nekam.

Andris


Man seminārs deva plašāku izpratni par to, kas ir mērķis, par to kā formulēt savus mērķus. Guvu ieskatu par to kā virzīties uz pozitīva mērķa sasniegšanu. Kopumā daudz pozitīvu iespaidu ar apņemšanos turpināt šāda veida apmācības, jo nav svarīgāka uzdevuma uz šīs pasaules, lai saprastu kāpēc es vispār esmu, ko es varu dot apkārtējiem, savai ģimenei, saviem kolēģiem. Nav svarīgāka uzdevuma, kā saprast un pilnveidot sevi pašu.

Roberts


Šajā seminārā es iemācījos pareizi noformulēt savu mērķi. Man bija laiks priekš sevis, lai noskaidrotu: Ko es vēlos? Kas man pietrūkst? Kā sasniegt? Kas būs, ja piepildīsies (Dekarta koordinātas)…

Ieguvu daudz pozitīvas emocijas. Aizdegās vēlēšanās uguntiņa – līdz šim viss manī iekšā gulēja, nebija komandas…

Radās pārliecība par to ko es varu, ko gribu. Saņēmu pozitīvu lādiņu darboties. Ir cēlusies mana pašapziņas un pieaugusi ticība saviem spēkiem. Paldies!

Lilita


Esmu ļoti priecīgi par to, ka atnācu, un šis laiks bija vislabākais, kā varēju pavadīt šo dienu! Paldies, pasniedzējai!

Ieguvu daudz – pilnu galvu ar dažādām idejām, apņēmību, degsmi, pieaugusi ticība saviem spēkiem, domai, ka “brīnumi notiek” ar pašas spēku palīdzību.

Būs nepieciešams laiks, protams, lai šo informāciju “apstrādātu”, bet pēc šīs dienas jūtos bagāta. Un gribu vēl :) Tā, ka -> noteikti sekošu līdzi informācijai un nākšu vēl! Lai Jums veicās un izdodas! Paldies par labo!

Laura


Tagad es zinu, kas jādara jau šodien, lai rīt būtu vēlamais rezultāts.

Jānis


Sapratu, ka man vēl daudz ar sevi jāstrādā, lai varētu izprast sevi un apkārtējās likumsakarības. Un kāpēc ne caur NLP? Caur pozitīvisma prizmu. Šai skarbajā pasaulē, aizmirst apzināti, un nodoties pozitīvam pasaules redzējumam. Protams, paturot “prātā” realitāti. Pašreiz galvā ir tāds ķīselis. Jāatrod iespēja to sakārtot. Caur jauniegūtām zināšanām šeit kursos.

Daiga


Mani mērķi, ar kuriem nācu uz šo semināru ir piepildījušies. Semināra sākumā mērķus bija grūti formulēt, bet tagad iekārtošu kladi, kur rakstīšu mērķus un mērķīšus brīvajā laikā.

Daudz pozitīvi domājoši cilvēki - ieguvu jaunus domubiedrus. Klausoties šo semināru bija pozitīva gaisotne.

Paldies, par jauko dienu, esmu priecīga, ka šodien varēju ierasties.

Egija


Mani galvenie ieguvumi seminārā – es ieguvu sev svarīgu ārējo resursu - divus cilvēkus, kuri var būt noderīgi manu mērķu sasniegšanai. Stimulu iekārtot nopietnāku mērķu grāmatu, nekā līdz šim esošo. Dažas jaunas mērķu tehnikas, kuras līdz šim vēl nebiju zinājusi.

Vēl - jaunu izklaides un sevis pilnveidošanu variantu – SEMINĀRI NLP.

Irita


Šis seminārs man palīdzēja tikt skaidrībā ar sevi. Tagad zinu, kur man piestrādāt.

Domāju, ka semināra tēmu apskats ir pārāk plašs atvēlētajam laikam. Labprāt apmeklētu vēl šādus 1 dienas seminārus, kas varētu būt kā šī turpinājums.

Man kā bijušajai pasniedzējai patika tas, ka nodarbības sākās laikā un arī starpbrīdis ir 10 minūtes, nevis tāds, kas ievelkas uz 20 minūtēm. Paldies! Cerot uz tikšanos.

Daiga


Mani ieguvumi seminārā:

  • Apzinājos, ko zināju un nostiprināju jau esošos zināšanas.
  • Jauna informācija par iekšējiem un ārējiem resursiem.
  • Pozitīvas emocijas visa semināra laikā.
  • Jauni, pozitīvi domājoši draugi.
  • Skaidrāks skats par to, ko es daru un ko es gribu darīt.

Tiksimies nākamajos kursos!

Kristīne

Mūsu klienti